Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 9 •
08.11.2026 — 14:30
Churriana Vega
Elo: 1507λ (Beklenen Gol): 1.66
VS
Başlamadı
Atletico de Marbella
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 0.60
Model Güven Derecesi:
%79
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Churriana Vega - Atletico de Marbella mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.66, Dep: 0.60 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Churriana Vega %62.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %96.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%56.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Churriana Vega xG
1.95
Dengeli
Atletico de Marbella xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%62.5
X (Beraberlik)
%25.3
2 (Deplasman)
%12.3
Çifte Şans 1X: %87.7
Çifte Şans X2: %37.6
Çifte Şans 12: %74.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.7
0.5 Alt: %11.3
1.5 Üst: %66.8
1.5 Alt: %33.2
2.5 Üst: %39.4
2.5 Alt: %60.6
3.5 Üst: %19.3
3.5 Alt: %80.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.3
KG Yok
%62.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%16.5
2-0
%14.4
0-0
%11.2
1-1
%11.2
2-1
%8.6
3-0
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.3
İY X: %45.0
İY 2: %11.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.3
İY 0.5 Alt: %36.7
İY 1.5 Üst: %27.5
İY 1.5 Alt: %72.5
İY 2.5 Üst: %8.3
İY 2.5 Alt: %91.7
İY 3.5 Üst: %1.9
İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.42
+
Dep
3.01
=
Toplam
8.43
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.8
8.5 Alt: %53.2
9.5 Üst: %33.8
9.5 Alt: %66.2
10.5 Üst: %22.9
10.5 Alt: %77.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.88 Korner (Ev: 2.49, Dep: 1.38)
İY 4.5 Üst: %34.8
İY 4.5 Alt: %65.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %74.6 |
Eşit: %10.0 |
Dep: %15.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21
Ev: 14.2 • Dep: 6.8
İsabetli Şut
7.4
Ev: 5 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %44.3
21.5 Alt: %55.8
23.5 Şut Üst: %28.4
23.5 Alt: %71.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.8
7.5 Alt: %54.2
8.5 İsabetli Üst: %32.2
8.5 Alt: %67.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChurriana Vega
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atletico de Marbella
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Churriana Vega (-1.00)
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %26.9
Atletico de Marbella (+1.00)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.86
%53.8 İhtimal
İade (Push): %27.6
+2.00 Gol Alt
@2.16
%46.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.84 | %35.3 | %0.0 | @1.54 | %64.8 |
| -1.25 | @2.45 | %40.7 | %0.0 | @1.69 | %59.3 |
| -1.00 Ana Hat | @2.07 | %48.2 | %26.9 | @1.93 | %51.8 |
| -0.75 | @1.78 | %56.3 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| -0.50 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.8 |
| -0.25 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.48 | %28.8 |
| 0.0 | @1.20 | %83.4 | %25.5 | @6.02 | %16.6 |
| +0.25 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.05 | %14.2 |
| +0.50 | @1.14 | %87.6 | %0.0 | @8.08 | %12.4 |
| +0.75 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.28 | %8.1 |
| +1.00 | @1.04 | %96.5 | %9.2 | @28.75 | %3.5 |
| +1.25 | @1.03 | %96.7 | %0.0 | @30.21 | %3.3 |
| +1.50 | @1.03 | %96.8 | %0.0 | @31.67 | %3.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.63 | %61.2 | %0.0 | @2.58 | %38.8 |
| +2.00 Ana Hat | @1.86 | %53.8 | %27.6 | @2.16 | %46.2 |
| +2.25 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.82 | %54.9 |
| +2.50 | @2.57 | %38.9 | %0.0 | @1.64 | %61.1 |
| +2.75 | @3.12 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| +3.00 | @4.27 | %23.4 | %20.2 | @1.31 | %76.6 |
| +3.25 | @4.81 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| +3.50 | @5.35 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.3% | 5.5% | 1.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.7% | 11.2% | 3.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 14.5% | 8.7% | 2.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 8.0% | 4.8% | 1.4% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.3% | 2.0% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.1% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Churriana Vega — Son 5 Maç
B
vs Almería II (D)
0 - 0
B
vs Granada II (E)
0 - 0
B
vs Málaga II (D)
1 - 1
G
vs Cantoria (E)
3 - 0
M
vs Alhaurino (D)
2 - 1
Atletico de Marbella — Son 5 Maç
B
vs Torre del Mar (E)
0 - 0
B
vs Almería II (D)
2 - 2
B
vs Huétor Vega (E)
2 - 2
M
vs Granada II (D)
2 - 1
M
vs Ciudad de Torredonjimeno (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.