Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
Victoria NPL •
07.03.2026 — 11:00
South Melbourne
Elo: 1630λ (Beklenen Gol): 2.68
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Bentleigh Greens
Elo: 1413λ (Beklenen Gol): 0.84
Model Güven Derecesi:
%89
South Melbourne - Bentleigh Greens mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.68, Dep: 0.84 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre South Melbourne %75.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%68.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
South Melbourne xG
2.75
Dengeli
Bentleigh Greens xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%75.8
X (Beraberlik)
%15.5
2 (Deplasman)
%8.7
Çifte Şans 1X: %91.3
Çifte Şans X2: %24.2
Çifte Şans 12: %84.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.3
0.5 Alt: %3.7
1.5 Üst: %87.1
1.5 Alt: %12.9
2.5 Üst: %68.2
2.5 Alt: %31.8
3.5 Üst: %46.6
3.5 Alt: %53.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.3
KG Yok
%46.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%10.7
3-0
%9.5
2-1
%8.9
3-1
%8.0
1-0
%7.5
1-1
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %56.4
İY X: %32.7
İY 2: %10.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.6
İY 0.5 Alt: %21.4
İY 1.5 Üst: %47.2
İY 1.5 Alt: %52.8
İY 2.5 Üst: %20.6
İY 2.5 Alt: %79.4
İY 3.5 Üst: %6.9
İY 3.5 Alt: %93.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.47
+
Dep
3.52
=
Toplam
10.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.7
8.5 Alt: %23.3
9.5 Üst: %65.9
9.5 Alt: %34.1
10.5 Üst: %53.9
10.5 Alt: %46.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.06 Korner (Ev: 3.44, Dep: 1.62)
İY 4.5 Üst: %56.9
İY 4.5 Alt: %43.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %85.4 |
Eşit: %6.1 |
Dep: %8.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.7
Ev: 20.4 • Dep: 8.3
İsabetli Şut
10.1
Ev: 7.2 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.4
21.5 Alt: %8.6
23.5 Şut Üst: %83.2
23.5 Alt: %16.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.7
7.5 Alt: %21.3
8.5 İsabetli Üst: %67.7
8.5 Alt: %32.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSouth Melbourne
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bentleigh Greens
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
South Melbourne (-1.50)
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bentleigh Greens (+1.50)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| -1.25 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
| -1.00 | @1.48 | %67.4 | %21.6 | @3.07 | %32.6 |
| -0.75 | @1.40 | %71.4 | %0.0 | @3.49 | %28.6 |
| -0.50 | @1.34 | %74.5 | %0.0 | @3.91 | %25.6 |
| -0.25 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.28 | %18.9 |
| 0.0 | @1.12 | %89.0 | %16.4 | @9.09 | %11.0 |
| +0.25 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @9.98 | %10.0 |
| +0.50 | @1.10 | %90.8 | %0.0 | @10.87 | %9.2 |
| +0.75 | @1.07 | %93.8 | %0.0 | @16.11 | %6.2 |
| +1.00 | @1.03 | %97.0 | %6.4 | @33.28 | %3.0 |
| +1.25 | @1.03 | %97.1 | %0.0 | @34.41 | %2.9 |
| +1.50 | @1.03 | %97.2 | %0.0 | @35.55 | %2.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.58 | %15.2 |
| +2.00 | @1.21 | %82.9 | %20.0 | @5.85 | %17.1 |
| +2.25 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.3 |
| +2.50 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
| +2.75 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| +3.00 | @1.77 | %56.4 | %22.8 | @2.29 | %43.6 |
| +3.25 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
| +3.50 | @2.30 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.7% | 2.1% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 7.9% | 7.6% | 3.0% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.3% | 9.4% | 4.0% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 10.1% | 8.4% | 3.5% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 6.8% | 5.7% | 2.4% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 3.6% | 3.0% | 1.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
South Melbourne — Son 5 Maç
G
vs Solomon Kings (E)
5 - 0
G
vs Bentleigh Greens (D)
0 - 2
G
vs Bentleigh Greens (E)
1 - 0
G
vs Bentleigh Greens (E)
3 - 2
G
vs Bentleigh Greens (D)
2 - 3
Bentleigh Greens — Son 5 Maç
M
vs South Melbourne (E)
0 - 2
B
vs Dandenong Thunder (D)
1 - 1
M
vs South Melbourne (D)
1 - 0
M
vs Dandenong Thunder (E)
0 - 3
B
vs Dandenong Thunder (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.07.2023 | Victoria NPL | Bentleigh Greens | 0 - 2 | South Melbourne |
| 15.04.2023 | Victoria NPL | South Melbourne | 1 - 0 | Bentleigh Greens |
| 28.05.2022 | Victoria NPL | South Melbourne | 3 - 2 | Bentleigh Greens |
| 25.02.2022 | Victoria NPL | Bentleigh Greens | 2 - 3 | South Melbourne |
| 22.05.2021 | Victoria NPL | South Melbourne | 1 - 1 | Bentleigh Greens |
| 26.05.2019 | Victoria NPL | South Melbourne | 3 - 2 | Bentleigh Greens |