İtalya
Campionato Primavera - 2 •
18.04.2026 — 16:00
AlbinoLeffe U19
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.49
4 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 2
Virtus Entella U19
Elo: 1565λ (Beklenen Gol): 1.86
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
AlbinoLeffe U19 - Virtus Entella U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.49, Dep: 1.86 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Virtus Entella U19 %45.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
AlbinoLeffe U19 xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Virtus Entella U19 xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.49 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%30.5
X (Beraberlik)
%23.9
2 (Deplasman)
%45.6
Çifte Şans 1X: %54.4
Çifte Şans X2: %69.5
Çifte Şans 12: %76.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.7
0.5 Alt: %4.3
1.5 Üst: %85.5
1.5 Alt: %14.6
2.5 Üst: %65.0
2.5 Alt: %35.0
3.5 Üst: %43.0
3.5 Alt: %57.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.1
KG Yok
%33.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.5
1-2
%9.0
2-1
%7.3
2-2
%6.7
0-2
%6.1
0-1
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.1
İY X: %38.4
İY 2: %35.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.9
İY 0.5 Alt: %23.1
İY 1.5 Üst: %45.3
İY 1.5 Alt: %54.7
İY 2.5 Üst: %19.1
İY 2.5 Alt: %80.9
İY 3.5 Üst: %6.4
İY 3.5 Alt: %93.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.09
+
Dep
5.71
=
Toplam
10.8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.9
8.5 Alt: %25.1
9.5 Üst: %63.7
9.5 Alt: %36.3
10.5 Üst: %51.6
10.5 Alt: %48.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.97 Korner (Ev: 2.34, Dep: 2.63)
İY 4.5 Üst: %55.4
İY 4.5 Alt: %44.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %36.5 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %51.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.7
Ev: 13.2 • Dep: 14.5
İsabetli Şut
9.7
Ev: 4.7 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.3
21.5 Alt: %11.7
23.5 Şut Üst: %78.3
23.5 Alt: %21.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.7
7.5 Alt: %25.3
8.5 İsabetli Üst: %62.7
8.5 Alt: %37.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlbinoLeffe U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Virtus Entella U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
AlbinoLeffe U19 (+0.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Virtus Entella U19 (-0.25)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.01 | %14.3 | %0.0 | @1.17 | %85.7 |
| -1.25 | @6.44 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.5 |
| -1.00 | @5.87 | %17.0 | %16.3 | @1.21 | %83.0 |
| -0.75 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| -0.50 | @3.27 | %30.5 | %0.0 | @1.44 | %69.5 |
| -0.25 | @2.88 | %34.8 | %0.0 | @1.53 | %65.2 |
| 0.0 | @2.48 | %40.4 | %24.3 | @1.68 | %59.7 |
| +0.25 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %0.0 | @1.95 | %51.4 |
| +0.50 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +0.75 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +1.00 | @1.45 | %68.9 | %20.4 | @3.22 | %31.1 |
| +1.25 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.63 | %27.5 |
| +1.50 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.04 | %24.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.06 | %16.5 |
| +2.00 | @1.23 | %81.3 | %20.8 | @5.36 | %18.7 |
| +2.25 | @1.39 | %71.9 | %0.0 | @3.56 | %28.1 |
| +2.50 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.81 | %35.5 |
| +2.75 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +3.00 | @1.84 | %54.2 | %22.4 | @2.18 | %45.8 |
| +3.25 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %0.0 | @1.90 | %52.6 |
| +3.50 | @2.37 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.3% | 5.9% | 6.1% | 3.8% | 1.8% | 0.7% |
| 1 Gol | 4.6% | 10.6% | 9.2% | 5.7% | 2.6% | 1.0% |
| 2 Gol | 4.0% | 7.4% | 6.9% | 4.2% | 2.0% | 0.7% |
| 3 Gol | 2.0% | 3.7% | 3.4% | 2.1% | 1.0% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.4% | 1.3% | 0.8% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
AlbinoLeffe U19 — Son 5 Maç
G
vs Venezia U19 (D)
2 - 3
G
vs Brescia U19 (E)
1 - 0
G
vs Vicenza U19 (D)
0 - 3
B
vs Modena U19 (E)
1 - 1
G
vs Padova U19 (E)
6 - 2
Virtus Entella U19 — Son 5 Maç
G
vs AlbinoLeffe U19 (E)
3 - 0
G
vs AlbinoLeffe U19 (D)
1 - 3
G
vs AlbinoLeffe U19 (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Campionato Primavera - 2 | Virtus Entella U19 | 3 - 0 | AlbinoLeffe U19 |
| 10.05.2025 | Campionato Primavera - 2 | AlbinoLeffe U19 | 1 - 3 | Virtus Entella U19 |
| 19.10.2024 | Campionato Primavera - 2 | Virtus Entella U19 | 2 - 0 | AlbinoLeffe U19 |