Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Brazil
Serie D •
02.05.2026 — 22:00
Altos
Elo: 1438λ (Beklenen Gol): 1.00
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Tirol/CEFAT
Elo: 1518λ (Beklenen Gol): 0.81
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Altos - Tirol/CEFAT mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.00, Dep: 0.81 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Altos %38.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %27.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Altos xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Tirol/CEFAT xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.00 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.1
X (Beraberlik)
%34.5
2 (Deplasman)
%27.5
Çifte Şans 1X: %72.5
Çifte Şans X2: %62.0
Çifte Şans 12: %65.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.7
0.5 Alt: %17.3
1.5 Üst: %55.1
1.5 Alt: %44.9
2.5 Üst: %27.3
2.5 Alt: %72.7
3.5 Üst: %11.1
3.5 Alt: %88.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%36.2
KG Yok
%63.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%17.3
1-0
%15.4
1-1
%14.3
0-1
%12.2
2-0
%8.2
2-1
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.7
İY X: %52.9
İY 2: %20.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.2
İY 0.5 Alt: %44.8
İY 1.5 Üst: %20.2
İY 1.5 Alt: %79.8
İY 2.5 Üst: %5.0
İY 2.5 Alt: %95.0
İY 3.5 Üst: %1.0
İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.1
+
Dep
3.46
=
Toplam
7.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %34.7
8.5 Alt: %65.3
9.5 Üst: %23.1
9.5 Alt: %76.9
10.5 Üst: %14.3
10.5 Alt: %85.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.48 Korner (Ev: 1.89, Dep: 1.59)
İY 4.5 Üst: %27.1
İY 4.5 Alt: %73.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.9 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %33.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.3
Ev: 10.2 • Dep: 8.1
İsabetli Şut
6.4
Ev: 3.6 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %22.1
21.5 Alt: %77.9
23.5 Şut Üst: %11.4
23.5 Alt: %88.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %31.2
7.5 Alt: %68.8
8.5 İsabetli Üst: %19.6
8.5 Alt: %80.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAltos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tirol/CEFAT
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Altos (-0.25)
@2.18
%45.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tirol/CEFAT (+0.25)
@1.85
%54.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.92
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.67 | %15.0 | %0.0 | @1.18 | %85.0 |
| -1.25 | @5.90 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
| -1.00 | @5.14 | %19.5 | %23.0 | @1.24 | %80.5 |
| -0.75 | @3.34 | %29.9 | %0.0 | @1.43 | %70.1 |
| -0.50 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| -0.25 Ana Hat | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| 0.0 | @1.72 | %58.0 | %34.5 | @2.38 | %42.0 |
| +0.25 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.01 | %33.2 |
| +0.50 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.64 | %27.5 |
| +0.75 | @1.25 | %79.9 | %0.0 | @4.96 | %20.1 |
| +1.00 | @1.13 | %88.8 | %18.4 | @8.96 | %11.2 |
| +1.25 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @9.97 | %10.0 |
| +1.50 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @10.98 | %9.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %0.0 | @1.92 | %52.2 |
| +2.00 | @2.65 | %37.8 | %27.8 | @1.61 | %62.2 |
| +2.25 | @3.16 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| +2.50 | @3.67 | %27.3 | %0.0 | @1.37 | %72.8 |
| +2.75 | @4.80 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| +3.00 | @7.60 | %13.2 | %16.2 | @1.15 | %86.8 |
| +3.25 | @8.33 | %12.0 | %0.0 | @1.14 | %88.0 |
| +3.50 | @9.07 | %11.0 | %0.0 | @1.12 | %89.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 17.3% | 12.2% | 5.4% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.4% | 14.3% | 5.4% | 1.5% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.2% | 6.7% | 2.7% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.8% | 2.2% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Altos — Son 5 Maç
M
vs Piauí (D)
3 - 1
G
vs Ferroviario (E)
1 - 0
B
vs Uniclinic Atletico Clube (D)
0 - 0
M
vs Uniclinic Atletico Clube (E)
0 - 1
M
vs Uniclinic Atletico Clube (D)
1 - 0
Tirol/CEFAT — Son 5 Maç
B
vs Fluminense PI (D)
0 - 0
B
vs Uniclinic Atletico Clube (E)
0 - 0
M
vs Ferroviario (D)
3 - 2
G
vs Quixada (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.