Maç Listesine Dön
Austria A-League Women • 07.11.2026 — 09:00

Brisbane Roar FC W

Elo: 1468
λ (Beklenen Gol): 1.52
VS
Başlamadı

Melbourne Victory W

Elo: 1498
λ (Beklenen Gol): 1.74
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Brisbane Roar FC W - Melbourne Victory W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.52, Dep: 1.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Melbourne Victory W %42.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Brisbane Roar FC W xG 1.91
Dengeli
Melbourne Victory W xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %33.0
X (Beraberlik) %24.6
2 (Deplasman) %42.4

Çifte Şans 1X: %57.6
Çifte Şans X2: %67.0
Çifte Şans 12: %75.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3 0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %84.3 1.5 Alt: %15.7
2.5 Üst: %63.1 2.5 Alt: %36.9
3.5 Üst: %40.9 3.5 Alt: %59.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %65.1
KG Yok %34.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.9
1-2
%8.9
2-1
%7.7
2-2
%6.7
0-1
%6.0
0-2
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.5 İY X: %39.1 İY 2: %33.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.9 İY 0.5 Alt: %24.1
İY 1.5 Üst: %43.8 İY 1.5 Alt: %56.2
İY 2.5 Üst: %18.1 İY 2.5 Alt: %81.9
İY 3.5 Üst: %5.9 İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.13
+
Dep 5.46
=
Toplam 10.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.9 8.5 Alt: %27.1
9.5 Üst: %61.3 9.5 Alt: %38.7
10.5 Üst: %49.0 10.5 Alt: %51.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.87 Korner (Ev: 2.36, Dep: 2.51)
İY 4.5 Üst: %53.7 İY 4.5 Alt: %46.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %39.9 | Eşit: %12.4 | Dep: %47.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.1
Ev: 13.3 • Dep: 13.8
İsabetli Şut 9.5
Ev: 4.7 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.0 21.5 Alt: %14.0
23.5 Şut Üst: %74.9 23.5 Alt: %25.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.7 7.5 Alt: %27.3
8.5 İsabetli Üst: %60.3 8.5 Alt: %39.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Brisbane Roar FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Melbourne Victory W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Brisbane Roar FC W (+0.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Melbourne Victory W (-0.25)
@2.08
%48.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.07
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.36 %15.7 %0.0 @1.19 %84.3
-1.25 @5.81 %17.2 %0.0 @1.21 %82.8
-1.00 @5.26 %19.0 %17.3 @1.23 %81.0
-0.75 @3.75 %26.7 %0.0 @1.36 %73.3
-0.50 @3.03 %33.0 %0.0 @1.49 %67.0
-0.25 @2.65 %37.7 %0.0 @1.60 %62.3
0.0 @2.28 %43.9 %24.9 @1.78 %56.1
+0.25 Ana Hat @1.93 %51.9 %0.0 @2.08 %48.1
+0.50 @1.73 %57.9 %0.0 @2.38 %42.1
+0.75 @1.55 %64.3 %0.0 @2.80 %35.7
+1.00 @1.38 %72.3 %19.9 @3.61 %27.7
+1.25 @1.33 %75.4 %0.0 @4.06 %24.6
+1.50 @1.29 %77.8 %0.0 @4.51 %22.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.22 %82.2 %0.0 @5.62 %17.8
+2.00 @1.25 %79.8 %21.5 @4.94 %20.2
+2.25 @1.43 %70.2 %0.0 @3.35 %29.8
+2.50 @1.60 %62.6 %0.0 @2.68 %37.4
+2.75 @1.73 %57.9 %0.0 @2.37 %42.1
+3.00 Ana Hat @1.93 %51.8 %22.5 @2.07 %48.2
+3.25 @2.21 %45.2 %0.0 @1.83 %54.8
+3.50 @2.49 %40.1 %0.0 @1.67 %59.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.7% 6.0% 5.9% 3.4% 1.5% 0.5%
1 Gol 5.2% 11.1% 9.0% 5.2% 2.3% 0.8%
2 Gol 4.5% 7.8% 6.8% 3.9% 1.7% 0.6%
3 Gol 2.3% 4.0% 3.4% 2.0% 0.9% 0.3%
4 Gol 0.9% 1.5% 1.3% 0.8% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.3% 0.5% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
Brisbane Roar FC W — Son 5 Maç
M vs Western Sydney Wanderers W (D)
3 - 1
M vs Central Coast Mariners W (E)
2 - 4
M vs Wellington Phoenix W (D)
1 - 0
G vs Wellington Phoenix W (E)
2 - 1
G vs Adelaide United W (E)
3 - 0
Melbourne Victory W — Son 5 Maç
G vs Western Sydney Wanderers W (D)
0 - 1
M vs Melbourne City W (D)
1 - 0
M vs Melbourne City W (E)
0 - 1
G vs Canberra United W (D)
1 - 3
M vs Sydney FC W (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.