Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group C • 06.11.2026 — 21:30

Chateauroux

Elo: 1473
λ (Beklenen Gol): 1.12
CANLI

Nimes

Elo: 1553
λ (Beklenen Gol): 2.55
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Chateauroux - Nimes mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.12, Dep: 2.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nimes %67.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chateauroux xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Nimes xG 2.44
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.12 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %14.2
X (Beraberlik) %18.1
2 (Deplasman) %67.7

Çifte Şans 1X: %32.3
Çifte Şans X2: %85.8
Çifte Şans 12: %81.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.8 0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %88.6 1.5 Alt: %11.4
2.5 Üst: %70.9 2.5 Alt: %29.1
3.5 Üst: %49.9 3.5 Alt: %50.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.6
KG Yok %37.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%9.3
0-2
%8.3
1-3
%7.9
1-1
%7.8
0-3
%7.1
0-1
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.5 İY X: %33.9 İY 2: %50.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.9 İY 0.5 Alt: %20.1
İY 1.5 Üst: %49.7 İY 1.5 Alt: %50.3
İY 2.5 Üst: %22.5 İY 2.5 Alt: %77.5
İY 3.5 Üst: %8.0 İY 3.5 Alt: %92.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.33
+
Dep 7.2
=
Toplam 11.54
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.2 8.5 Alt: %18.8
9.5 Üst: %71.5 9.5 Alt: %28.5
10.5 Üst: %60.3 10.5 Alt: %39.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.31 Korner (Ev: 1.99, Dep: 3.31)
İY 4.5 Üst: %61.2 İY 4.5 Alt: %38.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %15.8 | Eşit: %8.4 | Dep: %75.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.7
Ev: 10.9 • Dep: 18.8
İsabetli Şut 10.3
Ev: 3.9 • Dep: 6.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.9 21.5 Alt: %6.1
23.5 Şut Üst: %87.3 23.5 Alt: %12.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.6 7.5 Alt: %19.4
8.5 İsabetli Üst: %70.1 8.5 Alt: %30.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Chateauroux
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nimes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Chateauroux (+1.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nimes (-1.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @18.32 %5.5 %0.0 @1.06 %94.5
-1.25 @17.47 %5.7 %0.0 @1.06 %94.3
-1.00 @16.62 %6.0 %9.3 @1.06 %94.0
-0.75 @9.44 %10.6 %0.0 @1.12 %89.4
-0.50 @6.79 %14.7 %0.0 @1.17 %85.3
-0.25 @6.14 %16.3 %0.0 @1.19 %83.7
0.0 @5.50 %18.2 %19.0 @1.22 %81.8
+0.25 @3.74 %26.8 %0.0 @1.37 %73.3
+0.50 @2.97 %33.7 %0.0 @1.51 %66.3
+0.75 @2.64 %37.8 %0.0 @1.61 %62.2
+1.00 @2.32 %43.1 %21.9 @1.76 %56.9
+1.25 Ana Hat @2.00 %50.1 %0.0 @2.00 %49.9
+1.50 @1.80 %55.6 %0.0 @2.25 %44.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.15 %86.9 %0.0 @7.63 %13.1
+2.00 @1.17 %85.4 %18.6 @6.85 %14.6
+2.25 @1.30 %76.7 %0.0 @4.28 %23.3
+2.50 @1.44 %69.6 %0.0 @3.28 %30.5
+2.75 @1.52 %65.8 %0.0 @2.92 %34.2
+3.00 @1.64 %61.0 %22.0 @2.56 %39.1
+3.25 @1.87 %53.4 %0.0 @2.15 %46.6
+3.50 Ana Hat @2.10 %47.5 %0.0 @1.91 %52.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.2% 6.2% 8.7% 7.4% 4.7% 2.4%
1 Gol 2.4% 8.2% 9.7% 8.3% 5.3% 2.7%
2 Gol 1.7% 4.3% 5.4% 4.6% 3.0% 1.5%
3 Gol 0.6% 1.6% 2.0% 1.7% 1.1% 0.6%
4 Gol 0.2% 0.4% 0.6% 0.5% 0.3% 0.2%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0%
Chateauroux — Son 5 Maç
M vs Saint-Priest (D)
2 - 1
M vs Rumilly Vallières (E)
4 - 7
B vs Istres (D)
0 - 0
M vs Limonest (E)
0 - 1
B vs UF Touraine (D)
1 - 1
Nimes — Son 5 Maç
B vs Limonest (E)
2 - 2
M vs UF Touraine (D)
1 - 0
B vs Hyères (E)
1 - 1
G vs Hauts Lyonnais (D)
1 - 3
G vs Troyes II (E)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.