Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Netherlands
U19 Divisie 1 •
21.03.2026 — 16:45
NEC Nijmegen U19
Elo: 1462λ (Beklenen Gol): 1.54
2 - 5
Tamamlandı
Feyenoord U19
Elo: 1627λ (Beklenen Gol): 1.99
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
NEC Nijmegen U19 - Feyenoord U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 1.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Feyenoord U19 %47.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
NEC Nijmegen U19 xG
1.91
Dengeli
Feyenoord U19 xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%29.3
X (Beraberlik)
%23.0
2 (Deplasman)
%47.8
Çifte Şans 1X: %52.2
Çifte Şans X2: %70.7
Çifte Şans 12: %77.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.3
0.5 Alt: %3.7
1.5 Üst: %87.4
1.5 Alt: %12.6
2.5 Üst: %68.5
2.5 Alt: %31.5
3.5 Üst: %47.0
3.5 Alt: %53.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%68.5
KG Yok
%31.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.7
1-2
%9.0
2-1
%6.9
2-2
%6.9
1-3
%6.0
0-2
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.6
İY X: %37.2
İY 2: %37.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.6
İY 0.5 Alt: %21.4
İY 1.5 Üst: %47.9
İY 1.5 Alt: %52.1
İY 2.5 Üst: %21.1
İY 2.5 Alt: %78.9
İY 3.5 Üst: %7.4
İY 3.5 Alt: %92.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.17
+
Dep
6
=
Toplam
11.18
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.4
8.5 Alt: %21.7
9.5 Üst: %67.9
9.5 Alt: %32.1
10.5 Üst: %56.1
10.5 Alt: %43.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.14 Korner (Ev: 2.38, Dep: 2.76)
İY 4.5 Üst: %58.4
İY 4.5 Alt: %41.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %34.4 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %53.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.8
Ev: 13.4 • Dep: 15.4
İsabetli Şut
10
Ev: 4.8 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.8
21.5 Alt: %8.3
23.5 Şut Üst: %83.8
23.5 Alt: %16.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.3
7.5 Alt: %21.7
8.5 İsabetli Üst: %67.1
8.5 Alt: %32.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNEC Nijmegen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Feyenoord U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
NEC Nijmegen U19 (+0.50)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Feyenoord U19 (-0.50)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.06
%48.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.26 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
| -1.25 | @6.69 | %14.9 | %0.0 | @1.18 | %85.1 |
| -1.00 | @6.13 | %16.3 | %15.6 | @1.20 | %83.7 |
| -0.75 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| -0.50 | @3.40 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
| -0.25 | @3.00 | %33.3 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
| 0.0 | @2.60 | %38.4 | %23.5 | @1.62 | %61.6 |
| +0.25 | @2.15 | %46.6 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
| +0.50 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %0.0 | @2.12 | %47.1 |
| +0.75 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
| +1.00 | @1.50 | %66.5 | %20.5 | @2.98 | %33.5 |
| +1.25 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.36 | %29.7 |
| +1.50 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.02 | %14.3 |
| +2.00 | @1.19 | %84.0 | %19.3 | @6.26 | %16.0 |
| +2.25 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.01 | %25.0 |
| +2.50 | @1.48 | %67.8 | %0.0 | @3.10 | %32.2 |
| +2.75 | @1.57 | %63.8 | %0.0 | @2.76 | %36.2 |
| +3.00 | @1.70 | %58.7 | %22.0 | @2.42 | %41.3 |
| +3.25 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| +3.50 | @2.18 | %45.8 | %0.0 | @1.85 | %54.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.7% | 5.3% | 5.9% | 4.0% | 2.0% | 0.8% |
| 1 Gol | 3.9% | 9.9% | 9.1% | 6.1% | 3.0% | 1.2% |
| 2 Gol | 3.5% | 7.0% | 7.0% | 4.7% | 2.3% | 0.9% |
| 3 Gol | 1.8% | 3.6% | 3.6% | 2.4% | 1.2% | 0.5% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.4% | 1.4% | 0.9% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
NEC Nijmegen U19 — Son 5 Maç
G
vs Sparta Rotterdam U19 (D)
3 - 4
B
vs AZ U19 (E)
2 - 2
M
vs Feyenoord U19 (D)
3 - 2
B
vs Feyenoord U19 (E)
2 - 2
Feyenoord U19 — Son 5 Maç
G
vs FC Volendam U19 (E)
5 - 2
G
vs ADO Den Haag U19 (E)
2 - 1
G
vs NEC Nijmegen U19 (E)
3 - 2
B
vs ADO Den Haag U19 (D)
0 - 0
G
vs ADO Den Haag U19 (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | U19 Divisie 1 | Feyenoord U19 | 3 - 2 | NEC Nijmegen U19 |
| 30.08.2025 | U19 Divisie 1 | NEC Nijmegen U19 | 2 - 2 | Feyenoord U19 |