Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Coupe de France •
05.11.2026 — 01:00
Sporting Baie-Mahault
Elo: 1548λ (Beklenen Gol): 1.40
VS
Başlamadı
Siroco Les Abymes
Elo: 1525λ (Beklenen Gol): 1.16
Model Güven Derecesi:
%80
Sporting Baie-Mahault - Siroco Les Abymes mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.40, Dep: 1.16 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sporting Baie-Mahault %41.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sporting Baie-Mahault xG
1.64
Dengeli
Siroco Les Abymes xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.6
X (Beraberlik)
%28.3
2 (Deplasman)
%30.2
Çifte Şans 1X: %69.8
Çifte Şans X2: %58.5
Çifte Şans 12: %71.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.3
0.5 Alt: %8.7
1.5 Üst: %73.5
1.5 Alt: %26.5
2.5 Üst: %47.2
2.5 Alt: %52.8
3.5 Üst: %25.6
3.5 Alt: %74.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.7
KG Yok
%47.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.5
1-0
%9.9
2-1
%8.8
0-0
%8.7
0-1
%8.0
2-0
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.3
İY X: %44.4
İY 2: %24.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.6
İY 0.5 Alt: %32.4
İY 1.5 Üst: %32.8
İY 1.5 Alt: %67.2
İY 2.5 Üst: %11.0
İY 2.5 Alt: %89.0
İY 3.5 Üst: %2.9
İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.9
+
Dep
4.22
=
Toplam
9.12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.0
8.5 Alt: %44.0
9.5 Üst: %42.8
9.5 Alt: %57.2
10.5 Üst: %30.8
10.5 Alt: %69.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.19 Korner (Ev: 2.25, Dep: 1.94)
İY 4.5 Üst: %40.9
İY 4.5 Alt: %59.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.3 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %34.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.9
Ev: 12.6 • Dep: 10.3
İsabetli Şut
8
Ev: 4.5 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %59.9
21.5 Alt: %40.1
23.5 Şut Üst: %43.3
23.5 Alt: %56.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.7
7.5 Alt: %45.3
8.5 İsabetli Üst: %40.7
8.5 Alt: %59.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSporting Baie-Mahault
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Siroco Les Abymes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sporting Baie-Mahault (-0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Siroco Les Abymes (+0.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.02 | %19.9 | %0.0 | @1.25 | %80.1 |
| -1.25 | @4.48 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| -1.00 | @3.94 | %25.4 | %21.5 | @1.34 | %74.6 |
| -0.75 | @2.91 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| -0.50 | @2.42 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| -0.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| 0.0 | @1.73 | %57.8 | %28.4 | @2.37 | %42.2 |
| +0.25 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
| +0.50 | @1.43 | %69.8 | %0.0 | @3.31 | %30.2 |
| +0.75 | @1.31 | %76.5 | %0.0 | @4.26 | %23.5 |
| +1.00 | @1.18 | %84.7 | %17.6 | @6.55 | %15.3 |
| +1.25 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.25 | %13.8 |
| +1.50 | @1.14 | %87.4 | %0.0 | @7.95 | %12.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.44 | %69.3 | %0.0 | @3.26 | %30.7 |
| +2.00 | @1.57 | %63.8 | %26.4 | @2.76 | %36.2 |
| +2.25 | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| +2.50 Ana Hat | @2.13 | %47.0 | %0.0 | @1.89 | %53.0 |
| +2.75 | @2.47 | %40.5 | %0.0 | @1.68 | %59.5 |
| +3.00 | @3.10 | %32.3 | %21.7 | @1.48 | %67.7 |
| +3.25 | @3.53 | %28.3 | %0.0 | @1.40 | %71.7 |
| +3.50 | @3.96 | %25.3 | %0.0 | @1.34 | %74.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.7% | 8.0% | 5.2% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.9% | 13.5% | 7.3% | 2.8% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.6% | 8.8% | 5.1% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.6% | 4.1% | 2.4% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.4% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Sporting Baie-Mahault — Son 5 Maç
G
vs AS Le Moule (E)
3 - 2
G
vs Phare du Canal (D)
0 - 3
B
vs Siroco Les Abymes (D)
1 - 1
G
vs Gourbeyre (E)
1 - 0
B
vs CERFA (E)
0 - 0
Siroco Les Abymes — Son 5 Maç
G
vs Moulien (E)
3 - 1
B
vs La Gauloise (D)
2 - 2
B
vs Sporting Baie-Mahault (E)
1 - 1
G
vs Jeunesse Evolution (E)
1 - 0
M
vs Jeunesse Evolution (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.05.2025 | Division d'Honneur | Siroco Les Abymes | 1 - 1 | Sporting Baie-Mahault |
| 24.11.2024 | Division d'Honneur | Sporting Baie-Mahault | 2 - 0 | Siroco Les Abymes |
| 11.05.2024 | Division d'Honneur | Sporting Baie-Mahault | 0 - 1 | Siroco Les Abymes |
| 13.01.2024 | Division d'Honneur | Siroco Les Abymes | 0 - 1 | Sporting Baie-Mahault |
| 06.05.2023 | Division d'Honneur | Siroco Les Abymes | 0 - 0 | Sporting Baie-Mahault |
| 26.03.2023 | Division d'Honneur | Sporting Baie-Mahault | 3 - 3 | Siroco Les Abymes |