Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cambodia
Elite Two •
23.05.2026 — 16:00
FAP
Elo: 1485λ (Beklenen Gol): 1.18
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Sable
Elo: 1558λ (Beklenen Gol): 1.59
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
FAP - Sable mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.18, Dep: 1.59 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sable %46.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FAP xG
1.55
Dengeli
Sable xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.5
X (Beraberlik)
%26.6
2 (Deplasman)
%46.0
Çifte Şans 1X: %54.1
Çifte Şans X2: %72.5
Çifte Şans 12: %73.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.8
0.5 Alt: %7.2
1.5 Üst: %77.3
1.5 Alt: %22.7
2.5 Üst: %52.4
2.5 Alt: %47.6
3.5 Üst: %30.2
3.5 Alt: %69.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.1
KG Yok
%43.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.6
1-2
%9.4
0-1
%9.1
0-2
%7.9
0-0
%7.1
2-1
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.1
İY X: %42.4
İY 2: %34.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.4
İY 0.5 Alt: %29.6
İY 1.5 Üst: %36.2
İY 1.5 Alt: %63.8
İY 2.5 Üst: %13.0
İY 2.5 Alt: %87.0
İY 3.5 Üst: %3.7
İY 3.5 Alt: %96.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.46
+
Dep
5.14
=
Toplam
9.6
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.0
8.5 Alt: %38.0
9.5 Üst: %49.1
9.5 Alt: %50.9
10.5 Üst: %36.7
10.5 Alt: %63.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.41 Korner (Ev: 2.05, Dep: 2.36)
İY 4.5 Üst: %45.2
İY 4.5 Alt: %54.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %35.0 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %52.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.1
Ev: 11.3 • Dep: 12.9
İsabetli Şut
8.4
Ev: 4 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %69.6
21.5 Alt: %30.4
23.5 Şut Üst: %53.8
23.5 Alt: %46.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.4
7.5 Alt: %39.6
8.5 İsabetli Üst: %46.6
8.5 Alt: %53.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFAP
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sable
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FAP (+0.25)
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sable (-0.25)
@1.90
%52.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.08
%48.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.77 | %11.4 | %0.0 | @1.13 | %88.6 |
| -1.25 | @8.07 | %12.4 | %0.0 | @1.14 | %87.6 |
| -1.00 | @7.36 | %13.6 | %16.1 | @1.16 | %86.4 |
| -0.75 | @4.73 | %21.2 | %0.0 | @1.27 | %78.8 |
| -0.50 | @3.63 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| -0.25 | @3.15 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| 0.0 | @2.66 | %37.6 | %26.8 | @1.60 | %62.4 |
| +0.25 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.90 | %52.8 |
| +0.50 | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| +0.75 | @1.64 | %61.0 | %0.0 | @2.56 | %39.0 |
| +1.00 | @1.44 | %69.6 | %22.0 | @3.29 | %30.4 |
| +1.25 | @1.36 | %73.4 | %0.0 | @3.76 | %26.6 |
| +1.50 | @1.31 | %76.3 | %0.0 | @4.22 | %23.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.35 | %73.8 | %0.0 | @3.82 | %26.2 |
| +2.00 | @1.44 | %69.4 | %25.1 | @3.27 | %30.6 |
| +2.25 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.5 |
| +2.50 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.0 |
| +2.75 | @2.18 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| +3.00 | @2.62 | %38.2 | %22.4 | @1.62 | %61.8 |
| +3.25 | @3.00 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
| +3.50 | @3.37 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.2% | 9.1% | 8.0% | 4.2% | 1.7% | 0.5% |
| 1 Gol | 6.6% | 12.7% | 9.4% | 5.0% | 2.0% | 0.6% |
| 2 Gol | 4.4% | 7.0% | 5.6% | 2.9% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 1.7% | 2.8% | 2.2% | 1.2% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.8% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
FAP — Son 5 Maç
M
vs Les Astres (E)
2 - 4
G
vs Eding Sport (E)
4 - 1
M
vs Sable (D)
2 - 1
M
vs Bafmeng United (D)
2 - 0
M
vs Bafmeng United (E)
2 - 3
Sable — Son 5 Maç
G
vs Foncha ST (E)
4 - 1
B
vs Atlantic (D)
0 - 0
G
vs Eding Sport (E)
3 - 1
G
vs FAP (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Elite Two | Sable | 2 - 1 | FAP |