Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Rusya
First League •
08.11.2026 — 13:30
Sardarapat 2
Elo: 1433λ (Beklenen Gol): 0.84
VS
Başlamadı
Andranik
Elo: 1584λ (Beklenen Gol): 3.05
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sardarapat 2 - Andranik mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.84, Dep: 3.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Andranik %80.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %12.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %53.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sardarapat 2 xG
1.20
Dengeli
Andranik xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%6.7
X (Beraberlik)
%12.6
2 (Deplasman)
%80.7
Çifte Şans 1X: %19.3
Çifte Şans X2: %93.3
Çifte Şans 12: %87.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.3
0.5 Alt: %2.7
1.5 Üst: %90.4
1.5 Alt: %9.6
2.5 Üst: %74.5
2.5 Alt: %25.5
3.5 Üst: %54.3
3.5 Alt: %45.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.6
KG Yok
%45.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-3
%9.7
0-2
%9.5
1-3
%8.2
1-2
%8.0
0-4
%7.4
1-4
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %9.5
İY X: %29.3
İY 2: %61.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.7
İY 0.5 Alt: %18.3
İY 1.5 Üst: %52.3
İY 1.5 Alt: %47.7
İY 2.5 Üst: %24.7
İY 2.5 Alt: %75.4
İY 3.5 Üst: %8.9
İY 3.5 Alt: %91.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.77
+
Dep
8.28
=
Toplam
12.05
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.9
8.5 Alt: %15.2
9.5 Üst: %76.2
9.5 Alt: %23.8
10.5 Üst: %65.9
10.5 Alt: %34.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.55 Korner (Ev: 1.74, Dep: 3.81)
İY 4.5 Üst: %65.0
İY 4.5 Alt: %35.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %7.1 |
Eşit: %5.1 |
Dep: %87.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.2
Ev: 9.2 • Dep: 20
İsabetli Şut
10.8
Ev: 3.3 • Dep: 7.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.8
21.5 Alt: %7.2
23.5 Şut Üst: %85.5
23.5 Alt: %14.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.0
7.5 Alt: %16.0
8.5 İsabetli Üst: %74.5
8.5 Alt: %25.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSardarapat 2
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Andranik
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sardarapat 2 (+2.00)
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %22.7
Andranik (-2.00)
@2.13
%47.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @45.39 | %2.2 | %0.0 | @1.02 | %97.8 |
| -1.25 | @44.22 | %2.3 | %0.0 | @1.02 | %97.7 |
| -1.00 | @43.06 | %2.3 | %5.2 | @1.02 | %97.7 |
| -0.75 | @20.39 | %4.9 | %0.0 | @1.05 | %95.1 |
| -0.50 | @13.60 | %7.4 | %0.0 | @1.08 | %92.7 |
| -0.25 | @12.66 | %7.9 | %0.0 | @1.09 | %92.1 |
| 0.0 | @11.73 | %8.5 | %13.8 | @1.09 | %91.5 |
| +0.25 | @6.54 | %15.3 | %0.0 | @1.18 | %84.7 |
| +0.50 | @4.73 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| +0.75 | @4.26 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| +1.00 | @3.80 | %26.4 | %19.8 | @1.36 | %73.7 |
| +1.25 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.6 |
| +1.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.68 | %11.5 |
| +2.00 | @1.15 | %87.3 | %17.4 | @7.85 | %12.7 |
| +2.25 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.75 | %21.1 |
| +2.50 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.58 | %27.9 |
| +2.75 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.19 | %31.4 |
| +3.00 | @1.56 | %64.2 | %22.0 | @2.79 | %35.8 |
| +3.25 | @1.78 | %56.3 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| +3.50 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.7% | 6.4% | 10.4% | 10.6% | 8.1% | 4.9% |
| 1 Gol | 1.5% | 6.2% | 8.8% | 8.9% | 6.8% | 4.2% |
| 2 Gol | 0.8% | 2.4% | 3.7% | 3.8% | 2.9% | 1.7% |
| 3 Gol | 0.2% | 0.7% | 1.0% | 1.1% | 0.8% | 0.5% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Sardarapat 2 — Son 5 Maç
M
vs Bentonit Ijevan (D)
3 - 2
G
vs Banants II (E)
2 - 0
M
vs Mika (D)
3 - 2
M
vs Ararat-Armenia II (E)
0 - 1
M
vs Lernayin Artsakh (D)
4 - 2
Andranik — Son 5 Maç
M
vs Bentonit Ijevan (E)
0 - 2
M
vs FC Urartu (D)
3 - 2
G
vs Banants II (D)
1 - 2
G
vs Mika (E)
2 - 1
G
vs Ararat-Armenia II (D)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.