Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Romanya
Liga 1 Feminin •
09.05.2026 — 13:00
Olimpia Cluj W
Elo: 1546λ (Beklenen Gol): 1.18
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2
SSU Poli Timişoara W
Elo: 1539λ (Beklenen Gol): 2.78
Model Güven Derecesi:
%89
Olimpia Cluj W - SSU Poli Timişoara W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.18, Dep: 2.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SSU Poli Timişoara W %70.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Olimpia Cluj W xG
1.55
Dengeli
SSU Poli Timişoara W xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%13.2
X (Beraberlik)
%16.6
2 (Deplasman)
%70.3
Çifte Şans 1X: %29.7
Çifte Şans X2: %86.8
Çifte Şans 12: %83.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.5
0.5 Alt: %2.5
1.5 Üst: %91.0
1.5 Alt: %9.0
2.5 Üst: %75.6
2.5 Alt: %24.5
3.5 Üst: %55.8
3.5 Alt: %44.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.4
KG Yok
%34.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.7
1-3
%8.1
0-2
%7.4
0-3
%6.8
1-1
%6.7
1-4
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.0
İY X: %32.0
İY 2: %53.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.2
İY 0.5 Alt: %17.8
İY 1.5 Üst: %53.6
İY 1.5 Alt: %46.4
İY 2.5 Üst: %25.8
İY 2.5 Alt: %74.2
İY 3.5 Üst: %9.7
İY 3.5 Alt: %90.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.46
+
Dep
7.7
=
Toplam
12.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %85.5
8.5 Alt: %14.5
9.5 Üst: %77.1
9.5 Alt: %22.9
10.5 Üst: %66.9
10.5 Alt: %33.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.59 Korner (Ev: 2.05, Dep: 3.54)
İY 4.5 Üst: %65.6
İY 4.5 Alt: %34.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %13.9 |
Eşit: %7.6 |
Dep: %78.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.2
Ev: 11.2 • Dep: 20
İsabetli Şut
10.9
Ev: 4 • Dep: 6.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.5
21.5 Alt: %3.5
23.5 Şut Üst: %92.2
23.5 Alt: %7.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.1
7.5 Alt: %14.9
8.5 İsabetli Üst: %76.1
8.5 Alt: %24.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOlimpia Cluj W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SSU Poli Timişoara W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Olimpia Cluj W (+1.50)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
SSU Poli Timişoara W (-1.50)
@2.12
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.90
%52.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @19.14 | %5.2 | %0.0 | @1.06 | %94.8 |
| -1.25 | @18.31 | %5.5 | %0.0 | @1.06 | %94.5 |
| -1.00 | @17.48 | %5.7 | %8.7 | @1.06 | %94.3 |
| -0.75 | @10.00 | %10.0 | %0.0 | @1.11 | %90.0 |
| -0.50 | @7.19 | %13.9 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| -0.25 | @6.55 | %15.3 | %0.0 | @1.18 | %84.7 |
| 0.0 | @5.92 | %16.9 | %17.7 | @1.20 | %83.1 |
| +0.25 | @4.01 | %25.0 | %0.0 | @1.33 | %75.0 |
| +0.50 | @3.17 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.4 |
| +0.75 | @2.83 | %35.3 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| +1.00 | @2.50 | %40.1 | %21.2 | @1.67 | %59.9 |
| +1.25 | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.89 | %52.9 |
| +1.50 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.12 | %47.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.55 | %10.5 |
| +2.00 | @1.13 | %88.5 | %16.5 | @8.69 | %11.5 |
| +2.25 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.14 | %19.5 |
| +2.50 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.83 | %26.1 |
| +2.75 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.43 | %29.2 |
| +3.00 | @1.49 | %66.9 | %21.1 | @3.02 | %33.1 |
| +3.25 | @1.69 | %59.0 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| +3.50 | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.5% | 5.2% | 7.9% | 7.3% | 5.1% | 2.8% |
| 1 Gol | 1.9% | 7.2% | 9.3% | 8.6% | 6.0% | 3.3% |
| 2 Gol | 1.4% | 3.9% | 5.5% | 5.1% | 3.5% | 2.0% |
| 3 Gol | 0.6% | 1.6% | 2.2% | 2.0% | 1.4% | 0.8% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.6% | 0.6% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.1% |
Olimpia Cluj W — Son 5 Maç
G
vs SSU Poli Timişoara W (D)
1 - 3
M
vs SSU Poli Timişoara W (E)
0 - 4
G
vs SSU Poli Timişoara W (E)
2 - 1
B
vs SSU Poli Timişoara W (D)
1 - 1
G
vs SSU Poli Timişoara W (E)
4 - 1
SSU Poli Timişoara W — Son 5 Maç
M
vs Olimpia Cluj W (E)
1 - 3
G
vs Olimpia Cluj W (D)
0 - 4
B
vs Vasas Femina W (E)
1 - 1
M
vs Olimpia Cluj W (D)
2 - 1
G
vs Vasas Femina W (D)
0 - 5
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | Liga 1 Feminin | SSU Poli Timişoara W | 1 - 3 | Olimpia Cluj W |
| 18.03.2026 | Liga 1 Feminin | Olimpia Cluj W | 0 - 4 | SSU Poli Timişoara W |
| 12.10.2025 | Liga 1 Feminin | Olimpia Cluj W | 2 - 1 | SSU Poli Timişoara W |
| 24.08.2025 | Liga 1 Feminin | SSU Poli Timişoara W | 1 - 1 | Olimpia Cluj W |
| 19.05.2024 | Liga 1 Feminin | Olimpia Cluj W | 4 - 1 | SSU Poli Timişoara W |
| 28.04.2024 | Liga 1 Feminin | SSU Poli Timişoara W | 1 - 2 | Olimpia Cluj W |
| 14.04.2024 | Liga 1 Feminin | Olimpia Cluj W | 2 - 0 | SSU Poli Timişoara W |