Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Brazil
Serie D •
11.04.2026 — 22:00
São Luiz
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 0.89
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Cascavel
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.03
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
São Luiz - Cascavel mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.89, Dep: 1.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cascavel %37.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %30.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
São Luiz xG
1.20
Dengeli
Cascavel xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%29.5
X (Beraberlik)
%33.5
2 (Deplasman)
%37.0
Çifte Şans 1X: %63.0
Çifte Şans X2: %70.5
Çifte Şans 12: %66.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.4
0.5 Alt: %15.6
1.5 Üst: %58.4
1.5 Alt: %41.6
2.5 Üst: %30.4
2.5 Alt: %69.6
3.5 Üst: %13.0
3.5 Alt: %87.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.1
KG Yok
%60.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%15.6
1-1
%14.5
0-1
%14.0
1-0
%12.0
0-2
%7.8
1-2
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.1
İY X: %51.4
İY 2: %26.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.4
İY 0.5 Alt: %42.6
İY 1.5 Üst: %22.1
İY 1.5 Alt: %77.9
İY 2.5 Üst: %5.7
İY 2.5 Alt: %94.3
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.88
+
Dep
3.94
=
Toplam
7.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.2
8.5 Alt: %61.8
9.5 Üst: %26.1
9.5 Alt: %73.9
10.5 Üst: %16.7
10.5 Alt: %83.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.6 Korner (Ev: 1.78, Dep: 1.81)
İY 4.5 Üst: %29.3
İY 4.5 Alt: %70.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.8 |
Eşit: %14.5 |
Dep: %43.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19
Ev: 9.5 • Dep: 9.5
İsabetli Şut
6.6
Ev: 3.4 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %27.3
21.5 Alt: %72.7
23.5 Şut Üst: %15.0
23.5 Alt: %85.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %34.6
7.5 Alt: %65.4
8.5 İsabetli Üst: %22.4
8.5 Alt: %77.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSão Luiz
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cascavel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
São Luiz (+0.25)
@1.80
%55.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cascavel (-0.25)
@2.25
%44.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.06
%48.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.51 | %10.5 | %0.0 | @1.12 | %89.5 |
| -1.25 | @8.61 | %11.6 | %0.0 | @1.13 | %88.4 |
| -1.00 | @7.71 | %13.0 | %19.0 | @1.15 | %87.0 |
| -0.75 | @4.52 | %22.1 | %0.0 | @1.28 | %77.9 |
| -0.50 | @3.39 | %29.5 | %0.0 | @1.42 | %70.5 |
| -0.25 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| 0.0 | @2.25 | %44.4 | %33.5 | @1.80 | %55.6 |
| +0.25 Ana Hat | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| +0.50 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.70 | %37.0 |
| +0.75 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.43 | %29.1 |
| +1.00 | @1.24 | %81.0 | %22.2 | @5.25 | %19.0 |
| +1.25 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @6.00 | %16.7 |
| +1.50 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.75 | %14.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| +2.00 | @2.38 | %42.1 | %28.1 | @1.73 | %57.9 |
| +2.25 | @2.84 | %35.2 | %0.0 | @1.54 | %64.8 |
| +2.50 | @3.30 | %30.3 | %0.0 | @1.43 | %69.7 |
| +2.75 | @4.23 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| +3.00 | @6.40 | %15.6 | %17.4 | @1.19 | %84.4 |
| +3.25 | @7.08 | %14.1 | %0.0 | @1.16 | %85.9 |
| +3.50 | @7.75 | %12.9 | %0.0 | @1.15 | %87.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.6% | 14.1% | 7.8% | 2.7% | 0.7% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.0% | 14.5% | 7.0% | 2.4% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 5.8% | 6.0% | 3.1% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.7% | 1.8% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
São Luiz — Son 5 Maç
M
vs Joinville (D)
2 - 0
M
vs Joinville (D)
2 - 1
M
vs Joinville (E)
0 - 1
B
vs Cascavel (E)
0 - 0
M
vs Cascavel (D)
2 - 1
Cascavel — Son 5 Maç
B
vs São Luiz (D)
0 - 0
G
vs São Luiz (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.07.2022 | Serie D | São Luiz | 0 - 0 | Cascavel |
| 01.05.2022 | Serie D | Cascavel | 2 - 1 | São Luiz |