Andorra
1a Divisió •
18.01.2026 — 18:00
Ranger's
Elo: 1442λ (Beklenen Gol): 1.49
4 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Ordino
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 0.75
Model Güven Derecesi:
%80
Ranger's - Ordino mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.49, Dep: 0.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ranger's %54.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ranger's xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ordino xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.49 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.0
X (Beraberlik)
%28.1
2 (Deplasman)
%17.9
Çifte Şans 1X: %82.1
Çifte Şans X2: %46.0
Çifte Şans 12: %71.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.4
0.5 Alt: %11.6
1.5 Üst: %66.3
1.5 Alt: %33.7
2.5 Üst: %38.7
2.5 Alt: %61.3
3.5 Üst: %18.8
3.5 Alt: %81.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.6
KG Yok
%58.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.0
1-1
%12.8
2-0
%11.9
0-0
%11.6
2-1
%8.9
0-1
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.8
İY X: %46.6
İY 2: %15.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.8
İY 0.5 Alt: %37.2
İY 1.5 Üst: %27.2
İY 1.5 Alt: %72.8
İY 2.5 Üst: %8.1
İY 2.5 Alt: %91.9
İY 3.5 Üst: %1.9
İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.08
+
Dep
3.33
=
Toplam
8.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.3
8.5 Alt: %53.7
9.5 Üst: %33.4
9.5 Alt: %66.6
10.5 Üst: %22.6
10.5 Alt: %77.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.86 Korner (Ev: 2.33, Dep: 1.53)
İY 4.5 Üst: %34.5
İY 4.5 Alt: %65.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %66.6 |
Eşit: %11.8 |
Dep: %21.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.8
Ev: 13.1 • Dep: 7.7
İsabetli Şut
7.3
Ev: 4.7 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %42.9
21.5 Alt: %57.1
23.5 Şut Üst: %27.3
23.5 Alt: %72.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.8
7.5 Alt: %55.2
8.5 İsabetli Üst: %31.3
8.5 Alt: %68.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRanger's
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ordino
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ranger's (-0.75)
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ordino (+0.75)
@1.89
%53.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.13
%46.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.57 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| -1.25 | @3.11 | %32.2 | %0.0 | @1.47 | %67.8 |
| -1.00 | @2.65 | %37.8 | %25.8 | @1.61 | %62.2 |
| -0.75 Ana Hat | @2.13 | %47.0 | %0.0 | @1.89 | %53.0 |
| -0.50 | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.17 | %46.2 |
| -0.25 | @1.60 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| 0.0 | @1.33 | %75.0 | %28.2 | @4.00 | %25.0 |
| +0.25 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.79 | %20.9 |
| +0.50 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.57 | %17.9 |
| +0.75 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @8.02 | %12.5 |
| +1.00 | @1.07 | %93.8 | %12.5 | @16.07 | %6.2 |
| +1.25 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.22 | %5.8 |
| +1.50 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.37 | %5.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.65 | %60.7 | %0.0 | @2.54 | %39.3 |
| +2.00 Ana Hat | @1.88 | %53.1 | %27.7 | @2.13 | %46.9 |
| +2.25 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.80 | %55.4 |
| +2.50 | @2.60 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| +2.75 | @3.17 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| +3.00 | @4.35 | %23.0 | %20.0 | @1.30 | %77.0 |
| +3.25 | @4.89 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
| +3.50 | @5.44 | %18.4 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.6% | 7.1% | 3.0% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.1% | 12.8% | 4.5% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.9% | 8.9% | 3.3% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.9% | 4.4% | 1.6% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.2% | 1.6% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Ranger's — Son 5 Maç
G
vs Penya Encarnada (D)
0 - 3
M
vs FC Santa Coloma (D)
2 - 0
M
vs Inter Club d'Escaldes (E)
0 - 1
G
vs Penya Encarnada (D)
1 - 3
B
vs FC Santa Coloma (E)
0 - 0
Ordino — Son 5 Maç
M
vs Atlètic Club d'Escaldes (D)
1 - 0
B
vs Atlètic Club d'Escaldes (E)
0 - 0
M
vs Ranger's (E)
0 - 2
B
vs Esperança d'Andorra (E)
1 - 1
M
vs Ranger's (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | 1a Divisió | Ordino | 0 - 2 | Ranger's |
| 27.04.2025 | 1a Divisió | Ordino | 0 - 2 | Ranger's |
| 09.02.2025 | 1a Divisió | Ordino | 2 - 1 | Ranger's |
| 29.09.2024 | 1a Divisió | Ranger's | 3 - 0 | Ordino |
| 20.03.2021 | 2a Divisió | Ordino | 2 - 2 | Ranger's |
| 24.01.2021 | 2a Divisió | Ranger's | 1 - 2 | Ordino |
| 18.02.2018 | 2a Divisió | Ordino | 11 - 1 | Ranger's |