Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 2 - Group C •
06.11.2026 — 21:30
Chateauroux
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.12
CANLI
Nimes
Elo: 1553λ (Beklenen Gol): 2.55
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Chateauroux - Nimes mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.12, Dep: 2.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nimes %67.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chateauroux xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Nimes xG
2.44
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.12 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%14.2
X (Beraberlik)
%18.1
2 (Deplasman)
%67.7
Çifte Şans 1X: %32.3
Çifte Şans X2: %85.8
Çifte Şans 12: %81.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.8
0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %88.6
1.5 Alt: %11.4
2.5 Üst: %70.9
2.5 Alt: %29.1
3.5 Üst: %49.9
3.5 Alt: %50.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.6
KG Yok
%37.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.3
0-2
%8.3
1-3
%7.9
1-1
%7.8
0-3
%7.1
0-1
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.5
İY X: %33.9
İY 2: %50.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.9
İY 0.5 Alt: %20.1
İY 1.5 Üst: %49.7
İY 1.5 Alt: %50.3
İY 2.5 Üst: %22.5
İY 2.5 Alt: %77.5
İY 3.5 Üst: %8.0
İY 3.5 Alt: %92.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.33
+
Dep
7.2
=
Toplam
11.54
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.2
8.5 Alt: %18.8
9.5 Üst: %71.5
9.5 Alt: %28.5
10.5 Üst: %60.3
10.5 Alt: %39.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.31 Korner (Ev: 1.99, Dep: 3.31)
İY 4.5 Üst: %61.2
İY 4.5 Alt: %38.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %15.8 |
Eşit: %8.4 |
Dep: %75.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.7
Ev: 10.9 • Dep: 18.8
İsabetli Şut
10.3
Ev: 3.9 • Dep: 6.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.9
21.5 Alt: %6.1
23.5 Şut Üst: %87.3
23.5 Alt: %12.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.6
7.5 Alt: %19.4
8.5 İsabetli Üst: %70.1
8.5 Alt: %30.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChateauroux
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nimes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Chateauroux (+1.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nimes (-1.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @18.32 | %5.5 | %0.0 | @1.06 | %94.5 |
| -1.25 | @17.47 | %5.7 | %0.0 | @1.06 | %94.3 |
| -1.00 | @16.62 | %6.0 | %9.3 | @1.06 | %94.0 |
| -0.75 | @9.44 | %10.6 | %0.0 | @1.12 | %89.4 |
| -0.50 | @6.79 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| -0.25 | @6.14 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.7 |
| 0.0 | @5.50 | %18.2 | %19.0 | @1.22 | %81.8 |
| +0.25 | @3.74 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.3 |
| +0.50 | @2.97 | %33.7 | %0.0 | @1.51 | %66.3 |
| +0.75 | @2.64 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
| +1.00 | @2.32 | %43.1 | %21.9 | @1.76 | %56.9 |
| +1.25 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
| +1.50 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.63 | %13.1 |
| +2.00 | @1.17 | %85.4 | %18.6 | @6.85 | %14.6 |
| +2.25 | @1.30 | %76.7 | %0.0 | @4.28 | %23.3 |
| +2.50 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.28 | %30.5 |
| +2.75 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.92 | %34.2 |
| +3.00 | @1.64 | %61.0 | %22.0 | @2.56 | %39.1 |
| +3.25 | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| +3.50 Ana Hat | @2.10 | %47.5 | %0.0 | @1.91 | %52.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.2% | 6.2% | 8.7% | 7.4% | 4.7% | 2.4% |
| 1 Gol | 2.4% | 8.2% | 9.7% | 8.3% | 5.3% | 2.7% |
| 2 Gol | 1.7% | 4.3% | 5.4% | 4.6% | 3.0% | 1.5% |
| 3 Gol | 0.6% | 1.6% | 2.0% | 1.7% | 1.1% | 0.6% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Chateauroux — Son 5 Maç
M
vs Saint-Priest (D)
2 - 1
M
vs Rumilly Vallières (E)
4 - 7
B
vs Istres (D)
0 - 0
M
vs Limonest (E)
0 - 1
B
vs UF Touraine (D)
1 - 1
Nimes — Son 5 Maç
B
vs Limonest (E)
2 - 2
M
vs UF Touraine (D)
1 - 0
B
vs Hyères (E)
1 - 1
G
vs Hauts Lyonnais (D)
1 - 3
G
vs Troyes II (E)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.