Maç Listesine Dön
Bulgaristan 2.Lig • 08.11.2026 — 13:00

Sebat Gençlikspor

Elo: 1501
λ (Beklenen Gol): 2.85
VS
Başlamadı

Kastamonuspor

Elo: 1468
λ (Beklenen Gol): 1.05
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sebat Gençlikspor - Kastamonuspor mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.85, Dep: 1.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sebat Gençlikspor %74.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %62.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sebat Gençlikspor xG 3.07
Dengeli
Kastamonuspor xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %74.0
X (Beraberlik) %15.4
2 (Deplasman) %10.7

Çifte Şans 1X: %89.3
Çifte Şans X2: %26.0
Çifte Şans 12: %84.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.3 0.5 Alt: %2.7
1.5 Üst: %90.5 1.5 Alt: %9.5
2.5 Üst: %74.7 2.5 Alt: %25.3
3.5 Üst: %54.6 3.5 Alt: %45.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %61.7
KG Yok %38.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%8.7
2-0
%8.2
3-1
%8.2
3-0
%7.8
1-1
%6.5
4-1
%5.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %55.7 İY X: %31.3 İY 2: %13.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.8 İY 0.5 Alt: %18.2
İY 1.5 Üst: %52.7 İY 1.5 Alt: %47.3
İY 2.5 Üst: %25.0 İY 2.5 Alt: %75.0
İY 3.5 Üst: %9.3 İY 3.5 Alt: %90.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.82
+
Dep 3.98
=
Toplam 11.8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %83.1 8.5 Alt: %16.9
9.5 Üst: %74.0 9.5 Alt: %26.0
10.5 Üst: %63.2 10.5 Alt: %36.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.43 Korner (Ev: 3.6, Dep: 1.83)
İY 4.5 Üst: %63.1 İY 4.5 Alt: %36.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %83.7 | Eşit: %6.4 | Dep: %9.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 31
Ev: 21.4 • Dep: 9.6
İsabetli Şut 10.9
Ev: 7.6 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.2 21.5 Alt: %3.8
23.5 Şut Üst: %91.6 23.5 Alt: %8.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.1 7.5 Alt: %14.9
8.5 İsabetli Üst: %76.0 8.5 Alt: %24.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sebat Gençlikspor
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kastamonuspor
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sebat Gençlikspor (-1.50)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Kastamonuspor (+1.50)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.05
%48.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
-1.25 @1.75 %57.2 %0.0 @2.34 %42.8
-1.00 @1.54 %64.8 %21.0 @2.84 %35.2
-0.75 @1.45 %68.9 %0.0 @3.22 %31.1
-0.50 @1.39 %72.2 %0.0 @3.59 %27.8
-0.25 @1.27 %78.6 %0.0 @4.68 %21.4
0.0 @1.16 %86.4 %16.5 @7.35 %13.6
+0.25 @1.14 %87.6 %0.0 @8.08 %12.4
+0.50 @1.13 %88.6 %0.0 @8.81 %11.4
+0.75 @1.09 %92.1 %0.0 @12.58 %8.0
+1.00 @1.04 %95.7 %7.4 @23.42 %4.3
+1.25 @1.04 %95.9 %0.0 @24.35 %4.1
+1.50 @1.04 %96.1 %0.0 @25.29 %4.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.12 %88.9 %0.0 @9.01 %11.1
+2.00 @1.14 %87.8 %17.0 @8.17 %12.2
+2.25 @1.26 %79.6 %0.0 @4.90 %20.4
+2.50 @1.37 %72.8 %0.0 @3.68 %27.2
+2.75 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
+3.00 @1.53 %65.4 %21.5 @2.89 %34.6
+3.25 @1.74 %57.5 %0.0 @2.35 %42.5
+3.50 Ana Hat @1.95 %51.3 %0.0 @2.05 %48.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.7% 1.8% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
1 Gol 5.7% 7.0% 3.4% 1.2% 0.3% 0.1%
2 Gol 8.8% 9.3% 4.9% 1.7% 0.4% 0.1%
3 Gol 8.4% 8.8% 4.6% 1.6% 0.4% 0.1%
4 Gol 6.0% 6.3% 3.3% 1.2% 0.3% 0.1%
5 Gol 3.4% 3.6% 1.9% 0.7% 0.2% 0.0%
Sebat Gençlikspor — Son 5 Maç
B vs Somaspor (D)
0 - 0
G vs Ankaraspor (D)
0 - 3
G vs İnegölspor (D)
1 - 4
G vs Muş Sport Klübü (E)
3 - 2
M vs İnegöl Kafkas Gençlik (D)
2 - 1
Kastamonuspor — Son 5 Maç
M vs Elazığspor (E)
0 - 5
M vs 24 Erzincanspor (E)
1 - 4
M vs Ankaraspor (D)
5 - 1
B vs Isparta 32 Spor (E)
2 - 2
M vs Muş Sport Klübü (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.