Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 1 • 05.04.2026 — 13:00

Compostela

Elo: 1538
λ (Beklenen Gol): 0.79
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Atlético Arteixo

Elo: 1541
λ (Beklenen Gol): 0.79
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Compostela - Atlético Arteixo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.79, Dep: 0.79 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Compostela %31.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %21.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Compostela xG 1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Atlético Arteixo xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.79 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %31.4
X (Beraberlik) %37.5
2 (Deplasman) %31.1

Çifte Şans 1X: %68.9
Çifte Şans X2: %68.6
Çifte Şans 12: %62.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %78.5 0.5 Alt: %21.6
1.5 Üst: %47.8 1.5 Alt: %52.2
2.5 Üst: %21.2 2.5 Alt: %78.8
3.5 Üst: %7.6 3.5 Alt: %92.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %30.8
KG Yok %69.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%21.6
1-0
%15.4
0-1
%15.3
1-1
%13.8
2-0
%6.5
0-2
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.9 İY X: %56.5 İY 2: %21.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %50.4 İY 0.5 Alt: %49.6
İY 1.5 Üst: %16.4 İY 1.5 Alt: %83.6
İY 2.5 Üst: %3.6 İY 2.5 Alt: %96.5
İY 3.5 Üst: %0.6 İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.68
+
Dep 3.41
=
Toplam 7.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %28.3 8.5 Alt: %71.7
9.5 Üst: %17.9 9.5 Alt: %82.1
10.5 Üst: %10.5 10.5 Alt: %89.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.26 Korner (Ev: 1.69, Dep: 1.57)
İY 4.5 Üst: %23.0 İY 4.5 Alt: %77.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %46.3 | Eşit: %15.2 | Dep: %38.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.9
Ev: 8.9 • Dep: 8
İsabetli Şut 5.9
Ev: 3.2 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %13.1 21.5 Alt: %86.9
23.5 Şut Üst: %5.9 23.5 Alt: %94.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %24.2 7.5 Alt: %75.9
8.5 İsabetli Üst: %14.2 8.5 Alt: %85.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Compostela
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atlético Arteixo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Compostela (0.0)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %37.5
Atlético Arteixo (+0.00)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.92
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.65 %10.4 %0.0 @1.12 %89.6
-1.25 @8.64 %11.6 %0.0 @1.13 %88.4
-1.00 @7.62 %13.1 %21.0 @1.15 %86.9
-0.75 @4.29 %23.3 %0.0 @1.30 %76.7
-0.50 @3.19 %31.4 %0.0 @1.46 %68.6
-0.25 @2.59 %38.6 %0.0 @1.63 %61.4
0.0 Ana Hat @1.99 %50.2 %37.5 @2.01 %49.8
+0.25 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.3
+0.50 @1.45 %68.9 %0.0 @3.22 %31.1
+0.75 @1.30 %76.9 %0.0 @4.34 %23.1
+1.00 @1.15 %87.1 %20.9 @7.75 %12.9
+1.25 @1.13 %88.6 %0.0 @8.77 %11.4
+1.50 @1.11 %89.8 %0.0 @9.79 %10.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
+2.00 @3.47 %28.9 %26.7 @1.41 %71.2
+2.25 @4.10 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
+2.50 @4.73 %21.2 %0.0 @1.27 %78.9
+2.75 @6.49 %15.4 %0.0 @1.18 %84.6
+3.00 @11.39 %8.8 %13.6 @1.10 %91.2
+3.25 @12.28 %8.1 %0.0 @1.09 %91.9
+3.50 @13.18 %7.6 %0.0 @1.08 %92.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 21.5% 15.3% 6.4% 1.7% 0.3% 0.1%
1 Gol 15.4% 13.8% 5.1% 1.3% 0.3% 0.0%
2 Gol 6.5% 5.1% 2.0% 0.5% 0.1% 0.0%
3 Gol 1.7% 1.3% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.3% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Compostela — Son 5 Maç
B vs Noia (D)
1 - 1
G vs Barbadás (D)
0 - 1
B vs Atlético Arteixo (D)
1 - 1
G vs Atlético Arteixo (D)
0 - 1
Atlético Arteixo — Son 5 Maç
G vs Noia (E)
1 - 0
G vs Somozas (D)
0 - 1
B vs Compostela (E)
1 - 1
B vs Somozas (E)
0 - 0
M vs Somozas (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
22.11.2025 Tercera División RFEF - Group 1 Atlético Arteixo 1 - 1 Compostela
26.07.2023 Friendlies Clubs Atlético Arteixo 0 - 1 Compostela