Vietnam
V.League 2 •
06.06.2026 — 12:00
Bắc Ninh
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 1.76
1 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2
PVF-CAND
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 1.61
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Bắc Ninh - PVF-CAND mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.76, Dep: 1.61 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bắc Ninh %41.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bắc Ninh xG
2.00
Dengeli
PVF-CAND xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.2
X (Beraberlik)
%24.1
2 (Deplasman)
%34.7
Çifte Şans 1X: %65.4
Çifte Şans X2: %58.8
Çifte Şans 12: %75.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8
0.5 Alt: %4.2
1.5 Üst: %85.7
1.5 Alt: %14.3
2.5 Üst: %65.5
2.5 Alt: %34.5
3.5 Üst: %43.5
3.5 Alt: %56.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.0
KG Yok
%33.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.5
2-1
%8.6
1-2
%7.8
2-2
%6.9
2-0
%5.4
1-0
%5.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.8
İY X: %38.4
İY 2: %28.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.1
İY 0.5 Alt: %22.9
İY 1.5 Üst: %45.6
İY 1.5 Alt: %54.4
İY 2.5 Üst: %19.4
İY 2.5 Alt: %80.6
İY 3.5 Üst: %6.6
İY 3.5 Alt: %93.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.63
+
Dep
5.18
=
Toplam
10.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.0
8.5 Alt: %25.0
9.5 Üst: %63.8
9.5 Alt: %36.2
10.5 Üst: %51.7
10.5 Alt: %48.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.97 Korner (Ev: 2.59, Dep: 2.38)
İY 4.5 Üst: %55.4
İY 4.5 Alt: %44.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.4 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %38.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.8
Ev: 14.8 • Dep: 13
İsabetli Şut
9.7
Ev: 5.3 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.7
21.5 Alt: %11.3
23.5 Şut Üst: %79.0
23.5 Alt: %21.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.3
7.5 Alt: %24.7
8.5 İsabetli Üst: %63.5
8.5 Alt: %36.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBắc Ninh
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
PVF-CAND
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bắc Ninh (-0.25)
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
PVF-CAND (+0.25)
@1.87
%53.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.65 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
| -1.25 | @4.20 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| -1.00 | @3.75 | %26.7 | %19.4 | @1.36 | %73.3 |
| -0.75 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
| -0.50 | @2.45 | %40.9 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
| -0.25 Ana Hat | @2.15 | %46.6 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
| 0.0 | @1.85 | %54.2 | %24.5 | @2.18 | %45.8 |
| +0.25 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| +0.50 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +0.75 | @1.39 | %71.7 | %0.0 | @3.54 | %28.3 |
| +1.00 | @1.26 | %79.4 | %17.6 | @4.85 | %20.6 |
| +1.25 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.37 | %18.6 |
| +1.50 | @1.20 | %83.0 | %0.0 | @5.88 | %17.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.18 | %16.2 |
| +2.00 | @1.22 | %81.7 | %20.6 | @5.47 | %18.3 |
| +2.25 | @1.38 | %72.4 | %0.0 | @3.62 | %27.6 |
| +2.50 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
| +2.75 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| +3.00 | @1.82 | %54.9 | %22.3 | @2.22 | %45.1 |
| +3.25 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| +3.50 | @2.35 | %42.6 | %0.0 | @1.74 | %57.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.2% | 4.9% | 4.5% | 2.4% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 5.4% | 10.6% | 7.9% | 4.3% | 1.7% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.4% | 8.7% | 7.0% | 3.8% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 3.2% | 5.1% | 4.1% | 2.2% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.4% | 2.3% | 1.8% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.8% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Bắc Ninh — Son 5 Maç
B
vs Sanna Khanh Hoa (D)
2 - 2
B
vs PVF-CAND (D)
3 - 3
PVF-CAND — Son 5 Maç
B
vs Xuan Thien Phu Tho (E)
2 - 2
M
vs Than Quang Ninh (D)
3 - 1
M
vs Ho Chi Minh (E)
1 - 2
G
vs Sanna Khanh Hoa (E)
1 - 0
B
vs Dong Thap (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 03.10.2025 | V.League 2 | PVF-CAND | 3 - 3 | Bắc Ninh |