Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
31.05.2026 — 13:00
Atlético Arteixo
Elo: 1528λ (Beklenen Gol): 1.29
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Compostela
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 1.24
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Atlético Arteixo - Compostela mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 1.24 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atlético Arteixo %36.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atlético Arteixo xG
1.60
Dengeli
Compostela xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.8
X (Beraberlik)
%28.7
2 (Deplasman)
%34.5
Çifte Şans 1X: %65.5
Çifte Şans X2: %63.2
Çifte Şans 12: %71.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1
0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %72.9
1.5 Alt: %27.1
2.5 Üst: %46.5
2.5 Alt: %53.5
3.5 Üst: %25.0
3.5 Alt: %75.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.5
KG Yok
%47.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.7
1-0
%9.3
0-0
%8.9
0-1
%8.9
2-1
%8.2
1-2
%7.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.3
İY X: %44.8
İY 2: %26.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.2
İY 0.5 Alt: %32.8
İY 1.5 Üst: %32.3
İY 1.5 Alt: %67.7
İY 2.5 Üst: %10.7
İY 2.5 Alt: %89.3
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.68
+
Dep
4.39
=
Toplam
9.07
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.3
8.5 Alt: %44.7
9.5 Üst: %42.2
9.5 Alt: %57.8
10.5 Üst: %30.2
10.5 Alt: %69.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.17 Korner (Ev: 2.15, Dep: 2.02)
İY 4.5 Üst: %40.5
İY 4.5 Alt: %59.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %47.1 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %39.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.7
Ev: 11.9 • Dep: 10.8
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4.2 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.5
21.5 Alt: %41.5
23.5 Şut Üst: %41.8
23.5 Alt: %58.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.7
7.5 Alt: %46.3
8.5 İsabetli Üst: %39.7
8.5 Alt: %60.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAtlético Arteixo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Compostela
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Atlético Arteixo (0.0)
@1.94
%51.7 İhtimal
İade (Push): %28.8
Compostela (+0.00)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.14
%46.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.00 | %16.7 | %0.0 | @1.20 | %83.3 |
| -1.25 | @5.40 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.5 |
| -1.00 | @4.79 | %20.9 | %20.1 | @1.26 | %79.1 |
| -0.75 | @3.37 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
| -0.50 | @2.72 | %36.8 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| -0.25 | @2.33 | %43.0 | %0.0 | @1.75 | %57.0 |
| 0.0 Ana Hat | @1.94 | %51.7 | %28.8 | @2.07 | %48.3 |
| +0.25 | @1.67 | %59.8 | %0.0 | @2.49 | %40.2 |
| +0.50 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +0.75 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +1.00 | @1.23 | %81.3 | %19.3 | @5.34 | %18.7 |
| +1.25 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.98 | %16.7 |
| +1.50 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.62 | %15.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.19 | %31.4 |
| +2.00 | @1.59 | %63.0 | %26.5 | @2.70 | %37.0 |
| +2.25 Ana Hat | @1.88 | %53.3 | %0.0 | @2.14 | %46.7 |
| +2.50 | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +2.75 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +3.00 | @3.18 | %31.4 | %21.6 | @1.46 | %68.6 |
| +3.25 | @3.62 | %27.6 | %0.0 | @1.38 | %72.4 |
| +3.50 | @4.06 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.9% | 8.9% | 6.1% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.3% | 13.7% | 7.9% | 3.3% | 1.0% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.7% | 8.3% | 5.1% | 2.1% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.9% | 3.6% | 2.2% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.1% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Atlético Arteixo — Son 5 Maç
B
vs Silva (E)
2 - 2
G
vs Compostela (D)
0 - 2
G
vs Somozas (D)
0 - 1
B
vs Compostela (E)
1 - 1
B
vs Somozas (E)
0 - 0
Compostela — Son 5 Maç
G
vs Villalbés (E)
6 - 1
M
vs Atlético Arteixo (E)
0 - 2
B
vs Atlético Arteixo (D)
1 - 1
G
vs Atlético Arteixo (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.04.2026 | Tercera División RFEF - Group 1 | Compostela | 0 - 2 | Atlético Arteixo |
| 22.11.2025 | Tercera División RFEF - Group 1 | Atlético Arteixo | 1 - 1 | Compostela |
| 26.07.2023 | Friendlies Clubs | Atlético Arteixo | 0 - 1 | Compostela |