Maç Listesine Dön
İngiltere League Two • 07.11.2026 — 09:30

Qingdao Red Lions

Elo: 1484
λ (Beklenen Gol): 0.98
VS
Başlamadı

Chengdu Rongcheng II

Elo: 1452
λ (Beklenen Gol): 0.60
Model Güven Derecesi:
%72
Qingdao Red Lions - Chengdu Rongcheng II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.98, Dep: 0.60 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Qingdao Red Lions %42.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %21.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %29.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Qingdao Red Lions xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Chengdu Rongcheng II xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.98 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %42.8
X (Beraberlik) %36.4
2 (Deplasman) %20.9

Çifte Şans 1X: %79.2
Çifte Şans X2: %57.2
Çifte Şans 12: %63.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %78.5 0.5 Alt: %21.5
1.5 Üst: %47.8 1.5 Alt: %52.2
2.5 Üst: %21.2 2.5 Alt: %78.8
3.5 Üst: %7.6 3.5 Alt: %92.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %29.1
KG Yok %70.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%21.5
1-0
%19.3
1-1
%13.0
0-1
%11.4
2-0
%9.9
2-1
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.4 İY X: %56.0 İY 2: %15.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %50.5 İY 0.5 Alt: %49.5
İY 1.5 Üst: %16.4 İY 1.5 Alt: %83.6
İY 2.5 Üst: %3.6 İY 2.5 Alt: %96.5
İY 3.5 Üst: %0.6 İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.06
+
Dep 3.01
=
Toplam 7.07
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %28.0 8.5 Alt: %72.0
9.5 Üst: %17.6 9.5 Alt: %82.4
10.5 Üst: %10.3 10.5 Alt: %89.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.25 Korner (Ev: 1.87, Dep: 1.38)
İY 4.5 Üst: %22.9 İY 4.5 Alt: %77.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.0 | Eşit: %14.2 | Dep: %27.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.9
Ev: 10 • Dep: 6.8
İsabetli Şut 5.9
Ev: 3.6 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %13.1 21.5 Alt: %86.9
23.5 Şut Üst: %5.9 23.5 Alt: %94.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %24.4 7.5 Alt: %75.6
8.5 İsabetli Üst: %14.4 8.5 Alt: %85.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Qingdao Red Lions
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chengdu Rongcheng II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Qingdao Red Lions (-0.25)
@1.91
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chengdu Rongcheng II (+0.25)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.92
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.93 %16.9 %0.0 @1.20 %83.2
-1.25 @5.17 %19.4 %0.0 @1.24 %80.6
-1.00 @4.40 %22.7 %25.9 @1.29 %77.3
-0.75 @2.92 %34.2 %0.0 @1.52 %65.8
-0.50 @2.34 %42.7 %0.0 @1.75 %57.3
-0.25 Ana Hat @1.91 %52.2 %0.0 @2.09 %47.8
0.0 @1.49 %67.2 %36.4 @3.05 %32.8
+0.25 @1.34 %74.5 %0.0 @3.92 %25.5
+0.50 @1.26 %79.1 %0.0 @4.79 %20.9
+0.75 @1.17 %85.7 %0.0 @7.01 %14.3
+1.00 @1.07 %93.6 %15.4 @15.50 %6.5
+1.25 @1.06 %94.1 %0.0 @16.91 %5.9
+1.50 @1.06 %94.5 %0.0 @18.32 %5.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
+2.00 @3.47 %28.8 %26.7 @1.41 %71.2
+2.25 @4.10 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
+2.50 @4.73 %21.2 %0.0 @1.27 %78.9
+2.75 @6.49 %15.4 %0.0 @1.18 %84.6
+3.00 @11.40 %8.8 %13.6 @1.10 %91.2
+3.25 @12.30 %8.1 %0.0 @1.09 %91.9
+3.50 @13.19 %7.6 %0.0 @1.08 %92.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 21.5% 11.4% 3.7% 0.7% 0.1% 0.0%
1 Gol 19.3% 13.0% 3.6% 0.7% 0.1% 0.0%
2 Gol 9.9% 6.0% 1.8% 0.4% 0.1% 0.0%
3 Gol 3.3% 2.0% 0.6% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.8% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Qingdao Red Lions — Son 5 Maç
G vs Wuhan Three Towns II (D)
0 - 1
G vs Shangyu Pterosaur (E)
1 - 0
M vs Xiamen Feilu (D)
3 - 0
B vs Chengdu Rongcheng II (D)
1 - 1
M vs Wuhan Three Towns II (E)
0 - 2
Chengdu Rongcheng II — Son 5 Maç
B vs BIT (E)
1 - 1
M vs Tai'an Tiankuang (D)
3 - 1
M vs Nantong Haimen Codion (E)
1 - 3
B vs Qingdao Red Lions (E)
1 - 1
M vs BIT (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
13.10.2026 League Two Chengdu Rongcheng II 1 - 1 Qingdao Red Lions