Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
08.11.2026 — 14:00
Cartagena LU II
Elo: 1410λ (Beklenen Gol): 1.46
CANLI
San Javier
Elo: 1508λ (Beklenen Gol): 1.51
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Cartagena LU II - San Javier mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.46, Dep: 1.51 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre San Javier %38.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cartagena LU II xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
San Javier xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.46 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.7
X (Beraberlik)
%26.1
2 (Deplasman)
%38.2
Çifte Şans 1X: %61.8
Çifte Şans X2: %64.3
Çifte Şans 12: %73.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.0
0.5 Alt: %6.1
1.5 Üst: %80.4
1.5 Alt: %19.6
2.5 Üst: %56.9
2.5 Alt: %43.1
3.5 Üst: %34.5
3.5 Alt: %65.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.6
KG Yok
%39.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.2
1-2
%8.6
2-1
%8.2
0-1
%6.9
1-0
%6.6
2-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.6
İY X: %41.2
İY 2: %30.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.8
İY 0.5 Alt: %27.2
İY 1.5 Üst: %39.4
İY 1.5 Alt: %60.6
İY 2.5 Üst: %15.0
İY 2.5 Alt: %85.0
İY 3.5 Üst: %4.6
İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.01
+
Dep
4.97
=
Toplam
9.98
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.5
8.5 Alt: %33.5
9.5 Üst: %54.0
9.5 Alt: %46.1
10.5 Üst: %41.4
10.5 Alt: %58.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.59 Korner (Ev: 2.3, Dep: 2.29)
İY 4.5 Üst: %48.5
İY 4.5 Alt: %51.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.1 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %43.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.3
Ev: 12.9 • Dep: 12.4
İsabetli Şut
8.8
Ev: 4.6 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.3
21.5 Alt: %22.7
23.5 Şut Üst: %63.1
23.5 Alt: %36.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.8
7.5 Alt: %34.2
8.5 İsabetli Üst: %52.4
8.5 Alt: %47.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCartagena LU II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
San Javier
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cartagena LU II (0.0)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %26.4
San Javier (+0.00)
@1.94
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.91 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
| -1.25 | @5.36 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| -1.00 | @4.81 | %20.8 | %18.7 | @1.26 | %79.2 |
| -0.75 | @3.45 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| -0.50 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| -0.25 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.69 | %59.0 |
| 0.0 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %26.4 | @1.94 | %51.7 |
| +0.25 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.28 | %43.8 |
| +0.50 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.1 |
| +0.75 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.19 | %31.4 |
| +1.00 | @1.30 | %76.9 | %19.4 | @4.33 | %23.1 |
| +1.25 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.85 | %20.6 |
| +1.50 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.37 | %18.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.47 | %22.4 |
| +2.00 | @1.35 | %74.1 | %23.7 | @3.87 | %25.9 |
| +2.25 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.79 | %35.8 |
| +2.50 | @1.77 | %56.6 | %0.0 | @2.30 | %43.4 |
| +2.75 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| +3.00 | @2.28 | %43.9 | %22.6 | @1.78 | %56.1 |
| +3.25 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
| +3.50 | @2.94 | %34.0 | %0.0 | @1.51 | %66.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.0% | 7.0% | 5.9% | 3.0% | 1.1% | 0.3% |
| 1 Gol | 6.7% | 12.3% | 8.6% | 4.4% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.5% | 8.3% | 6.3% | 3.2% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 2.7% | 4.0% | 3.0% | 1.5% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.5% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Cartagena LU II — Son 5 Maç
M
vs Atlético Pulpileño (D)
3 - 2
M
vs Balsicas Atlético (D)
2 - 1
G
vs Bullas Deportivo (D)
2 - 3
M
vs Algar (E)
1 - 2
G
vs Los Garres (D)
0 - 1
San Javier — Son 5 Maç
B
vs Balsicas Atlético (E)
1 - 1
M
vs Santomera (D)
4 - 0
B
vs UCAM Murcia II (D)
1 - 1
G
vs SFC Minerva (E)
1 - 0
B
vs Unión Molinense (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.