Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
South-Africa
K League 1 •
08.11.2026 — 10:30
Gangwon FC
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 1.01
VS
Başlamadı
Jeonbuk Motors
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 1.02
Model Güven Derecesi:
%72
Gangwon FC - Jeonbuk Motors mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.01, Dep: 1.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Jeonbuk Motors %34.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gangwon FC xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Jeonbuk Motors xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.01 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%33.4
X (Beraberlik)
%32.6
2 (Deplasman)
%34.0
Çifte Şans 1X: %66.0
Çifte Şans X2: %66.6
Çifte Şans 12: %67.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.8
0.5 Alt: %14.2
1.5 Üst: %61.2
1.5 Alt: %38.8
2.5 Üst: %33.1
2.5 Alt: %66.9
3.5 Üst: %14.8
3.5 Alt: %85.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.6
KG Yok
%58.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.6
0-0
%14.2
0-1
%12.4
1-0
%12.3
1-2
%6.9
0-2
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.7
İY X: %50.2
İY 2: %25.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.2
İY 0.5 Alt: %40.8
İY 1.5 Üst: %23.8
İY 1.5 Alt: %76.2
İY 2.5 Üst: %6.5
İY 2.5 Alt: %93.5
İY 3.5 Üst: %1.4
İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.11
+
Dep
3.91
=
Toplam
8.02
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %41.1
8.5 Alt: %58.9
9.5 Üst: %28.6
9.5 Alt: %71.4
10.5 Üst: %18.7
10.5 Alt: %81.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.69 Korner (Ev: 1.89, Dep: 1.8)
İY 4.5 Üst: %31.1
İY 4.5 Alt: %68.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %45.6 |
Eşit: %14.3 |
Dep: %40.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.6
Ev: 10.2 • Dep: 9.4
İsabetli Şut
6.8
Ev: 3.6 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %32.3
21.5 Alt: %67.7
23.5 Şut Üst: %18.7
23.5 Alt: %81.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %37.9
7.5 Alt: %62.1
8.5 İsabetli Üst: %25.2
8.5 Alt: %74.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGangwon FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Jeonbuk Motors
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Gangwon FC (0.0)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %32.7
Jeonbuk Motors (+0.00)
@1.98
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.18
%46.0 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.85
%54.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.69 | %13.0 | %0.0 | @1.15 | %87.0 |
| -1.25 | @6.90 | %14.5 | %0.0 | @1.17 | %85.5 |
| -1.00 | @6.12 | %16.3 | %20.4 | @1.20 | %83.7 |
| -0.75 | @3.87 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| -0.50 | @3.00 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
| -0.25 | @2.51 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.1 |
| 0.0 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %32.7 | @1.98 | %50.4 |
| +0.25 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| +0.50 | @1.51 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +0.75 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +1.00 | @1.20 | %83.2 | %20.6 | @5.95 | %16.8 |
| +1.25 | @1.17 | %85.1 | %0.0 | @6.72 | %14.9 |
| +1.50 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.49 | %13.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.83 | %54.8 | %0.0 | @2.21 | %45.2 |
| +2.00 Ana Hat | @2.18 | %46.0 | %28.1 | @1.85 | %54.1 |
| +2.25 | @2.60 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| +2.50 | @3.03 | %33.0 | %0.0 | @1.49 | %67.0 |
| +2.75 | @3.81 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| +3.00 | @5.55 | %18.0 | %18.3 | @1.22 | %82.0 |
| +3.25 | @6.18 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| +3.50 | @6.80 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.2% | 12.4% | 6.8% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.3% | 14.6% | 6.9% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 6.7% | 6.8% | 3.5% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.3% | 2.3% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Gangwon FC — Son 5 Maç
M
vs Kuching FA (D)
2 - 0
M
vs Ulsan Hyundai FC (D)
2 - 1
G
vs Kuching FA (E)
1 - 0
B
vs FC Seoul (D)
1 - 1
B
vs Incheon United (E)
1 - 1
Jeonbuk Motors — Son 5 Maç
G
vs Johor Darul Takzim FC (E)
2 - 0
B
vs Daejeon Citizen (E)
0 - 0
B
vs Beijing Guoan (D)
2 - 2
B
vs FC Anyang (D)
1 - 1
G
vs Jeju United FC (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | K League 1 | Gangwon FC | 1 - 1 | Jeonbuk Motors |