Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Nijerya
NPFL •
10.05.2026 — 18:00
Remo Stars
Elo: 1530λ (Beklenen Gol): 1.77
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Bayelsa United
Elo: 1475λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%90
Remo Stars - Bayelsa United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.77, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Remo Stars %58.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%54.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Remo Stars xG
2.00
Dengeli
Bayelsa United xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%58.4
X (Beraberlik)
%24.8
2 (Deplasman)
%16.8
Çifte Şans 1X: %83.2
Çifte Şans X2: %41.6
Çifte Şans 12: %75.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.8
0.5 Alt: %8.2
1.5 Üst: %74.4
1.5 Alt: %25.6
2.5 Üst: %48.6
2.5 Alt: %51.5
3.5 Üst: %26.7
3.5 Alt: %73.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.2
KG Yok
%51.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%12.1
1-1
%11.8
2-0
%11.5
2-1
%9.7
0-0
%8.1
3-0
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.9
İY X: %42.4
İY 2: %15.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.4
İY 0.5 Alt: %31.6
İY 1.5 Üst: %33.5
İY 1.5 Alt: %66.5
İY 2.5 Üst: %11.4
İY 2.5 Alt: %88.6
İY 3.5 Üst: %3.0
İY 3.5 Alt: %97.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.64
+
Dep
3.54
=
Toplam
9.18
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.8
8.5 Alt: %43.2
9.5 Üst: %43.7
9.5 Alt: %56.4
10.5 Üst: %31.6
10.5 Alt: %68.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.22 Korner (Ev: 2.6, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %41.5
İY 4.5 Alt: %58.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %70.2 |
Eşit: %10.6 |
Dep: %19.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.2
Ev: 14.8 • Dep: 8.3
İsabetli Şut
8.1
Ev: 5.3 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %62.4
21.5 Alt: %37.6
23.5 Şut Üst: %45.9
23.5 Alt: %54.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.6
7.5 Alt: %43.5
8.5 İsabetli Üst: %42.6
8.5 Alt: %57.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRemo Stars
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bayelsa United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Remo Stars (-0.75)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bayelsa United (+0.75)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.01 | %33.3 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
| -1.25 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| -1.00 | @2.26 | %44.2 | %24.8 | @1.79 | %55.8 |
| -0.75 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %0.0 | @2.09 | %47.9 |
| -0.50 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.38 | %41.9 |
| -0.25 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.97 | %33.6 |
| 0.0 | @1.29 | %77.4 | %25.0 | @4.43 | %22.6 |
| +0.25 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.16 | %19.4 |
| +0.50 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.90 | %16.9 |
| +0.75 | @1.14 | %88.1 | %0.0 | @8.39 | %11.9 |
| +1.00 | @1.07 | %93.8 | %11.4 | @16.02 | %6.2 |
| +1.25 | @1.06 | %94.1 | %0.0 | @17.05 | %5.9 |
| +1.50 | @1.06 | %94.5 | %0.0 | @18.09 | %5.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.36 | %29.8 |
| +2.00 | @1.54 | %65.0 | %26.1 | @2.86 | %35.0 |
| +2.25 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.23 | %44.8 |
| +2.50 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| +2.75 | @2.40 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| +3.00 | @3.00 | %33.4 | %22.0 | @1.50 | %66.6 |
| +3.25 | @3.42 | %29.2 | %0.0 | @1.41 | %70.8 |
| +3.50 | @3.84 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.2% | 5.4% | 2.6% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 12.2% | 11.9% | 4.7% | 1.3% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.6% | 9.8% | 4.1% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 6.8% | 5.8% | 2.4% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.0% | 2.6% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.1% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Remo Stars — Son 5 Maç
M
vs Enyimba (D)
2 - 1
G
vs Niger Tornadoes (E)
3 - 0
M
vs Barau FC (D)
2 - 1
G
vs Shooting Stars (E)
1 - 0
B
vs El Kanemi Warriors (D)
1 - 1
Bayelsa United — Son 5 Maç
M
vs Enugu Rangers (E)
0 - 2
M
vs Katsina United (D)
3 - 2
M
vs Wikki Tourist (E)
0 - 1
M
vs Abia Warriors (D)
1 - 0
G
vs Kano Pillars (E)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.12.2025 | NPFL | Bayelsa United | 2 - 1 | Remo Stars |
| 25.05.2025 | NPFL | Bayelsa United | 3 - 0 | Remo Stars |
| 22.12.2024 | NPFL | Remo Stars | 2 - 0 | Bayelsa United |
| 02.03.2024 | NPFL | Remo Stars | 1 - 0 | Bayelsa United |
| 15.10.2023 | NPFL | Bayelsa United | 1 - 2 | Remo Stars |