Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
China
League One •
07.11.2026 — 09:30
Ningbo Professional
Elo: 1490λ (Beklenen Gol): 1.24
VS
Başlamadı
Heilongjiang Lava Spring
Elo: 1460λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Ningbo Professional - Heilongjiang Lava Spring mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ningbo Professional %39.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ningbo Professional xG
1.60
Dengeli
Heilongjiang Lava Spring xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.1
X (Beraberlik)
%30.1
2 (Deplasman)
%30.8
Çifte Şans 1X: %69.2
Çifte Şans X2: %60.9
Çifte Şans 12: %69.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.1
0.5 Alt: %10.9
1.5 Üst: %68.2
1.5 Alt: %31.8
2.5 Üst: %40.7
2.5 Alt: %59.3
3.5 Üst: %20.3
3.5 Alt: %79.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.8
KG Yok
%52.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
1-0
%11.3
0-0
%10.9
0-1
%9.6
2-1
%8.2
2-0
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.0
İY X: %46.9
İY 2: %24.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.0
İY 0.5 Alt: %36.0
İY 1.5 Üst: %28.6
İY 1.5 Alt: %71.4
İY 2.5 Üst: %8.8
İY 2.5 Alt: %91.2
İY 3.5 Üst: %2.1
İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.58
+
Dep
4.03
=
Toplam
8.6
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.1
8.5 Alt: %50.9
9.5 Üst: %36.0
9.5 Alt: %64.0
10.5 Üst: %24.8
10.5 Alt: %75.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.96 Korner (Ev: 2.1, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %36.3
İY 4.5 Alt: %63.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %50.5 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %35.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.3
Ev: 11.6 • Dep: 9.7
İsabetli Şut
7.5
Ev: 4.1 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %47.1
21.5 Alt: %52.9
23.5 Şut Üst: %30.9
23.5 Alt: %69.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.0
7.5 Alt: %53.0
8.5 İsabetli Üst: %33.3
8.5 Alt: %66.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNingbo Professional
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Heilongjiang Lava Spring
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ningbo Professional (-0.25)
@2.18
%45.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Heilongjiang Lava Spring (+0.25)
@1.85
%54.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.89
%52.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.73 | %17.5 | %0.0 | @1.21 | %82.6 |
| -1.25 | @5.12 | %19.6 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
| -1.00 | @4.50 | %22.2 | %21.5 | @1.29 | %77.8 |
| -0.75 | @3.16 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.4 |
| -0.50 | @2.57 | %39.0 | %0.0 | @1.64 | %61.0 |
| -0.25 Ana Hat | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| 0.0 | @1.79 | %55.8 | %30.2 | @2.26 | %44.2 |
| +0.25 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.75 | %36.3 |
| +0.50 | @1.45 | %69.2 | %0.0 | @3.24 | %30.8 |
| +0.75 | @1.31 | %76.2 | %0.0 | @4.21 | %23.8 |
| +1.00 | @1.18 | %84.9 | %18.5 | @6.61 | %15.1 |
| +1.25 | @1.16 | %86.4 | %0.0 | @7.36 | %13.6 |
| +1.50 | @1.14 | %87.7 | %0.0 | @8.11 | %12.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.70 | %37.0 |
| +2.00 | @1.79 | %56.0 | %27.5 | @2.27 | %44.0 |
| +2.25 Ana Hat | @2.12 | %47.1 | %0.0 | @1.89 | %52.9 |
| +2.50 | @2.46 | %40.6 | %0.0 | @1.68 | %59.4 |
| +2.75 | @2.96 | %33.8 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
| +3.00 | @3.95 | %25.3 | %20.5 | @1.34 | %74.7 |
| +3.25 | @4.46 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| +3.50 | @4.97 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %79.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.9% | 9.7% | 5.7% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.3% | 14.2% | 7.1% | 2.5% | 0.7% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.6% | 8.2% | 4.4% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.2% | 3.4% | 1.8% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Ningbo Professional — Son 5 Maç
G
vs Dongguan United (D)
1 - 4
M
vs Hebei Kungfu (D)
3 - 2
B
vs Suzhou Dongwu (E)
1 - 1
B
vs Nanjing City (E)
0 - 0
M
vs Dalian Huayi (D)
1 - 0
Heilongjiang Lava Spring — Son 5 Maç
B
vs Shenzhen Juniors (E)
0 - 0
M
vs Yanbian Longding (E)
1 - 2
G
vs Wuxi Wugou (D)
0 - 2
M
vs Guangzhou E-Power (D)
3 - 1
B
vs Meizhou Kejia (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.