Hollanda
Eerste Divisie •
08.11.2026 — 14:15
Vitesse
Elo: 1499λ (Beklenen Gol): 1.86
VS
Başlamadı
De Graafschap
Elo: 1516λ (Beklenen Gol): 1.30
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vitesse - De Graafschap mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.86, Dep: 1.30 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vitesse %49.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vitesse xG
2.00
Dengeli
De Graafschap xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.7
X (Beraberlik)
%24.2
2 (Deplasman)
%26.1
Çifte Şans 1X: %73.9
Çifte Şans X2: %50.3
Çifte Şans 12: %75.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.9
0.5 Alt: %5.1
1.5 Üst: %83.1
1.5 Alt: %16.9
2.5 Üst: %61.1
2.5 Alt: %38.9
3.5 Üst: %38.8
3.5 Alt: %61.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.1
KG Yok
%37.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.1
2-1
%9.5
2-0
%7.3
1-0
%7.1
1-2
%6.7
2-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.8
İY X: %39.4
İY 2: %22.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.9
İY 0.5 Alt: %25.1
İY 1.5 Üst: %42.3
İY 1.5 Alt: %57.7
İY 2.5 Üst: %17.0
İY 2.5 Alt: %83.0
İY 3.5 Üst: %5.4
İY 3.5 Alt: %94.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.82
+
Dep
4.51
=
Toplam
10.33
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.3
8.5 Alt: %29.7
9.5 Üst: %58.3
9.5 Alt: %41.7
10.5 Üst: %45.8
10.5 Alt: %54.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.75 Korner (Ev: 2.68, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %51.5
İY 4.5 Alt: %48.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.8 |
Eşit: %11.6 |
Dep: %28.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.5
Ev: 15.4 • Dep: 11.1
İsabetli Şut
9.3
Ev: 5.5 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.3
21.5 Alt: %16.7
23.5 Şut Üst: %71.1
23.5 Alt: %28.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.7
7.5 Alt: %29.3
8.5 İsabetli Üst: %58.0
8.5 Alt: %42.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVitesse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
De Graafschap
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Vitesse (-0.50)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
De Graafschap (+0.50)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.63 | %27.6 | %0.0 | @1.38 | %72.4 |
| -1.25 | @3.23 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| -1.00 | @2.84 | %35.2 | %21.7 | @1.54 | %64.8 |
| -0.75 | @2.32 | %43.1 | %0.0 | @1.76 | %56.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
| -0.25 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| 0.0 | @1.53 | %65.3 | %24.6 | @2.88 | %34.7 |
| +0.25 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.35 | %29.9 |
| +0.50 | @1.35 | %73.8 | %0.0 | @3.82 | %26.2 |
| +0.75 | @1.25 | %79.8 | %0.0 | @4.94 | %20.2 |
| +1.00 | @1.15 | %86.8 | %14.9 | @7.56 | %13.2 |
| +1.25 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.22 | %12.2 |
| +1.50 | @1.13 | %88.7 | %0.0 | @8.88 | %11.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.17 | %19.3 |
| +2.00 | @1.28 | %77.9 | %22.3 | @4.52 | %22.1 |
| +2.25 | @1.47 | %68.1 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| +2.50 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| +2.75 | @1.80 | %55.5 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| +3.00 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %22.6 | @1.96 | %51.0 |
| +3.25 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| +3.50 | @2.64 | %37.9 | %0.0 | @1.61 | %62.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.1% | 4.8% | 3.6% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.2% | 11.2% | 6.8% | 2.9% | 1.0% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.4% | 9.7% | 6.3% | 2.7% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.6% | 6.0% | 3.9% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.1% | 2.8% | 1.8% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.8% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Vitesse — Son 5 Maç
B
vs Jong Ajax (D)
1 - 1
G
vs VVV Venlo (D)
0 - 2
M
vs Emmen (E)
0 - 2
G
vs FC Eindhoven (D)
0 - 1
M
vs FC Volendam (D)
2 - 0
De Graafschap — Son 5 Maç
G
vs FC Volendam (D)
1 - 2
M
vs Roda (D)
1 - 0
B
vs Waalwijk (E)
1 - 1
B
vs RKC Waalwijk (E)
1 - 1
M
vs Jong Ajax (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.