Slovenya
2. liga •
08.11.2026 — 12:30
Petržalka
Elo: 1537λ (Beklenen Gol): 1.33
VS
Başlamadı
Žilina II
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 0.95
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Petržalka - Žilina II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.32, Dep: 0.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Petržalka %44.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Petržalka xG
1.60
Dengeli
Žilina II xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.4
X (Beraberlik)
%29.9
2 (Deplasman)
%25.8
Çifte Şans 1X: %74.2
Çifte Şans X2: %55.6
Çifte Şans 12: %70.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.7
0.5 Alt: %11.3
1.5 Üst: %67.3
1.5 Alt: %32.7
2.5 Üst: %39.7
2.5 Alt: %60.3
3.5 Üst: %19.5
3.5 Alt: %80.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.9
KG Yok
%54.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.9
1-0
%12.7
0-0
%11.3
2-0
%9.0
0-1
%8.8
2-1
%8.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.1
İY X: %47.1
İY 2: %20.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.3
İY 0.5 Alt: %36.7
İY 1.5 Üst: %27.9
İY 1.5 Alt: %72.1
İY 2.5 Üst: %8.4
İY 2.5 Alt: %91.6
İY 3.5 Üst: %2.0
İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.75
+
Dep
3.76
=
Toplam
8.51
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.8
8.5 Alt: %52.2
9.5 Üst: %34.8
9.5 Alt: %65.2
10.5 Üst: %23.7
10.5 Alt: %76.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.91 Korner (Ev: 2.18, Dep: 1.73)
İY 4.5 Üst: %35.4
İY 4.5 Alt: %64.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %56.5 |
Eşit: %13.2 |
Dep: %30.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.1
Ev: 12.1 • Dep: 9
İsabetli Şut
7.4
Ev: 4.3 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %45.0
21.5 Alt: %55.0
23.5 Şut Üst: %29.0
23.5 Alt: %71.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.8
7.5 Alt: %54.2
8.5 İsabetli Üst: %32.2
8.5 Alt: %67.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPetržalka
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Žilina II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Petržalka (-0.25)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Žilina II (+0.25)
@2.09
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.18
%45.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.85
%54.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.77 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
| -1.25 | @4.22 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
| -1.00 | @3.66 | %27.3 | %23.3 | @1.38 | %72.7 |
| -0.75 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| -0.50 | @2.26 | %44.3 | %0.0 | @1.79 | %55.8 |
| -0.25 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %0.0 | @2.09 | %48.0 |
| 0.0 | @1.58 | %63.2 | %29.9 | @2.72 | %36.8 |
| +0.25 | @1.44 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.4 |
| +0.50 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.88 | %25.8 |
| +0.75 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.21 | %19.2 |
| +1.00 | @1.13 | %88.8 | %16.4 | @8.89 | %11.3 |
| +1.25 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.76 | %10.2 |
| +1.50 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.64 | %9.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.62 | %61.9 | %0.0 | @2.62 | %38.1 |
| +2.00 | @1.83 | %54.6 | %27.7 | @2.20 | %45.4 |
| +2.25 Ana Hat | @2.18 | %45.8 | %0.0 | @1.85 | %54.2 |
| +2.50 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| +2.75 | @3.06 | %32.7 | %0.0 | @1.49 | %67.3 |
| +3.00 | @4.14 | %24.2 | %20.2 | @1.32 | %75.8 |
| +3.25 | @4.66 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.6 |
| +3.50 | @5.19 | %19.3 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.3% | 8.8% | 4.6% | 1.5% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.7% | 13.9% | 6.2% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.1% | 8.6% | 4.1% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.0% | 3.8% | 1.8% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Petržalka — Son 5 Maç
M
vs Považská Bystrica (E)
0 - 1
M
vs Baník Lehota p.Vtáčnikom (D)
1 - 0
B
vs Slovan Bratislava II (E)
1 - 1
B
vs Šamorín (D)
1 - 1
B
vs Malženice (E)
1 - 1
Žilina II — Son 5 Maç
M
vs Liptovský Mikuláš (D)
3 - 2
G
vs Lokomotíva Zvolen (E)
2 - 1
B
vs Tatran Prešov (D)
1 - 1
M
vs Galanta (E)
2 - 3
G
vs MFK Bytča (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.