Maç Listesine Dön
Spain Segunda División RFEF - Group 3 • 08.11.2026 — 13:00

Castellón II

Elo: 1561
λ (Beklenen Gol): 2.45
VS
Başlamadı

Peña Deportiva

Elo: 1494
λ (Beklenen Gol): 0.99
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Castellón II - Peña Deportiva mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.45, Dep: 0.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Castellón II %69.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %60.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Castellón II xG 2.71
Dengeli
Peña Deportiva xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %69.0
X (Beraberlik) %18.3
2 (Deplasman) %12.7

Çifte Şans 1X: %87.3
Çifte Şans X2: %31.1
Çifte Şans 12: %81.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.1 0.5 Alt: %3.9
1.5 Üst: %86.3 1.5 Alt: %13.7
2.5 Üst: %66.8 2.5 Alt: %33.2
3.5 Üst: %45.0 3.5 Alt: %55.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %57.9
KG Yok %42.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%9.7
2-1
%9.5
1-1
%8.4
3-0
%7.9
3-1
%7.8
1-0
%7.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %51.1 İY X: %34.8 İY 2: %14.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.8 İY 0.5 Alt: %22.2
İY 1.5 Üst: %46.3 İY 1.5 Alt: %53.7
İY 2.5 Üst: %19.9 İY 2.5 Alt: %80.1
İY 3.5 Üst: %6.7 İY 3.5 Alt: %93.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.02
+
Dep 3.84
=
Toplam 10.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.6 8.5 Alt: %24.5
9.5 Üst: %64.4 9.5 Alt: %35.6
10.5 Üst: %52.4 10.5 Alt: %47.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5 Korner (Ev: 3.23, Dep: 1.77)
İY 4.5 Üst: %55.9 İY 4.5 Alt: %44.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %79.3 | Eşit: %7.8 | Dep: %12.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28.2
Ev: 19 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 9.9
Ev: 6.8 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.1 21.5 Alt: %9.9
23.5 Şut Üst: %81.1 23.5 Alt: %18.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.2 7.5 Alt: %22.8
8.5 İsabetli Üst: %65.7 8.5 Alt: %34.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Castellón II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Peña Deportiva
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Castellón II (-1.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Peña Deportiva (+1.25)
@2.04
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.21 %45.4 %0.0 @1.83 %54.7
-1.25 Ana Hat @1.96 %51.1 %0.0 @2.04 %48.9
-1.00 @1.71 %58.4 %22.4 @2.41 %41.6
-0.75 @1.57 %63.7 %0.0 @2.75 %36.3
-0.50 @1.48 %67.8 %0.0 @3.10 %32.3
-0.25 @1.34 %74.9 %0.0 @3.98 %25.1
0.0 @1.19 %83.7 %19.1 @6.13 %16.3
+0.25 @1.17 %85.4 %0.0 @6.85 %14.6
+0.50 @1.15 %86.8 %0.0 @7.57 %13.2
+0.75 @1.10 %90.7 %0.0 @10.78 %9.3
+1.00 @1.05 %95.0 %8.7 @20.05 %5.0
+1.25 @1.05 %95.2 %0.0 @21.00 %4.8
+1.50 @1.05 %95.4 %0.0 @21.95 %4.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.19 %84.2 %0.0 @6.32 %15.8
+2.00 @1.22 %82.2 %20.4 @5.61 %17.8
+2.25 @1.37 %72.9 %0.0 @3.68 %27.1
+2.50 @1.53 %65.4 %0.0 @2.89 %34.6
+2.75 @1.64 %61.0 %0.0 @2.57 %39.0
+3.00 @1.81 %55.3 %22.7 @2.24 %44.7
+3.25 Ana Hat @2.07 %48.3 %0.0 @1.93 %51.7
+3.50 @2.34 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.9% 2.7% 1.6% 0.5% 0.1% 0.0%
1 Gol 7.6% 8.7% 4.0% 1.3% 0.3% 0.1%
2 Gol 10.0% 9.9% 4.9% 1.6% 0.4% 0.1%
3 Gol 8.2% 8.1% 4.0% 1.3% 0.3% 0.1%
4 Gol 5.0% 5.0% 2.5% 0.8% 0.2% 0.0%
5 Gol 2.5% 2.4% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
Castellón II — Son 5 Maç
G vs Elche II (D)
1 - 5
G vs La Nucía (E)
2 - 1
M vs Poblense (D)
2 - 1
G vs Lorca Deportiva (E)
2 - 1
G vs Orihuela (D)
1 - 4
Peña Deportiva — Son 5 Maç
M vs Atlético Baleares (E)
1 - 3
M vs Poblense (D)
1 - 0
M vs Ucam Murcia (E)
0 - 1
G vs Orihuela (E)
3 - 1
M vs Valencia II (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.