Spain
Segunda División RFEF - Group 4 •
08.11.2026 — 14:00
Marbella
Elo: 1439λ (Beklenen Gol): 1.69
CANLI
Las Palmas II
Elo: 1441λ (Beklenen Gol): 0.67
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Marbella - Las Palmas II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.69, Dep: 0.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Marbella %61.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %96.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%54.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Marbella xG
1.95
Dengeli
Las Palmas II xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%61.3
X (Beraberlik)
%25.1
2 (Deplasman)
%13.6
Çifte Şans 1X: %86.4
Çifte Şans X2: %38.7
Çifte Şans 12: %74.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.7
0.5 Alt: %10.3
1.5 Üst: %69.1
1.5 Alt: %30.9
2.5 Üst: %42.0
2.5 Alt: %58.0
3.5 Üst: %21.3
3.5 Alt: %78.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.6
KG Yok
%59.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.2
2-0
%13.5
1-1
%11.5
0-0
%10.2
2-1
%9.0
3-0
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.9
İY X: %44.2
İY 2: %12.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.8
İY 0.5 Alt: %35.2
İY 1.5 Üst: %29.2
İY 1.5 Alt: %70.8
İY 2.5 Üst: %9.1
İY 2.5 Alt: %90.9
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.49
+
Dep
3.16
=
Toplam
8.64
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.7
8.5 Alt: %50.3
9.5 Üst: %36.6
9.5 Alt: %63.4
10.5 Üst: %25.3
10.5 Alt: %74.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.98 Korner (Ev: 2.52, Dep: 1.45)
İY 4.5 Üst: %36.7
İY 4.5 Alt: %63.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %73.4 |
Eşit: %10.2 |
Dep: %16.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.6
Ev: 14.4 • Dep: 7.2
İsabetli Şut
7.6
Ev: 5.1 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.5
21.5 Alt: %50.5
23.5 Şut Üst: %33.2
23.5 Alt: %66.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.9
7.5 Alt: %51.1
8.5 İsabetli Üst: %35.1
8.5 Alt: %64.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMarbella
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Las Palmas II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Marbella (-1.00)
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %26.3
Las Palmas II (+1.00)
@1.89
%52.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.88 | %34.8 | %0.0 | @1.53 | %65.3 |
| -1.25 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| -1.00 Ana Hat | @2.12 | %47.1 | %26.3 | @1.89 | %52.9 |
| -0.75 | @1.81 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| -0.50 | @1.64 | %61.0 | %0.0 | @2.57 | %39.0 |
| -0.25 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.1 |
| 0.0 | @1.22 | %81.7 | %25.3 | @5.47 | %18.3 |
| +0.25 | @1.19 | %84.4 | %0.0 | @6.40 | %15.6 |
| +0.50 | @1.16 | %86.4 | %0.0 | @7.33 | %13.7 |
| +0.75 | @1.10 | %90.8 | %0.0 | @10.91 | %9.2 |
| +1.00 | @1.04 | %95.8 | %9.9 | @23.90 | %4.2 |
| +1.25 | @1.04 | %96.0 | %0.0 | @25.21 | %4.0 |
| +1.50 | @1.04 | %96.2 | %0.0 | @26.52 | %3.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.56 | %63.9 | %0.0 | @2.77 | %36.1 |
| +2.00 | @1.75 | %57.2 | %27.3 | @2.33 | %42.9 |
| +2.25 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| +2.50 | @2.41 | %41.5 | %0.0 | @1.71 | %58.5 |
| +2.75 | @2.88 | %34.7 | %0.0 | @1.53 | %65.3 |
| +3.00 | @3.83 | %26.1 | %20.9 | @1.35 | %73.9 |
| +3.25 | @4.33 | %23.1 | %0.0 | @1.30 | %76.9 |
| +3.50 | @4.83 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.3% | 5.5% | 2.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.3% | 11.6% | 3.6% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 13.6% | 9.1% | 3.0% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 7.7% | 5.1% | 1.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.3% | 2.2% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.1% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Marbella — Son 5 Maç
B
vs Mijas Las Lagunas (E)
0 - 0
M
vs Xerez (D)
1 - 0
B
vs Estepona (E)
0 - 0
M
vs Badajoz (D)
1 - 0
M
vs Real Betis II (E)
0 - 2
Las Palmas II — Son 5 Maç
M
vs Atlético Central (E)
0 - 1
M
vs Sanluqueño (D)
4 - 1
M
vs Puente Genil (E)
1 - 2
B
vs Tenerife II (E)
1 - 1
M
vs Recreativo Huelva (D)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.