Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 2 •
08.11.2026 — 14:00
Colunga
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 1.66
CANLI
Langreo
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 2.00
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Colunga - Langreo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.66, Dep: 2.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Langreo %45.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Colunga xG
1.95
Dengeli
Langreo xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.9
X (Beraberlik)
%22.7
2 (Deplasman)
%45.4
Çifte Şans 1X: %54.6
Çifte Şans X2: %68.2
Çifte Şans 12: %77.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7
0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.7
1.5 Alt: %11.3
2.5 Üst: %70.8
2.5 Alt: %29.2
3.5 Üst: %49.8
3.5 Alt: %50.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.7
KG Yok
%29.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.2
1-2
%8.5
2-1
%7.1
2-2
%7.1
1-3
%5.7
0-2
%5.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.4
İY X: %36.6
İY 2: %36.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.7
İY 0.5 Alt: %20.3
İY 1.5 Üst: %49.8
İY 1.5 Alt: %50.2
İY 2.5 Üst: %22.7
İY 2.5 Alt: %77.4
İY 3.5 Üst: %8.2
İY 3.5 Alt: %91.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.42
+
Dep
6.02
=
Toplam
11.45
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.5
8.5 Alt: %19.5
9.5 Üst: %70.6
9.5 Alt: %29.4
10.5 Üst: %59.2
10.5 Alt: %40.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.26 Korner (Ev: 2.49, Dep: 2.77)
İY 4.5 Üst: %60.5
İY 4.5 Alt: %39.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %37.2 |
Eşit: %11.8 |
Dep: %51.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.6
Ev: 14.2 • Dep: 15.4
İsabetli Şut
10.3
Ev: 5 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.7
21.5 Alt: %6.3
23.5 Şut Üst: %87.0
23.5 Alt: %13.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.8
7.5 Alt: %19.3
8.5 İsabetli Üst: %70.2
8.5 Alt: %29.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiColunga
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Langreo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Colunga (+0.25)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Langreo (-0.25)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.94
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.42 | %15.6 | %0.0 | @1.18 | %84.4 |
| -1.25 | @5.89 | %17.0 | %0.0 | @1.20 | %83.0 |
| -1.00 | @5.37 | %18.6 | %16.3 | @1.23 | %81.4 |
| -0.75 | @3.87 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| -0.50 | @3.14 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| -0.25 | @2.77 | %36.1 | %0.0 | @1.56 | %63.9 |
| 0.0 | @2.41 | %41.6 | %23.3 | @1.71 | %58.5 |
| +0.25 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
| +0.50 | @1.81 | %55.2 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| +0.75 | @1.63 | %61.2 | %0.0 | @2.58 | %38.8 |
| +1.00 | @1.45 | %68.7 | %19.8 | @3.20 | %31.3 |
| +1.25 | @1.39 | %72.2 | %0.0 | @3.59 | %27.8 |
| +1.50 | @1.33 | %74.9 | %0.0 | @3.99 | %25.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %87.2 | %0.0 | @7.83 | %12.8 |
| +2.00 | @1.17 | %85.8 | %18.3 | @7.04 | %14.2 |
| +2.25 | @1.30 | %77.2 | %0.0 | @4.38 | %22.8 |
| +2.50 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.34 | %29.9 |
| +2.75 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.98 | %33.5 |
| +3.00 | @1.62 | %61.9 | %21.5 | @2.62 | %38.1 |
| +3.25 | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.6 |
| +3.50 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %0.0 | @1.94 | %51.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.3% | 4.6% | 5.3% | 3.5% | 1.8% | 0.7% |
| 1 Gol | 3.7% | 9.4% | 8.7% | 5.8% | 2.9% | 1.2% |
| 2 Gol | 3.6% | 7.3% | 7.3% | 4.8% | 2.4% | 1.0% |
| 3 Gol | 2.0% | 4.0% | 4.0% | 2.7% | 1.3% | 0.5% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.7% | 1.7% | 1.1% | 0.6% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
Colunga — Son 5 Maç
B
vs Avilés Stadium (D)
1 - 1
M
vs Lealtad (E)
0 - 4
M
vs Sporting Gijón II (D)
4 - 0
B
vs Praviano (E)
5 - 5
B
vs L'Entregu (D)
0 - 0
Langreo — Son 5 Maç
M
vs Caudal (E)
0 - 1
G
vs Llanes (E)
1 - 0
B
vs Avilés Stadium (D)
0 - 0
M
vs Lealtad (E)
0 - 1
B
vs Sporting Gijón II (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.