Cambodia
Elite One •
03.05.2026 — 16:00
Fauve Azur Elite
Elo: 1423λ (Beklenen Gol): 1.46
2 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Aigle Royal
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 0.92
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Fauve Azur Elite - Aigle Royal mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.46, Dep: 0.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Fauve Azur Elite %48.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Fauve Azur Elite xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Aigle Royal xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.46 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%48.9
X (Beraberlik)
%28.4
2 (Deplasman)
%22.8
Çifte Şans 1X: %77.3
Çifte Şans X2: %51.1
Çifte Şans 12: %71.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.8
0.5 Alt: %10.2
1.5 Üst: %69.7
1.5 Alt: %30.3
2.5 Üst: %42.6
2.5 Alt: %57.5
3.5 Üst: %21.7
3.5 Alt: %78.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.1
KG Yok
%52.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.4
1-0
%12.6
0-0
%10.2
2-0
%9.9
2-1
%9.1
0-1
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.2
İY X: %45.6
İY 2: %19.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.0
İY 0.5 Alt: %35.0
İY 1.5 Üst: %29.7
İY 1.5 Alt: %70.3
İY 2.5 Üst: %9.3
İY 2.5 Alt: %90.7
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.02
+
Dep
3.7
=
Toplam
8.72
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.7
8.5 Alt: %49.3
9.5 Üst: %37.6
9.5 Alt: %62.4
10.5 Üst: %26.2
10.5 Alt: %73.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.01 Korner (Ev: 2.31, Dep: 1.7)
İY 4.5 Üst: %37.3
İY 4.5 Alt: %62.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.9 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %26.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 13 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4.6 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.7
21.5 Alt: %49.3
23.5 Şut Üst: %34.2
23.5 Alt: %65.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.3
7.5 Alt: %50.7
8.5 İsabetli Üst: %35.5
8.5 Alt: %64.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFauve Azur Elite
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Aigle Royal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Fauve Azur Elite (-0.50)
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Aigle Royal (+0.50)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.06 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
| -1.25 | @3.57 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| -1.00 | @3.08 | %32.5 | %24.1 | @1.48 | %67.6 |
| -0.75 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.71 | %58.3 |
| -0.50 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| -0.25 | @1.76 | %56.8 | %0.0 | @2.31 | %43.2 |
| 0.0 | @1.47 | %68.1 | %28.5 | @3.13 | %31.9 |
| +0.25 | @1.36 | %73.4 | %0.0 | @3.76 | %26.6 |
| +0.50 | @1.30 | %77.2 | %0.0 | @4.38 | %22.8 |
| +0.75 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @6.00 | %16.7 |
| +1.00 | @1.10 | %90.6 | %14.8 | @10.59 | %9.5 |
| +1.25 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.50 | %8.7 |
| +1.50 | @1.09 | %92.0 | %0.0 | @12.42 | %8.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
| +2.00 | @1.72 | %58.2 | %27.3 | @2.39 | %41.8 |
| +2.25 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %0.0 | @1.96 | %51.0 |
| +2.50 | @2.36 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| +2.75 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| +3.00 | @3.69 | %27.1 | %20.9 | @1.37 | %72.9 |
| +3.25 | @4.18 | %23.9 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
| +3.50 | @4.67 | %21.4 | %0.0 | @1.27 | %78.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.2% | 7.6% | 3.9% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.6% | 13.4% | 5.7% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.9% | 9.1% | 4.2% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.8% | 4.4% | 2.0% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.8% | 1.6% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Fauve Azur Elite — Son 5 Maç
G
vs Fortuna Mfou (D)
0 - 1
B
vs Fortuna Mfou (E)
1 - 1
G
vs Fortuna Mfou (D)
0 - 1
M
vs Fortuna Mfou (E)
2 - 3
M
vs Fortuna Mfou (E)
0 - 1
Aigle Royal — Son 5 Maç
M
vs Dynamo de Douala (D)
2 - 0
M
vs Dynamo de Douala (E)
0 - 1
M
vs Dynamo de Douala (D)
2 - 1
M
vs Jeunes Fauves (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.