Maç Listesine Dön
Kenya FKF Premier League • 08.11.2026 — 15:00

Mathare United

Elo: 1440
λ (Beklenen Gol): 1.30
VS
Başlamadı

Posta Rangers FC

Elo: 1449
λ (Beklenen Gol): 0.67
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mathare United - Posta Rangers FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.30, Dep: 0.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mathare United %50.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mathare United xG 1.60
Dengeli
Posta Rangers FC xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.8
X (Beraberlik) %30.8
2 (Deplasman) %18.4

Çifte Şans 1X: %81.6
Çifte Şans X2: %49.2
Çifte Şans 12: %69.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.2 0.5 Alt: %14.8
1.5 Üst: %59.7 1.5 Alt: %40.4
2.5 Üst: %31.7 2.5 Alt: %68.3
3.5 Üst: %13.9 3.5 Alt: %86.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %36.6
KG Yok %63.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%17.1
0-0
%14.8
1-1
%13.1
2-0
%11.8
0-1
%8.4
2-1
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.9 İY X: %49.9 İY 2: %15.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.3 İY 0.5 Alt: %41.7
İY 1.5 Üst: %22.9 İY 1.5 Alt: %77.1
İY 2.5 Üst: %6.1 İY 2.5 Alt: %93.9
İY 3.5 Üst: %1.3 İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.7
+
Dep 3.17
=
Toplam 7.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.9 8.5 Alt: %61.1
9.5 Üst: %26.7 9.5 Alt: %73.3
10.5 Üst: %17.1 10.5 Alt: %82.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.62 Korner (Ev: 2.16, Dep: 1.46)
İY 4.5 Üst: %29.7 İY 4.5 Alt: %70.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %64.2 | Eşit: %12.6 | Dep: %23.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.3
Ev: 12 • Dep: 7.3
İsabetli Şut 6.8
Ev: 4.3 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %29.6 21.5 Alt: %70.4
23.5 Şut Üst: %16.6 23.5 Alt: %83.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.5 7.5 Alt: %63.5
8.5 İsabetli Üst: %24.0 8.5 Alt: %76.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mathare United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Posta Rangers FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mathare United (-0.50)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Posta Rangers FC (+0.50)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.11 %24.3 %0.0 @1.32 %75.7
-1.25 @3.57 %28.0 %0.0 @1.39 %72.0
-1.00 @3.03 %33.1 %26.4 @1.49 %66.9
-0.75 @2.31 %43.2 %0.0 @1.76 %56.8
-0.50 Ana Hat @1.97 %50.7 %0.0 @2.03 %49.3
-0.25 @1.67 %60.0 %0.0 @2.50 %40.0
0.0 @1.36 %73.3 %30.9 @3.75 %26.7
+0.25 @1.28 %78.2 %0.0 @4.59 %21.8
+0.50 @1.23 %81.6 %0.0 @5.43 %18.4
+0.75 @1.14 %87.3 %0.0 @7.90 %12.7
+1.00 @1.06 %94.0 %13.2 @16.62 %6.0
+1.25 @1.06 %94.4 %0.0 @17.89 %5.6
+1.50 @1.06 %94.8 %0.0 @19.15 %5.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.89 %53.0 %0.0 @2.13 %47.0
+2.00 @2.28 %43.8 %28.0 @1.78 %56.2
+2.25 @2.73 %36.7 %0.0 @1.58 %63.3
+2.50 @3.17 %31.5 %0.0 @1.46 %68.5
+2.75 @4.03 %24.8 %0.0 @1.33 %75.2
+3.00 @6.01 %16.6 %17.9 @1.20 %83.4
+3.25 @6.67 %15.0 %0.0 @1.18 %85.0
+3.50 @7.32 %13.7 %0.0 @1.16 %86.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.8% 8.5% 3.2% 0.7% 0.1% 0.0%
1 Gol 17.2% 13.1% 4.1% 0.9% 0.2% 0.0%
2 Gol 11.8% 7.9% 2.7% 0.6% 0.1% 0.0%
3 Gol 5.1% 3.4% 1.2% 0.3% 0.0% 0.0%
4 Gol 1.7% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Mathare United — Son 5 Maç
M vs Ulinzi Stars (D)
2 - 1
G vs Tusker (E)
2 - 1
B vs Migori Youth (D)
0 - 0
M vs KCB (D)
1 - 0
B vs APS Bomet (E)
0 - 0
Posta Rangers FC — Son 5 Maç
M vs 3K (E)
1 - 2
B vs Bandari (D)
0 - 0
G vs KCB (E)
1 - 0
M vs Murang'a SEAL (D)
5 - 1
M vs Shabana (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.