Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
South-Africa
K3 League •
07.11.2026 — 08:00
Gyeongju HNP
Elo: 1549λ (Beklenen Gol): 1.45
VS
Başlamadı
Chuncheon
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 1.16
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Gyeongju HNP - Chuncheon mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 1.16 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gyeongju HNP %43.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gyeongju HNP xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Chuncheon xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.0
X (Beraberlik)
%27.9
2 (Deplasman)
%29.2
Çifte Şans 1X: %70.8
Çifte Şans X2: %57.0
Çifte Şans 12: %72.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.7
0.5 Alt: %8.4
1.5 Üst: %74.3
1.5 Alt: %25.7
2.5 Üst: %48.3
2.5 Alt: %51.7
3.5 Üst: %26.5
3.5 Alt: %73.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.4
KG Yok
%46.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
1-0
%9.8
2-1
%9.0
0-0
%8.3
2-0
%7.8
0-1
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.3
İY X: %44.0
İY 2: %23.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.2
İY 0.5 Alt: %31.8
İY 1.5 Üst: %33.5
İY 1.5 Alt: %66.5
İY 2.5 Üst: %11.4
İY 2.5 Alt: %88.6
İY 3.5 Üst: %3.1
İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5
+
Dep
4.2
=
Toplam
9.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.1
8.5 Alt: %42.9
9.5 Üst: %43.9
9.5 Alt: %56.1
10.5 Üst: %31.9
10.5 Alt: %68.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.23 Korner (Ev: 2.3, Dep: 1.93)
İY 4.5 Üst: %41.7
İY 4.5 Alt: %58.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.8 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %33.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.1
Ev: 12.9 • Dep: 10.2
İsabetli Şut
8.1
Ev: 4.6 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %62.0
21.5 Alt: %38.0
23.5 Şut Üst: %45.5
23.5 Alt: %54.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.0
7.5 Alt: %44.0
8.5 İsabetli Üst: %42.0
8.5 Alt: %58.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGyeongju HNP
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chuncheon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Gyeongju HNP (-0.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chuncheon (+0.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.75 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| -1.25 | @4.23 | %23.6 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| -1.00 | @3.72 | %26.9 | %21.8 | @1.37 | %73.1 |
| -0.75 | @2.79 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.2 |
| -0.50 | @2.34 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
| -0.25 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| 0.0 | @1.68 | %59.5 | %28.0 | @2.47 | %40.5 |
| +0.25 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| +0.50 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.43 | %29.2 |
| +0.75 | @1.29 | %77.5 | %0.0 | @4.43 | %22.6 |
| +1.00 | @1.17 | %85.5 | %17.1 | @6.87 | %14.6 |
| +1.25 | @1.15 | %86.8 | %0.0 | @7.58 | %13.2 |
| +1.50 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.29 | %12.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| +2.00 | @1.54 | %65.0 | %26.1 | @2.86 | %35.0 |
| +2.25 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.24 | %44.7 |
| +2.50 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| +2.75 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.71 | %58.3 |
| +3.00 | @2.99 | %33.5 | %21.9 | @1.50 | %66.5 |
| +3.25 | @3.40 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
| +3.50 | @3.82 | %26.2 | %0.0 | @1.35 | %73.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.4% | 7.6% | 4.9% | 1.9% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.8% | 13.4% | 7.2% | 2.8% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.8% | 9.0% | 5.2% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.8% | 4.4% | 2.5% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.4% | 1.6% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Gyeongju HNP — Son 5 Maç
B
vs Yeoju Sejong (D)
3 - 3
B
vs Mokpo City (E)
1 - 1
G
vs Dangjin Citizen (D)
2 - 3
G
vs Changwon City (E)
2 - 1
G
vs Gangneung City (D)
0 - 1
Chuncheon — Son 5 Maç
G
vs Busan Transportation (E)
1 - 0
G
vs Jeonbuk Motors II (E)
3 - 2
B
vs Pocheon (D)
0 - 0
G
vs Yeoju Sejong (E)
2 - 1
G
vs Mokpo City (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.