Maç Listesine Dön
Vietnam V.League 2 • 06.06.2026 — 12:00

Bắc Ninh

Elo: 1502
λ (Beklenen Gol): 1.76
1 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2

PVF-CAND

Elo: 1511
λ (Beklenen Gol): 1.61
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Bắc Ninh - PVF-CAND mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.76, Dep: 1.61 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bắc Ninh %41.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bắc Ninh xG 2.00
Dengeli
PVF-CAND xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %41.2
X (Beraberlik) %24.1
2 (Deplasman) %34.7

Çifte Şans 1X: %65.4
Çifte Şans X2: %58.8
Çifte Şans 12: %75.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8 0.5 Alt: %4.2
1.5 Üst: %85.7 1.5 Alt: %14.3
2.5 Üst: %65.5 2.5 Alt: %34.5
3.5 Üst: %43.5 3.5 Alt: %56.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %67.0
KG Yok %33.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.5
2-1
%8.6
1-2
%7.8
2-2
%6.9
2-0
%5.4
1-0
%5.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.8 İY X: %38.4 İY 2: %28.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.1 İY 0.5 Alt: %22.9
İY 1.5 Üst: %45.6 İY 1.5 Alt: %54.4
İY 2.5 Üst: %19.4 İY 2.5 Alt: %80.6
İY 3.5 Üst: %6.6 İY 3.5 Alt: %93.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.63
+
Dep 5.18
=
Toplam 10.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.0 8.5 Alt: %25.0
9.5 Üst: %63.8 9.5 Alt: %36.2
10.5 Üst: %51.7 10.5 Alt: %48.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.97 Korner (Ev: 2.59, Dep: 2.38)
İY 4.5 Üst: %55.4 İY 4.5 Alt: %44.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %49.4 | Eşit: %12.2 | Dep: %38.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.8
Ev: 14.8 • Dep: 13
İsabetli Şut 9.7
Ev: 5.3 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.7 21.5 Alt: %11.3
23.5 Şut Üst: %79.0 23.5 Alt: %21.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.3 7.5 Alt: %24.7
8.5 İsabetli Üst: %63.5 8.5 Alt: %36.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bắc Ninh
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
PVF-CAND
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bắc Ninh (-0.25)
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
PVF-CAND (+0.25)
@1.87
%53.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.65 %21.5 %0.0 @1.27 %78.5
-1.25 @4.20 %23.8 %0.0 @1.31 %76.2
-1.00 @3.75 %26.7 %19.4 @1.36 %73.3
-0.75 @2.89 %34.6 %0.0 @1.53 %65.4
-0.50 @2.45 %40.9 %0.0 @1.69 %59.1
-0.25 Ana Hat @2.15 %46.6 %0.0 @1.87 %53.4
0.0 @1.85 %54.2 %24.5 @2.18 %45.8
+0.25 @1.65 %60.6 %0.0 @2.54 %39.4
+0.50 @1.53 %65.4 %0.0 @2.89 %34.6
+0.75 @1.39 %71.7 %0.0 @3.54 %28.3
+1.00 @1.26 %79.4 %17.6 @4.85 %20.6
+1.25 @1.23 %81.4 %0.0 @5.37 %18.6
+1.50 @1.20 %83.0 %0.0 @5.88 %17.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.19 %83.8 %0.0 @6.18 %16.2
+2.00 @1.22 %81.7 %20.6 @5.47 %18.3
+2.25 @1.38 %72.4 %0.0 @3.62 %27.6
+2.50 @1.54 %64.9 %0.0 @2.85 %35.1
+2.75 @1.65 %60.5 %0.0 @2.53 %39.5
+3.00 @1.82 %54.9 %22.3 @2.22 %45.1
+3.25 Ana Hat @2.08 %48.0 %0.0 @1.92 %52.0
+3.50 @2.35 %42.6 %0.0 @1.74 %57.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.2% 4.9% 4.5% 2.4% 1.0% 0.3%
1 Gol 5.4% 10.6% 7.9% 4.3% 1.7% 0.5%
2 Gol 5.4% 8.7% 7.0% 3.8% 1.5% 0.5%
3 Gol 3.2% 5.1% 4.1% 2.2% 0.9% 0.3%
4 Gol 1.4% 2.3% 1.8% 1.0% 0.4% 0.1%
5 Gol 0.5% 0.8% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0%
Bắc Ninh — Son 5 Maç
B vs Sanna Khanh Hoa (D)
2 - 2
B vs PVF-CAND (D)
3 - 3
PVF-CAND — Son 5 Maç
B vs Xuan Thien Phu Tho (E)
2 - 2
M vs Than Quang Ninh (D)
3 - 1
M vs Ho Chi Minh (E)
1 - 2
G vs Sanna Khanh Hoa (E)
1 - 0
B vs Dong Thap (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
03.10.2025 V.League 2 PVF-CAND 3 - 3 Bắc Ninh