Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 1 • 31.05.2026 — 13:00

Atlético Arteixo

Elo: 1528
λ (Beklenen Gol): 1.29
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Compostela

Elo: 1519
λ (Beklenen Gol): 1.24
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Atlético Arteixo - Compostela mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 1.24 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atlético Arteixo %36.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atlético Arteixo xG 1.60
Dengeli
Compostela xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %36.8
X (Beraberlik) %28.7
2 (Deplasman) %34.5

Çifte Şans 1X: %65.5
Çifte Şans X2: %63.2
Çifte Şans 12: %71.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1 0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %72.9 1.5 Alt: %27.1
2.5 Üst: %46.5 2.5 Alt: %53.5
3.5 Üst: %25.0 3.5 Alt: %75.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.5
KG Yok %47.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.7
1-0
%9.3
0-0
%8.9
0-1
%8.9
2-1
%8.2
1-2
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.3 İY X: %44.8 İY 2: %26.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.2 İY 0.5 Alt: %32.8
İY 1.5 Üst: %32.3 İY 1.5 Alt: %67.7
İY 2.5 Üst: %10.7 İY 2.5 Alt: %89.3
İY 3.5 Üst: %2.8 İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.68
+
Dep 4.39
=
Toplam 9.07
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.3 8.5 Alt: %44.7
9.5 Üst: %42.2 9.5 Alt: %57.8
10.5 Üst: %30.2 10.5 Alt: %69.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.17 Korner (Ev: 2.15, Dep: 2.02)
İY 4.5 Üst: %40.5 İY 4.5 Alt: %59.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.1 | Eşit: %13.4 | Dep: %39.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.7
Ev: 11.9 • Dep: 10.8
İsabetli Şut 7.9
Ev: 4.2 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.5 21.5 Alt: %41.5
23.5 Şut Üst: %41.8 23.5 Alt: %58.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.7 7.5 Alt: %46.3
8.5 İsabetli Üst: %39.7 8.5 Alt: %60.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Atlético Arteixo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Compostela
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Atlético Arteixo (0.0)
@1.94
%51.7 İhtimal
İade (Push): %28.8
Compostela (+0.00)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.14
%46.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.00 %16.7 %0.0 @1.20 %83.3
-1.25 @5.40 %18.5 %0.0 @1.23 %81.5
-1.00 @4.79 %20.9 %20.1 @1.26 %79.1
-0.75 @3.37 %29.7 %0.0 @1.42 %70.3
-0.50 @2.72 %36.8 %0.0 @1.58 %63.2
-0.25 @2.33 %43.0 %0.0 @1.75 %57.0
0.0 Ana Hat @1.94 %51.7 %28.8 @2.07 %48.3
+0.25 @1.67 %59.8 %0.0 @2.49 %40.2
+0.50 @1.52 %65.6 %0.0 @2.91 %34.4
+0.75 @1.38 %72.6 %0.0 @3.65 %27.4
+1.00 @1.23 %81.3 %19.3 @5.34 %18.7
+1.25 @1.20 %83.3 %0.0 @5.98 %16.7
+1.50 @1.18 %84.9 %0.0 @6.62 %15.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.46 %68.6 %0.0 @3.19 %31.4
+2.00 @1.59 %63.0 %26.5 @2.70 %37.0
+2.25 Ana Hat @1.88 %53.3 %0.0 @2.14 %46.7
+2.50 @2.16 %46.3 %0.0 @1.86 %53.8
+2.75 @2.52 %39.7 %0.0 @1.66 %60.3
+3.00 @3.18 %31.4 %21.6 @1.46 %68.6
+3.25 @3.62 %27.6 %0.0 @1.38 %72.4
+3.50 @4.06 %24.7 %0.0 @1.33 %75.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.9% 8.9% 6.1% 2.5% 0.8% 0.2%
1 Gol 9.3% 13.7% 7.9% 3.3% 1.0% 0.3%
2 Gol 6.7% 8.3% 5.1% 2.1% 0.7% 0.2%
3 Gol 2.9% 3.6% 2.2% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.9% 1.1% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Atlético Arteixo — Son 5 Maç
B vs Silva (E)
2 - 2
G vs Compostela (D)
0 - 2
G vs Somozas (D)
0 - 1
B vs Compostela (E)
1 - 1
B vs Somozas (E)
0 - 0
Compostela — Son 5 Maç
G vs Villalbés (E)
6 - 1
M vs Atlético Arteixo (E)
0 - 2
B vs Atlético Arteixo (D)
1 - 1
G vs Atlético Arteixo (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
05.04.2026 Tercera División RFEF - Group 1 Compostela 0 - 2 Atlético Arteixo
22.11.2025 Tercera División RFEF - Group 1 Atlético Arteixo 1 - 1 Compostela
26.07.2023 Friendlies Clubs Atlético Arteixo 0 - 1 Compostela