Maç Listesine Dön
Czech-Republic 3. liga - CFL B • 08.11.2026 — 12:15

Jablonec II

Elo: 1534
λ (Beklenen Gol): 1.70
VS
Başlamadı

Benátky nad Jizerou

Elo: 1565
λ (Beklenen Gol): 2.07
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Jablonec II - Benátky nad Jizerou mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.70, Dep: 2.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Benátky nad Jizerou %46.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %72.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Jablonec II xG 1.95
Dengeli
Benátky nad Jizerou xG 2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %31.6
X (Beraberlik) %22.3
2 (Deplasman) %46.1

Çifte Şans 1X: %53.9
Çifte Şans X2: %68.4
Çifte Şans 12: %77.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.0 0.5 Alt: %3.0
1.5 Üst: %89.6 1.5 Alt: %10.4
2.5 Üst: %72.5 2.5 Alt: %27.5
3.5 Üst: %51.9 3.5 Alt: %48.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %72.0
KG Yok %28.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%8.8
1-2
%8.4
2-2
%7.1
2-1
%6.9
1-3
%5.8
0-2
%5.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.4 İY X: %36.1 İY 2: %36.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.6 İY 0.5 Alt: %19.4
İY 1.5 Üst: %51.3 İY 1.5 Alt: %48.7
İY 2.5 Üst: %23.8 İY 2.5 Alt: %76.2
İY 3.5 Üst: %8.9 İY 3.5 Alt: %91.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.5
+
Dep 6.16
=
Toplam 11.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.1 8.5 Alt: %17.9
9.5 Üst: %72.7 9.5 Alt: %27.3
10.5 Üst: %61.6 10.5 Alt: %38.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.36 Korner (Ev: 2.53, Dep: 2.84)
İY 4.5 Üst: %62.1 İY 4.5 Alt: %37.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %36.5 | Eşit: %11.6 | Dep: %51.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 30.2
Ev: 14.4 • Dep: 15.8
İsabetli Şut 10.5
Ev: 5.1 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.9 21.5 Alt: %5.1
23.5 Şut Üst: %89.2 23.5 Alt: %10.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.5 7.5 Alt: %17.6
8.5 İsabetli Üst: %72.5 8.5 Alt: %27.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Jablonec II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Benátky nad Jizerou
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Jablonec II (+0.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Benátky nad Jizerou (-0.25)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.44 %15.5 %0.0 @1.18 %84.5
-1.25 @5.92 %16.9 %0.0 @1.20 %83.1
-1.00 @5.40 %18.5 %16.1 @1.23 %81.5
-0.75 @3.90 %25.6 %0.0 @1.34 %74.4
-0.50 @3.16 %31.6 %0.0 @1.46 %68.4
-0.25 @2.80 %35.7 %0.0 @1.56 %64.3
0.0 @2.44 %41.0 %22.9 @1.70 %59.0
+0.25 Ana Hat @2.06 %48.6 %0.0 @1.95 %51.4
+0.50 @1.83 %54.5 %0.0 @2.20 %45.5
+0.75 @1.65 %60.5 %0.0 @2.53 %39.5
+1.00 @1.47 %67.9 %19.7 @3.12 %32.1
+1.25 @1.40 %71.4 %0.0 @3.50 %28.6
+1.50 @1.35 %74.2 %0.0 @3.88 %25.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.13 %88.2 %0.0 @8.51 %11.8
+2.00 @1.15 %87.0 %17.5 @7.69 %13.0
+2.25 @1.27 %78.7 %0.0 @4.68 %21.4
+2.50 @1.39 %71.8 %0.0 @3.54 %28.2
+2.75 @1.46 %68.4 %0.0 @3.17 %31.6
+3.00 @1.56 %64.2 %21.2 @2.79 %35.8
+3.25 @1.77 %56.6 %0.0 @2.30 %43.4
+3.50 Ana Hat @1.98 %50.6 %0.0 @2.02 %49.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.0% 4.3% 5.1% 3.5% 1.8% 0.7%
1 Gol 3.4% 9.0% 8.6% 6.0% 3.1% 1.3%
2 Gol 3.4% 7.1% 7.3% 5.1% 2.6% 1.1%
3 Gol 1.9% 4.0% 4.1% 2.9% 1.5% 0.6%
4 Gol 0.8% 1.7% 1.8% 1.2% 0.6% 0.3%
5 Gol 0.3% 0.6% 0.6% 0.4% 0.2% 0.1%
Jablonec II — Son 5 Maç
G vs Pardubice II (D)
1 - 2
G vs Teplice II (E)
4 - 1
G vs Čáslav (D)
2 - 3
G vs Sokol Brozany (E)
3 - 1
G vs Baník Souš (D)
1 - 3
Benátky nad Jizerou — Son 5 Maç
B vs Sokol Zápy (E)
0 - 0
B vs Velké Hamry (D)
3 - 3
B vs Neratovice-Byškovice (E)
0 - 0
B vs Baník Souš (D)
1 - 1
G vs Horní Ředice (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.