Maç Listesine Dön
Netherlands U19 Divisie 1 • 14.03.2026 — 14:00

Sparta Rotterdam U19

Elo: 1472
λ (Beklenen Gol): 2.84
3 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 2

NEC Nijmegen U19

Elo: 1462
λ (Beklenen Gol): 3.15
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sparta Rotterdam U19 - NEC Nijmegen U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.84, Dep: 3.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre NEC Nijmegen U19 %46.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %93.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %90.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sparta Rotterdam U19 xG 3.07
Dengeli
NEC Nijmegen U19 xG 3.02
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %36.7
X (Beraberlik) %17.0
2 (Deplasman) %46.3

Çifte Şans 1X: %53.7
Çifte Şans X2: %63.3
Çifte Şans 12: %83.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.5 0.5 Alt: %0.5
1.5 Üst: %98.4 1.5 Alt: %1.6
2.5 Üst: %93.7 2.5 Alt: %6.3
3.5 Üst: %84.7 3.5 Alt: %15.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %90.3
KG Yok %9.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-3
%5.3
2-2
%5.1
3-3
%5.0
3-2
%4.8
2-4
%4.2
3-4
%4.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.8 İY X: %28.3 İY 2: %38.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %92.1 İY 0.5 Alt: %7.9
İY 1.5 Üst: %75.4 İY 1.5 Alt: %24.6
İY 2.5 Üst: %49.3 İY 2.5 Alt: %50.7
İY 3.5 Üst: %26.7 İY 3.5 Alt: %73.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.8
+
Dep 8.49
=
Toplam 16.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %98.1 8.5 Alt: %1.9
9.5 Üst: %96.3 9.5 Alt: %3.8
10.5 Üst: %93.2 10.5 Alt: %6.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 7.49 Korner (Ev: 3.59, Dep: 3.91)
İY 4.5 Üst: %86.7 İY 4.5 Alt: %13.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %38.4 | Eşit: %9.9 | Dep: %51.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 41.4
Ev: 21.4 • Dep: 20
İsabetli Şut 15.3
Ev: 7.6 • Dep: 7.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %100.0 21.5 Alt: %0.0
23.5 Şut Üst: %99.9 23.5 Alt: %0.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %98.5 7.5 Alt: %1.5
8.5 İsabetli Üst: %96.8 8.5 Alt: %3.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sparta Rotterdam U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
NEC Nijmegen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sparta Rotterdam U19 (+0.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
NEC Nijmegen U19 (-0.25)
@2.04
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.28
%78.4 İhtimal
İade (Push): %16.0
+4.00 Gol Alt
@4.63
%21.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.02 %19.9 %0.0 @1.25 %80.1
-1.25 @4.61 %21.7 %0.0 @1.28 %78.3
-1.00 @4.21 %23.8 %16.2 @1.31 %76.2
-0.75 @3.28 %30.5 %0.0 @1.44 %69.5
-0.50 @2.77 %36.1 %0.0 @1.57 %63.9
-0.25 @2.49 %40.1 %0.0 @1.67 %59.9
0.0 @2.22 %45.0 %19.8 @1.82 %55.0
+0.25 Ana Hat @1.96 %51.1 %0.0 @2.04 %48.9
+0.50 @1.79 %55.9 %0.0 @2.27 %44.1
+0.75 @1.63 %61.4 %0.0 @2.59 %38.6
+1.00 @1.47 %68.2 %18.0 @3.14 %31.8
+1.25 @1.40 %71.3 %0.0 @3.49 %28.7
+1.50 @1.35 %73.9 %0.0 @3.83 %26.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.02 %98.1 %0.0 @51.52 %1.9
+2.00 @1.02 %98.0 %5.6 @50.05 %2.0
+2.25 @1.05 %95.2 %0.0 @20.84 %4.8
+2.50 @1.08 %92.6 %0.0 @13.43 %7.4
+2.75 @1.09 %92.1 %0.0 @12.71 %7.9
+3.00 @1.09 %91.7 %10.7 @12.00 %8.3
+3.25 @1.16 %86.5 %0.0 @7.40 %13.5
+3.50 @1.22 %81.9 %0.0 @5.51 %18.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.5% 0.7% 1.5% 1.6% 1.2% 0.8%
1 Gol 0.6% 2.9% 4.2% 4.4% 3.5% 2.2%
2 Gol 1.2% 3.8% 6.0% 6.3% 4.9% 3.1%
3 Gol 1.1% 3.6% 5.7% 5.9% 4.7% 2.9%
4 Gol 0.8% 2.6% 4.0% 4.2% 3.3% 2.1%
5 Gol 0.5% 1.5% 2.3% 2.4% 1.9% 1.2%
Sparta Rotterdam U19 — Son 5 Maç
M vs FC Volendam U19 (D)
4 - 2
G vs AZ U19 (D)
0 - 1
M vs AZ U19 (E)
4 - 6
NEC Nijmegen U19 — Son 5 Maç
B vs AZ U19 (E)
2 - 2
M vs Feyenoord U19 (D)
3 - 2
B vs Feyenoord U19 (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.