Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cambodia
Elite Two •
06.05.2026 — 17:30
Bafmeng United
Elo: 1536λ (Beklenen Gol): 0.88
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Tonnerre
Elo: 1536λ (Beklenen Gol): 0.80
Model Güven Derecesi:
%80
Bafmeng United - Tonnerre mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.88, Dep: 0.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bafmeng United %34.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %23.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bafmeng United xG
1.20
Dengeli
Tonnerre xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.4
X (Beraberlik)
%36.2
2 (Deplasman)
%29.4
Çifte Şans 1X: %70.6
Çifte Şans X2: %65.6
Çifte Şans 12: %63.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.4
0.5 Alt: %19.6
1.5 Üst: %51.0
1.5 Alt: %49.0
2.5 Üst: %23.8
2.5 Alt: %76.2
3.5 Üst: %9.0
3.5 Alt: %91.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%33.2
KG Yok
%66.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%19.6
1-0
%15.5
1-1
%14.1
0-1
%13.9
2-0
%7.3
0-2
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.0
İY X: %54.9
İY 2: %21.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %52.5
İY 0.5 Alt: %47.5
İY 1.5 Üst: %18.0
İY 1.5 Alt: %82.0
İY 2.5 Üst: %4.1
İY 2.5 Alt: %95.9
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.86
+
Dep
3.43
=
Toplam
7.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %31.0
8.5 Alt: %69.1
9.5 Üst: %20.0
9.5 Alt: %80.0
10.5 Üst: %12.0
10.5 Alt: %88.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.35 Korner (Ev: 1.78, Dep: 1.58)
İY 4.5 Üst: %24.7
İY 4.5 Alt: %75.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.8 |
Eşit: %14.9 |
Dep: %36.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.5
Ev: 9.4 • Dep: 8
İsabetli Şut
6.1
Ev: 3.4 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %16.6
21.5 Alt: %83.4
23.5 Şut Üst: %7.9
23.5 Alt: %92.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %27.1
7.5 Alt: %72.9
8.5 İsabetli Üst: %16.4
8.5 Alt: %83.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBafmeng United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tonnerre
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bafmeng United (0.0)
@1.86
%53.9 İhtimal
İade (Push): %36.2
Tonnerre (+0.00)
@2.17
%46.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.11 | %12.3 | %0.0 | @1.14 | %87.7 |
| -1.25 | @7.22 | %13.9 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
| -1.00 | @6.33 | %15.8 | %22.0 | @1.19 | %84.2 |
| -0.75 | @3.81 | %26.2 | %0.0 | @1.36 | %73.8 |
| -0.50 | @2.91 | %34.4 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| -0.25 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.1 |
| 0.0 Ana Hat | @1.86 | %53.9 | %36.2 | @2.17 | %46.1 |
| +0.25 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.78 | %35.9 |
| +0.50 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.4 |
| +0.75 | @1.28 | %78.3 | %0.0 | @4.61 | %21.7 |
| +1.00 | @1.14 | %87.9 | %19.7 | @8.28 | %12.1 |
| +1.25 | @1.12 | %89.3 | %0.0 | @9.30 | %10.8 |
| +1.50 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.32 | %9.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| +2.00 | @3.07 | %32.6 | %27.3 | @1.48 | %67.4 |
| +2.25 | @3.64 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| +2.50 | @4.22 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
| +2.75 | @5.67 | %17.7 | %0.0 | @1.21 | %82.4 |
| +3.00 | @9.50 | %10.5 | %14.7 | @1.12 | %89.5 |
| +3.25 | @10.32 | %9.7 | %0.0 | @1.11 | %90.3 |
| +3.50 | @11.14 | %9.0 | %0.0 | @1.10 | %91.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 19.6% | 13.9% | 5.9% | 1.6% | 0.3% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.5% | 14.1% | 5.2% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 7.3% | 5.8% | 2.3% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.1% | 1.7% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Bafmeng United — Son 5 Maç
G
vs Racing (E)
1 - 0
M
vs Tonnerre (D)
2 - 0
G
vs Tonnerre (E)
1 - 0
G
vs FAP (E)
2 - 0
M
vs Tonnerre (D)
3 - 2
Tonnerre — Son 5 Maç
B
vs Bamboutos (E)
0 - 0
G
vs Racing (D)
0 - 2
G
vs Bafmeng United (E)
2 - 0
M
vs Bamboutos (D)
1 - 0
M
vs Bafmeng United (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | Elite Two | Tonnerre | 2 - 0 | Bafmeng United |
| 30.06.2025 | Elite Two | Bafmeng United | 1 - 0 | Tonnerre |
| 01.03.2025 | Elite Two | Tonnerre | 3 - 2 | Bafmeng United |
| 15.12.2024 | Elite Two | Bafmeng United | 1 - 0 | Tonnerre |
| 24.03.2024 | Elite Two | Tonnerre | 2 - 0 | Bafmeng United |
| 28.12.2023 | Elite Two | Tonnerre | 2 - 2 | Bafmeng United |
| 08.11.2023 | Elite Two | Bafmeng United | 2 - 2 | Tonnerre |