Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 4 •
08.11.2026 — 13:15
Santurtzi
Elo: 1476λ (Beklenen Gol): 1.08
CANLI
Deportivo Alavés III
Elo: 1506λ (Beklenen Gol): 1.76
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Santurtzi - Deportivo Alavés III mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.08, Dep: 1.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Deportivo Alavés III %52.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %51.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Santurtzi xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Deportivo Alavés III xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.08 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.4
X (Beraberlik)
%25.2
2 (Deplasman)
%52.4
Çifte Şans 1X: %47.6
Çifte Şans X2: %77.6
Çifte Şans 12: %74.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2
0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %78.3
1.5 Alt: %21.7
2.5 Üst: %53.8
2.5 Alt: %46.2
3.5 Üst: %31.5
3.5 Alt: %68.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.4
KG Yok
%44.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.0
1-2
%9.8
0-1
%9.5
0-2
%9.1
0-0
%6.7
2-1
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.9
İY X: %41.4
İY 2: %38.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.2
İY 0.5 Alt: %28.8
İY 1.5 Üst: %37.1
İY 1.5 Alt: %62.9
İY 2.5 Üst: %13.6
İY 2.5 Alt: %86.4
İY 3.5 Üst: %3.9
İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.25
+
Dep
5.5
=
Toplam
9.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.8
8.5 Alt: %36.3
9.5 Üst: %51.0
9.5 Alt: %49.0
10.5 Üst: %38.5
10.5 Alt: %61.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.48 Korner (Ev: 1.95, Dep: 2.53)
İY 4.5 Üst: %46.5
İY 4.5 Alt: %53.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.6 |
Eşit: %12.0 |
Dep: %59.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.5
Ev: 10.6 • Dep: 13.9
İsabetli Şut
8.5
Ev: 3.8 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.2
21.5 Alt: %27.8
23.5 Şut Üst: %56.9
23.5 Alt: %43.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.0
7.5 Alt: %38.0
8.5 İsabetli Üst: %48.3
8.5 Alt: %51.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSanturtzi
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Deportivo Alavés III
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Santurtzi (+0.50)
@2.09
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Deportivo Alavés III (-0.50)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.54 | %8.7 | %0.0 | @1.09 | %91.3 |
| -1.25 | @10.74 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
| -1.00 | @9.94 | %10.1 | %13.9 | @1.11 | %89.9 |
| -0.75 | @5.97 | %16.8 | %0.0 | @1.20 | %83.3 |
| -0.50 | @4.44 | %22.5 | %0.0 | @1.29 | %77.5 |
| -0.25 | @3.88 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| 0.0 | @3.31 | %30.2 | %25.4 | @1.43 | %69.8 |
| +0.25 | @2.48 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.6 |
| +0.50 Ana Hat | @2.09 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| +0.75 | @1.84 | %54.2 | %0.0 | @2.18 | %45.8 |
| +1.00 | @1.60 | %62.4 | %23.1 | @2.66 | %37.6 |
| +1.25 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.06 | %32.7 |
| +1.50 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.46 | %28.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.00 | %25.0 |
| +2.00 | @1.41 | %70.9 | %24.7 | @3.43 | %29.1 |
| +2.25 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| +2.50 | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.14 | %46.6 |
| +2.75 Ana Hat | @2.11 | %47.5 | %0.0 | @1.90 | %52.6 |
| +3.00 | @2.51 | %39.8 | %22.5 | @1.66 | %60.2 |
| +3.25 | @2.88 | %34.8 | %0.0 | @1.53 | %65.3 |
| +3.50 | @3.24 | %30.8 | %0.0 | @1.45 | %69.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.8% | 9.6% | 9.2% | 5.4% | 2.4% | 0.8% |
| 1 Gol | 5.6% | 12.1% | 9.9% | 5.8% | 2.5% | 0.9% |
| 2 Gol | 3.4% | 6.1% | 5.3% | 3.1% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 1.2% | 2.2% | 1.9% | 1.1% | 0.5% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Santurtzi — Son 5 Maç
M
vs Aurrerá Vitoria (D)
2 - 1
G
vs Amurrio Club (E)
2 - 1
M
vs Eibar III (D)
2 - 1
G
vs R. Union B (E)
1 - 0
M
vs Pasaia KE (D)
1 - 0
Deportivo Alavés III — Son 5 Maç
G
vs San Ignacio (E)
3 - 0
B
vs Real Sociedad III (D)
2 - 2
B
vs Leioa (E)
2 - 2
G
vs Erandio (D)
0 - 2
G
vs Sodupe (E)
5 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.