Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cambodia
Elite Two •
16.06.2026 — 17:00
FAP
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 1.97
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Union Douala
Elo: 1465λ (Beklenen Gol): 0.79
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FAP - Union Douala mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.97, Dep: 0.79 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FAP %64.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%57.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FAP xG
2.31
Dengeli
Union Douala xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%64.3
X (Beraberlik)
%22.3
2 (Deplasman)
%13.4
Çifte Şans 1X: %86.6
Çifte Şans X2: %35.7
Çifte Şans 12: %77.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.8
0.5 Alt: %7.2
1.5 Üst: %76.8
1.5 Alt: %23.2
2.5 Üst: %51.9
2.5 Alt: %48.1
3.5 Üst: %29.7
3.5 Alt: %70.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.6
KG Yok
%52.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%12.3
1-0
%11.8
1-1
%10.6
2-1
%9.7
3-0
%8.1
0-0
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.2
İY X: %40.2
İY 2: %13.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.3
İY 0.5 Alt: %29.7
İY 1.5 Üst: %35.7
İY 1.5 Alt: %64.3
İY 2.5 Üst: %12.7
İY 2.5 Alt: %87.3
İY 3.5 Üst: %3.5
İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.04
+
Dep
3.41
=
Toplam
9.45
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.2
8.5 Alt: %39.8
9.5 Üst: %47.1
9.5 Alt: %52.9
10.5 Üst: %34.8
10.5 Alt: %65.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.35 Korner (Ev: 2.78, Dep: 1.57)
İY 4.5 Üst: %43.8
İY 4.5 Alt: %56.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %75.6 |
Eşit: %9.3 |
Dep: %15.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24
Ev: 16 • Dep: 8
İsabetli Şut
8.4
Ev: 5.7 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %68.6
21.5 Alt: %31.4
23.5 Şut Üst: %52.7
23.5 Alt: %47.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.6
7.5 Alt: %39.4
8.5 İsabetli Üst: %46.8
8.5 Alt: %53.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFAP
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Union Douala
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FAP (-1.00)
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %24.7
Union Douala (+1.00)
@2.08
%48.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.05
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.56 | %39.1 | %0.0 | @1.64 | %60.9 |
| -1.25 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.80 | %55.4 |
| -1.00 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %24.7 | @2.08 | %48.1 |
| -0.75 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| -0.50 | @1.57 | %63.8 | %0.0 | @2.76 | %36.2 |
| -0.25 | @1.39 | %71.9 | %0.0 | @3.56 | %28.1 |
| 0.0 | @1.21 | %82.4 | %22.6 | @5.69 | %17.6 |
| +0.25 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.52 | %15.3 |
| +0.50 | @1.16 | %86.4 | %0.0 | @7.36 | %13.6 |
| +0.75 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.73 | %9.3 |
| +1.00 | @1.05 | %95.4 | %9.4 | @21.76 | %4.6 |
| +1.25 | @1.05 | %95.6 | %0.0 | @22.89 | %4.4 |
| +1.50 | @1.04 | %95.8 | %0.0 | @24.03 | %4.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.37 | %73.0 | %0.0 | @3.71 | %27.0 |
| +2.00 | @1.46 | %68.5 | %25.3 | @3.17 | %31.5 |
| +2.25 | @1.71 | %58.6 | %0.0 | @2.41 | %41.5 |
| +2.50 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.05 | %48.9 |
| +2.75 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.1 |
| +3.00 | @2.71 | %37.0 | %22.5 | @1.59 | %63.1 |
| +3.25 | @3.10 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
| +3.50 | @3.49 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.2% | 4.3% | 2.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 12.0% | 10.8% | 3.9% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.5% | 9.8% | 3.9% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 8.2% | 6.5% | 2.5% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 4.0% | 3.2% | 1.2% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.6% | 1.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
FAP — Son 5 Maç
M
vs Tonnerre (D)
1 - 0
B
vs Sable (E)
1 - 1
G
vs Yafoot (E)
2 - 1
G
vs Bafmeng United (E)
1 - 0
M
vs Sable (E)
1 - 2
Union Douala — Son 5 Maç
B
vs Bafmeng United (E)
2 - 2
M
vs Bamboutos (D)
3 - 0
M
vs Tonnerre (D)
3 - 0
M
vs Atlantic (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.