Maç Listesine Dön
İtalya Campionato Primavera - 2 • 18.04.2026 — 16:00

AlbinoLeffe U19

Elo: 1473
λ (Beklenen Gol): 1.49
4 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 2

Virtus Entella U19

Elo: 1565
λ (Beklenen Gol): 1.86
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
AlbinoLeffe U19 - Virtus Entella U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.49, Dep: 1.86 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Virtus Entella U19 %45.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
AlbinoLeffe U19 xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Virtus Entella U19 xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.49 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %30.5
X (Beraberlik) %23.9
2 (Deplasman) %45.6

Çifte Şans 1X: %54.4
Çifte Şans X2: %69.5
Çifte Şans 12: %76.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.7 0.5 Alt: %4.3
1.5 Üst: %85.5 1.5 Alt: %14.6
2.5 Üst: %65.0 2.5 Alt: %35.0
3.5 Üst: %43.0 3.5 Alt: %57.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %66.1
KG Yok %33.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.5
1-2
%9.0
2-1
%7.3
2-2
%6.7
0-2
%6.1
0-1
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.1 İY X: %38.4 İY 2: %35.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.9 İY 0.5 Alt: %23.1
İY 1.5 Üst: %45.3 İY 1.5 Alt: %54.7
İY 2.5 Üst: %19.1 İY 2.5 Alt: %80.9
İY 3.5 Üst: %6.4 İY 3.5 Alt: %93.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.09
+
Dep 5.71
=
Toplam 10.8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.9 8.5 Alt: %25.1
9.5 Üst: %63.7 9.5 Alt: %36.3
10.5 Üst: %51.6 10.5 Alt: %48.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.97 Korner (Ev: 2.34, Dep: 2.63)
İY 4.5 Üst: %55.4 İY 4.5 Alt: %44.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %36.5 | Eşit: %12.1 | Dep: %51.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.7
Ev: 13.2 • Dep: 14.5
İsabetli Şut 9.7
Ev: 4.7 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.3 21.5 Alt: %11.7
23.5 Şut Üst: %78.3 23.5 Alt: %21.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.7 7.5 Alt: %25.3
8.5 İsabetli Üst: %62.7 8.5 Alt: %37.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
AlbinoLeffe U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Virtus Entella U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
AlbinoLeffe U19 (+0.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Virtus Entella U19 (-0.25)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.01 %14.3 %0.0 @1.17 %85.7
-1.25 @6.44 %15.5 %0.0 @1.18 %84.5
-1.00 @5.87 %17.0 %16.3 @1.21 %83.0
-0.75 @4.10 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
-0.50 @3.27 %30.5 %0.0 @1.44 %69.5
-0.25 @2.88 %34.8 %0.0 @1.53 %65.2
0.0 @2.48 %40.4 %24.3 @1.68 %59.7
+0.25 Ana Hat @2.06 %48.6 %0.0 @1.95 %51.4
+0.50 @1.82 %54.9 %0.0 @2.22 %45.1
+0.75 @1.64 %61.1 %0.0 @2.57 %38.9
+1.00 @1.45 %68.9 %20.4 @3.22 %31.1
+1.25 @1.38 %72.5 %0.0 @3.63 %27.5
+1.50 @1.33 %75.3 %0.0 @4.04 %24.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.20 %83.5 %0.0 @6.06 %16.5
+2.00 @1.23 %81.3 %20.8 @5.36 %18.7
+2.25 @1.39 %71.9 %0.0 @3.56 %28.1
+2.50 @1.55 %64.5 %0.0 @2.81 %35.5
+2.75 @1.67 %60.0 %0.0 @2.50 %40.0
+3.00 @1.84 %54.2 %22.4 @2.18 %45.8
+3.25 Ana Hat @2.11 %47.4 %0.0 @1.90 %52.6
+3.50 @2.37 %42.1 %0.0 @1.73 %57.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.3% 5.9% 6.1% 3.8% 1.8% 0.7%
1 Gol 4.6% 10.6% 9.2% 5.7% 2.6% 1.0%
2 Gol 4.0% 7.4% 6.9% 4.2% 2.0% 0.7%
3 Gol 2.0% 3.7% 3.4% 2.1% 1.0% 0.4%
4 Gol 0.7% 1.4% 1.3% 0.8% 0.4% 0.1%
5 Gol 0.2% 0.4% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
AlbinoLeffe U19 — Son 5 Maç
G vs Venezia U19 (D)
2 - 3
G vs Brescia U19 (E)
1 - 0
G vs Vicenza U19 (D)
0 - 3
B vs Modena U19 (E)
1 - 1
G vs Padova U19 (E)
6 - 2
Virtus Entella U19 — Son 5 Maç
G vs AlbinoLeffe U19 (E)
3 - 0
G vs AlbinoLeffe U19 (D)
1 - 3
G vs AlbinoLeffe U19 (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
13.12.2025 Campionato Primavera - 2 Virtus Entella U19 3 - 0 AlbinoLeffe U19
10.05.2025 Campionato Primavera - 2 AlbinoLeffe U19 1 - 3 Virtus Entella U19
19.10.2024 Campionato Primavera - 2 Virtus Entella U19 2 - 0 AlbinoLeffe U19