Maç Listesine Dön
Brazil Cearense - 2 • 04.04.2026 — 22:30

Guarany de Sobral

Elo: 1496
λ (Beklenen Gol): 0.89
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Crateús

Elo: 1514
λ (Beklenen Gol): 1.78
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Guarany de Sobral - Crateús mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.89, Dep: 1.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Crateús %57.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %41.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Guarany de Sobral xG 1.20
Dengeli
Crateús xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %17.7
X (Beraberlik) %24.8
2 (Deplasman) %57.6

Çifte Şans 1X: %42.4
Çifte Şans X2: %82.3
Çifte Şans 12: %75.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1 0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.3 1.5 Alt: %24.7
2.5 Üst: %49.7 2.5 Alt: %50.3
3.5 Üst: %27.8 3.5 Alt: %72.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %49.7
KG Yok %50.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.8
0-1
%11.6
0-2
%11.0
1-2
%9.8
0-0
%7.8
0-3
%6.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.4 İY X: %42.1 İY 2: %41.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.1 İY 0.5 Alt: %30.9
İY 1.5 Üst: %34.3 İY 1.5 Alt: %65.7
İY 2.5 Üst: %11.9 İY 2.5 Alt: %88.1
İY 3.5 Üst: %3.2 İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.87
+
Dep 5.54
=
Toplam 9.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.7 8.5 Alt: %40.4
9.5 Üst: %46.6 9.5 Alt: %53.4
10.5 Üst: %34.3 10.5 Alt: %65.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.33 Korner (Ev: 1.78, Dep: 2.55)
İY 4.5 Üst: %43.5 İY 4.5 Alt: %56.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %23.7 | Eşit: %11.5 | Dep: %64.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.5
Ev: 9.5 • Dep: 14
İsabetli Şut 8.2
Ev: 3.4 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.9 21.5 Alt: %35.1
23.5 Şut Üst: %48.6 23.5 Alt: %51.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.1 7.5 Alt: %42.9
8.5 İsabetli Üst: %43.2 8.5 Alt: %56.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Guarany de Sobral
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Crateús
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Guarany de Sobral (+0.75)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Crateús (-0.75)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @16.66 %6.0 %0.0 @1.06 %94.0
-1.25 @15.68 %6.4 %0.0 @1.07 %93.6
-1.00 @14.69 %6.8 %11.8 @1.07 %93.2
-0.75 @7.90 %12.7 %0.0 @1.14 %87.4
-0.50 @5.62 %17.8 %0.0 @1.22 %82.2
-0.25 @4.91 %20.4 %0.0 @1.26 %79.7
0.0 @4.21 %23.8 %25.0 @1.31 %76.3
+0.25 @2.89 %34.7 %0.0 @1.53 %65.4
+0.50 @2.34 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
+0.75 Ana Hat @2.05 %48.8 %0.0 @1.95 %51.2
+1.00 @1.76 %56.7 %24.5 @2.31 %43.3
+1.25 @1.59 %62.8 %0.0 @2.68 %37.3
+1.50 @1.49 %67.3 %0.0 @3.06 %32.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.4 %0.0 @3.49 %28.7
+2.00 @1.51 %66.4 %25.8 @2.97 %33.6
+2.25 @1.77 %56.5 %0.0 @2.30 %43.5
+2.50 Ana Hat @2.03 %49.2 %0.0 @1.97 %50.8
+2.75 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
+3.00 @2.88 %34.8 %22.2 @1.53 %65.2
+3.25 @3.29 %30.4 %0.0 @1.44 %69.6
+3.50 @3.70 %27.1 %0.0 @1.37 %72.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.9% 11.7% 11.1% 6.6% 2.9% 1.0%
1 Gol 5.4% 11.9% 9.9% 5.8% 2.6% 0.9%
2 Gol 2.8% 4.9% 4.4% 2.6% 1.2% 0.4%
3 Gol 0.8% 1.5% 1.3% 0.8% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.2% 0.3% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Guarany de Sobral — Son 5 Maç
M vs Caucaia (E)
0 - 1
G vs Itapipoca (E)
2 - 1
B vs Itapipoca (E)
2 - 2
Crateús — Son 5 Maç
B vs Uniclinic Atletico Clube (E)
0 - 0
M vs Itapipoca (E)
0 - 1
G vs Caucaia (D)
1 - 4
B vs Icasa (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.