Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
05.04.2026 — 13:00
Compostela
Elo: 1538λ (Beklenen Gol): 0.79
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Atlético Arteixo
Elo: 1541λ (Beklenen Gol): 0.79
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Compostela - Atlético Arteixo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.79, Dep: 0.79 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Compostela %31.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %21.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Compostela xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Atlético Arteixo xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.79 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.4
X (Beraberlik)
%37.5
2 (Deplasman)
%31.1
Çifte Şans 1X: %68.9
Çifte Şans X2: %68.6
Çifte Şans 12: %62.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %78.5
0.5 Alt: %21.6
1.5 Üst: %47.8
1.5 Alt: %52.2
2.5 Üst: %21.2
2.5 Alt: %78.8
3.5 Üst: %7.6
3.5 Alt: %92.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%30.8
KG Yok
%69.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%21.6
1-0
%15.4
0-1
%15.3
1-1
%13.8
2-0
%6.5
0-2
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.9
İY X: %56.5
İY 2: %21.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %50.4
İY 0.5 Alt: %49.6
İY 1.5 Üst: %16.4
İY 1.5 Alt: %83.6
İY 2.5 Üst: %3.6
İY 2.5 Alt: %96.5
İY 3.5 Üst: %0.6
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.68
+
Dep
3.41
=
Toplam
7.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %28.3
8.5 Alt: %71.7
9.5 Üst: %17.9
9.5 Alt: %82.1
10.5 Üst: %10.5
10.5 Alt: %89.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.26 Korner (Ev: 1.69, Dep: 1.57)
İY 4.5 Üst: %23.0
İY 4.5 Alt: %77.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %46.3 |
Eşit: %15.2 |
Dep: %38.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.9
Ev: 8.9 • Dep: 8
İsabetli Şut
5.9
Ev: 3.2 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %13.1
21.5 Alt: %86.9
23.5 Şut Üst: %5.9
23.5 Alt: %94.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %24.2
7.5 Alt: %75.9
8.5 İsabetli Üst: %14.2
8.5 Alt: %85.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCompostela
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atlético Arteixo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Compostela (0.0)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %37.5
Atlético Arteixo (+0.00)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.92
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.65 | %10.4 | %0.0 | @1.12 | %89.6 |
| -1.25 | @8.64 | %11.6 | %0.0 | @1.13 | %88.4 |
| -1.00 | @7.62 | %13.1 | %21.0 | @1.15 | %86.9 |
| -0.75 | @4.29 | %23.3 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
| -0.50 | @3.19 | %31.4 | %0.0 | @1.46 | %68.6 |
| -0.25 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| 0.0 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %37.5 | @2.01 | %49.8 |
| +0.25 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| +0.50 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.22 | %31.1 |
| +0.75 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.34 | %23.1 |
| +1.00 | @1.15 | %87.1 | %20.9 | @7.75 | %12.9 |
| +1.25 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.77 | %11.4 |
| +1.50 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.79 | %10.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| +2.00 | @3.47 | %28.9 | %26.7 | @1.41 | %71.2 |
| +2.25 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| +2.50 | @4.73 | %21.2 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| +2.75 | @6.49 | %15.4 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| +3.00 | @11.39 | %8.8 | %13.6 | @1.10 | %91.2 |
| +3.25 | @12.28 | %8.1 | %0.0 | @1.09 | %91.9 |
| +3.50 | @13.18 | %7.6 | %0.0 | @1.08 | %92.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 21.5% | 15.3% | 6.4% | 1.7% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 15.4% | 13.8% | 5.1% | 1.3% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 6.5% | 5.1% | 2.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.7% | 1.3% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Compostela — Son 5 Maç
B
vs Noia (D)
1 - 1
G
vs Barbadás (D)
0 - 1
B
vs Atlético Arteixo (D)
1 - 1
G
vs Atlético Arteixo (D)
0 - 1
Atlético Arteixo — Son 5 Maç
G
vs Noia (E)
1 - 0
G
vs Somozas (D)
0 - 1
B
vs Compostela (E)
1 - 1
B
vs Somozas (E)
0 - 0
M
vs Somozas (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 22.11.2025 | Tercera División RFEF - Group 1 | Atlético Arteixo | 1 - 1 | Compostela |
| 26.07.2023 | Friendlies Clubs | Atlético Arteixo | 0 - 1 | Compostela |