Kenya
FKF Premier League •
08.11.2026 — 15:00
Mathare United
Elo: 1440λ (Beklenen Gol): 1.30
VS
Başlamadı
Posta Rangers FC
Elo: 1449λ (Beklenen Gol): 0.67
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mathare United - Posta Rangers FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.30, Dep: 0.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mathare United %50.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mathare United xG
1.60
Dengeli
Posta Rangers FC xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.8
X (Beraberlik)
%30.8
2 (Deplasman)
%18.4
Çifte Şans 1X: %81.6
Çifte Şans X2: %49.2
Çifte Şans 12: %69.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.2
0.5 Alt: %14.8
1.5 Üst: %59.7
1.5 Alt: %40.4
2.5 Üst: %31.7
2.5 Alt: %68.3
3.5 Üst: %13.9
3.5 Alt: %86.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%36.6
KG Yok
%63.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%17.1
0-0
%14.8
1-1
%13.1
2-0
%11.8
0-1
%8.4
2-1
%7.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.9
İY X: %49.9
İY 2: %15.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.3
İY 0.5 Alt: %41.7
İY 1.5 Üst: %22.9
İY 1.5 Alt: %77.1
İY 2.5 Üst: %6.1
İY 2.5 Alt: %93.9
İY 3.5 Üst: %1.3
İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.7
+
Dep
3.17
=
Toplam
7.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.9
8.5 Alt: %61.1
9.5 Üst: %26.7
9.5 Alt: %73.3
10.5 Üst: %17.1
10.5 Alt: %82.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.62 Korner (Ev: 2.16, Dep: 1.46)
İY 4.5 Üst: %29.7
İY 4.5 Alt: %70.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %64.2 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %23.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.3
Ev: 12 • Dep: 7.3
İsabetli Şut
6.8
Ev: 4.3 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %29.6
21.5 Alt: %70.4
23.5 Şut Üst: %16.6
23.5 Alt: %83.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.5
7.5 Alt: %63.5
8.5 İsabetli Üst: %24.0
8.5 Alt: %76.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMathare United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Posta Rangers FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mathare United (-0.50)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Posta Rangers FC (+0.50)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.11 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| -1.25 | @3.57 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| -1.00 | @3.03 | %33.1 | %26.4 | @1.49 | %66.9 |
| -0.75 | @2.31 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| -0.50 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %0.0 | @2.03 | %49.3 |
| -0.25 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| 0.0 | @1.36 | %73.3 | %30.9 | @3.75 | %26.7 |
| +0.25 | @1.28 | %78.2 | %0.0 | @4.59 | %21.8 |
| +0.50 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.43 | %18.4 |
| +0.75 | @1.14 | %87.3 | %0.0 | @7.90 | %12.7 |
| +1.00 | @1.06 | %94.0 | %13.2 | @16.62 | %6.0 |
| +1.25 | @1.06 | %94.4 | %0.0 | @17.89 | %5.6 |
| +1.50 | @1.06 | %94.8 | %0.0 | @19.15 | %5.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
| +2.00 | @2.28 | %43.8 | %28.0 | @1.78 | %56.2 |
| +2.25 | @2.73 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| +2.50 | @3.17 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| +2.75 | @4.03 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.2 |
| +3.00 | @6.01 | %16.6 | %17.9 | @1.20 | %83.4 |
| +3.25 | @6.67 | %15.0 | %0.0 | @1.18 | %85.0 |
| +3.50 | @7.32 | %13.7 | %0.0 | @1.16 | %86.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.8% | 8.5% | 3.2% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.2% | 13.1% | 4.1% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.8% | 7.9% | 2.7% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.1% | 3.4% | 1.2% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.7% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Mathare United — Son 5 Maç
M
vs Ulinzi Stars (D)
2 - 1
G
vs Tusker (E)
2 - 1
B
vs Migori Youth (D)
0 - 0
M
vs KCB (D)
1 - 0
B
vs APS Bomet (E)
0 - 0
Posta Rangers FC — Son 5 Maç
M
vs 3K (E)
1 - 2
B
vs Bandari (D)
0 - 0
G
vs KCB (E)
1 - 0
M
vs Murang'a SEAL (D)
5 - 1
M
vs Shabana (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.