Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
Queensland Premier League •
16.06.2026 — 12:30
Redlands United
Elo: 1554λ (Beklenen Gol): 2.08
2 - 4
Tamamlandı
İY: 2 - 2
SC Wanderers
Elo: 1527λ (Beklenen Gol): 1.54
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Redlands United - SC Wanderers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.08, Dep: 1.54 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Redlands United %49.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Redlands United xG
2.35
Dengeli
SC Wanderers xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.6
X (Beraberlik)
%22.5
2 (Deplasman)
%28.0
Çifte Şans 1X: %72.0
Çifte Şans X2: %50.4
Çifte Şans 12: %77.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.6
0.5 Alt: %3.4
1.5 Üst: %88.2
1.5 Alt: %11.8
2.5 Üst: %70.0
2.5 Alt: %30.0
3.5 Üst: %48.8
3.5 Alt: %51.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.3
KG Yok
%30.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.3
2-1
%8.9
2-2
%6.9
1-2
%6.6
3-1
%6.2
2-0
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.5
İY X: %36.6
İY 2: %24.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.3
İY 0.5 Alt: %20.7
İY 1.5 Üst: %49.1
İY 1.5 Alt: %50.9
İY 2.5 Üst: %22.1
İY 2.5 Alt: %77.9
İY 3.5 Üst: %7.9
İY 3.5 Alt: %92.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.26
+
Dep
5.03
=
Toplam
11.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.3
8.5 Alt: %20.8
9.5 Üst: %69.0
9.5 Alt: %31.0
10.5 Üst: %57.4
10.5 Alt: %42.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.19 Korner (Ev: 2.88, Dep: 2.31)
İY 4.5 Üst: %59.3
İY 4.5 Alt: %40.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.6 |
Eşit: %11.3 |
Dep: %30.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.3
Ev: 16.7 • Dep: 12.6
İsabetli Şut
10.3
Ev: 5.9 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.0
21.5 Alt: %7.0
23.5 Şut Üst: %85.9
23.5 Alt: %14.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.2
7.5 Alt: %19.8
8.5 İsabetli Üst: %69.5
8.5 Alt: %30.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRedlands United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SC Wanderers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Redlands United (-0.50)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
SC Wanderers (+0.50)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.54 | %28.2 | %0.0 | @1.39 | %71.8 |
| -1.25 | @3.18 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.6 |
| -1.00 | @2.81 | %35.5 | %20.6 | @1.55 | %64.5 |
| -0.75 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| -0.50 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| -0.25 | @1.81 | %55.2 | %0.0 | @2.23 | %44.8 |
| 0.0 | @1.58 | %63.4 | %23.0 | @2.73 | %36.6 |
| +0.25 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| +0.50 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.55 | %28.2 |
| +0.75 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.48 | %22.3 |
| +1.00 | @1.18 | %84.6 | %15.1 | @6.48 | %15.4 |
| +1.25 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.05 | %14.2 |
| +1.50 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.63 | %13.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.51 | %13.3 |
| +2.00 | @1.17 | %85.2 | %18.7 | @6.74 | %14.9 |
| +2.25 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.23 | %23.6 |
| +2.50 | @1.44 | %69.2 | %0.0 | @3.25 | %30.8 |
| +2.75 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| +3.00 | @1.65 | %60.7 | %21.7 | @2.54 | %39.3 |
| +3.25 | @1.88 | %53.3 | %0.0 | @2.14 | %46.7 |
| +3.50 Ana Hat | @2.10 | %47.5 | %0.0 | @1.91 | %52.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.4% | 3.6% | 3.3% | 1.7% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 5.1% | 9.5% | 6.8% | 3.5% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.0% | 9.2% | 7.0% | 3.6% | 1.4% | 0.4% |
| 3 Gol | 4.1% | 6.3% | 4.9% | 2.5% | 1.0% | 0.3% |
| 4 Gol | 2.1% | 3.3% | 2.5% | 1.3% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.9% | 1.4% | 1.1% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
Redlands United — Son 5 Maç
G
vs St George Willawong (D)
0 - 3
G
vs Holland Park Hawks (E)
3 - 2
G
vs Holland Park Hawks (E)
4 - 3
G
vs Holland Park Hawks (D)
1 - 4
SC Wanderers — Son 5 Maç
G
vs North Star (E)
1 - 0
M
vs Caboolture (E)
1 - 2
B
vs Capalaba (E)
1 - 1
G
vs Caboolture (E)
4 - 1
M
vs Capalaba (E)
0 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.