Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 5 • 08.11.2026 — 14:00

Montañesa

Elo: 1499
λ (Beklenen Gol): 1.07
CANLI

Tona

Elo: 1524
λ (Beklenen Gol): 0.70
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Montañesa - Tona mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 0.70 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Montañesa %42.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Montañesa xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Tona xG 1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %42.9
X (Beraberlik) %34.3
2 (Deplasman) %22.8

Çifte Şans 1X: %77.2
Çifte Şans X2: %57.1
Çifte Şans 12: %65.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.0 0.5 Alt: %18.0
1.5 Üst: %53.7 1.5 Alt: %46.3
2.5 Üst: %26.1 2.5 Alt: %73.9
3.5 Üst: %10.4 3.5 Alt: %89.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %34.0
KG Yok %66.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%18.0
1-0
%17.3
1-1
%13.7
0-1
%11.0
2-0
%9.7
2-1
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.3 İY X: %53.3 İY 2: %17.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.4 İY 0.5 Alt: %45.6
İY 1.5 Üst: %19.5 İY 1.5 Alt: %80.5
İY 2.5 Üst: %4.7 İY 2.5 Alt: %95.3
İY 3.5 Üst: %0.9 İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.23
+
Dep 3.23
=
Toplam 7.46
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.2 8.5 Alt: %66.8
9.5 Üst: %21.9 9.5 Alt: %78.1
10.5 Üst: %13.4 10.5 Alt: %86.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.43 Korner (Ev: 1.95, Dep: 1.48)
İY 4.5 Üst: %26.1 İY 4.5 Alt: %73.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %57.1 | Eşit: %14.0 | Dep: %28.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18
Ev: 10.6 • Dep: 7.4
İsabetli Şut 6.3
Ev: 3.8 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %20.1 21.5 Alt: %79.9
23.5 Şut Üst: %10.1 23.5 Alt: %89.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %29.9 7.5 Alt: %70.1
8.5 İsabetli Üst: %18.6 8.5 Alt: %81.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Montañesa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tona
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Montañesa (-0.25)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tona (+0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.86
%53.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.16
%46.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.61 %17.8 %0.0 @1.22 %82.2
-1.25 @4.91 %20.4 %0.0 @1.26 %79.6
-1.00 @4.21 %23.8 %25.0 @1.31 %76.2
-0.75 @2.89 %34.7 %0.0 @1.53 %65.4
-0.50 @2.34 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
-0.25 Ana Hat @1.93 %51.7 %0.0 @2.07 %48.3
0.0 @1.53 %65.2 %34.4 @2.88 %34.8
+0.25 @1.38 %72.5 %0.0 @3.63 %27.6
+0.50 @1.30 %77.2 %0.0 @4.38 %22.8
+0.75 @1.19 %83.9 %0.0 @6.22 %16.1
+1.00 @1.09 %92.0 %16.1 @12.45 %8.0
+1.25 @1.08 %92.7 %0.0 @13.64 %7.3
+1.50 @1.07 %93.3 %0.0 @14.84 %6.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.16 %46.3 %0.0 @1.86 %53.7
+2.00 @2.78 %36.0 %27.7 @1.56 %64.0
+2.25 @3.31 %30.2 %0.0 @1.43 %69.8
+2.50 @3.84 %26.0 %0.0 @1.35 %74.0
+2.75 @5.07 %19.7 %0.0 @1.25 %80.3
+3.00 @8.18 %12.2 %15.8 @1.14 %87.8
+3.25 @8.95 %11.2 %0.0 @1.13 %88.8
+3.50 @9.71 %10.3 %0.0 @1.11 %89.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 18.0% 11.0% 4.2% 1.0% 0.2% 0.0%
1 Gol 17.3% 13.7% 4.5% 1.0% 0.2% 0.0%
2 Gol 9.7% 6.8% 2.4% 0.6% 0.1% 0.0%
3 Gol 3.5% 2.4% 0.9% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.9% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Montañesa — Son 5 Maç
G vs San Cristóbal (D)
0 - 2
B vs Vilassar Mar (E)
2 - 2
M vs Cerdanyola del Vallès (D)
1 - 0
G vs L'Escala (E)
2 - 0
M vs Martinenc (D)
3 - 2
Tona — Son 5 Maç
G vs Martinenc (E)
1 - 0
B vs L'Escala (D)
0 - 0
G vs Europa II (E)
1 - 0
G vs Grama (D)
0 - 1
M vs Badalona (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.