Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 08.11.2026 — 14:00

Cartagena LU II

Elo: 1410
λ (Beklenen Gol): 1.46
CANLI

San Javier

Elo: 1508
λ (Beklenen Gol): 1.51
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Cartagena LU II - San Javier mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.46, Dep: 1.51 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre San Javier %38.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cartagena LU II xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
San Javier xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.46 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.7
X (Beraberlik) %26.1
2 (Deplasman) %38.2

Çifte Şans 1X: %61.8
Çifte Şans X2: %64.3
Çifte Şans 12: %73.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.0 0.5 Alt: %6.1
1.5 Üst: %80.4 1.5 Alt: %19.6
2.5 Üst: %56.9 2.5 Alt: %43.1
3.5 Üst: %34.5 3.5 Alt: %65.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %60.6
KG Yok %39.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.2
1-2
%8.6
2-1
%8.2
0-1
%6.9
1-0
%6.6
2-2
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.6 İY X: %41.2 İY 2: %30.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.8 İY 0.5 Alt: %27.2
İY 1.5 Üst: %39.4 İY 1.5 Alt: %60.6
İY 2.5 Üst: %15.0 İY 2.5 Alt: %85.0
İY 3.5 Üst: %4.6 İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.01
+
Dep 4.97
=
Toplam 9.98
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.5 8.5 Alt: %33.5
9.5 Üst: %54.0 9.5 Alt: %46.1
10.5 Üst: %41.4 10.5 Alt: %58.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.59 Korner (Ev: 2.3, Dep: 2.29)
İY 4.5 Üst: %48.5 İY 4.5 Alt: %51.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %44.1 | Eşit: %12.8 | Dep: %43.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.3
Ev: 12.9 • Dep: 12.4
İsabetli Şut 8.8
Ev: 4.6 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.3 21.5 Alt: %22.7
23.5 Şut Üst: %63.1 23.5 Alt: %36.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.8 7.5 Alt: %34.2
8.5 İsabetli Üst: %52.4 8.5 Alt: %47.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Cartagena LU II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
San Javier
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Cartagena LU II (0.0)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %26.4
San Javier (+0.00)
@1.94
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.91 %16.9 %0.0 @1.20 %83.1
-1.25 @5.36 %18.7 %0.0 @1.23 %81.3
-1.00 @4.81 %20.8 %18.7 @1.26 %79.2
-0.75 @3.45 %29.0 %0.0 @1.41 %71.0
-0.50 @2.81 %35.6 %0.0 @1.55 %64.4
-0.25 @2.44 %41.0 %0.0 @1.69 %59.0
0.0 Ana Hat @2.07 %48.3 %26.4 @1.94 %51.7
+0.25 @1.78 %56.2 %0.0 @2.28 %43.8
+0.50 @1.61 %62.0 %0.0 @2.63 %38.1
+0.75 @1.46 %68.6 %0.0 @3.19 %31.4
+1.00 @1.30 %76.9 %19.4 @4.33 %23.1
+1.25 @1.26 %79.4 %0.0 @4.85 %20.6
+1.50 @1.23 %81.4 %0.0 @5.37 %18.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.29 %77.6 %0.0 @4.47 %22.4
+2.00 @1.35 %74.1 %23.7 @3.87 %25.9
+2.25 @1.56 %64.2 %0.0 @2.79 %35.8
+2.50 @1.77 %56.6 %0.0 @2.30 %43.4
+2.75 Ana Hat @1.96 %51.0 %0.0 @2.04 %49.0
+3.00 @2.28 %43.9 %22.6 @1.78 %56.1
+3.25 @2.61 %38.3 %0.0 @1.62 %61.7
+3.50 @2.94 %34.0 %0.0 @1.51 %66.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.0% 7.0% 5.9% 3.0% 1.1% 0.3%
1 Gol 6.7% 12.3% 8.6% 4.4% 1.6% 0.5%
2 Gol 5.5% 8.3% 6.3% 3.2% 1.2% 0.4%
3 Gol 2.7% 4.0% 3.0% 1.5% 0.6% 0.2%
4 Gol 1.0% 1.5% 1.1% 0.6% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
Cartagena LU II — Son 5 Maç
M vs Atlético Pulpileño (D)
3 - 2
M vs Balsicas Atlético (D)
2 - 1
G vs Bullas Deportivo (D)
2 - 3
M vs Algar (E)
1 - 2
G vs Los Garres (D)
0 - 1
San Javier — Son 5 Maç
B vs Balsicas Atlético (E)
1 - 1
M vs Santomera (D)
4 - 0
B vs UCAM Murcia II (D)
1 - 1
G vs SFC Minerva (E)
1 - 0
B vs Unión Molinense (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.