Maç Listesine Dön
Andorra 1a Divisió • 16.05.2026 — 21:45

Ranger's

Elo: 1499
λ (Beklenen Gol): 1.05
2 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

FC Santa Coloma

Elo: 1555
λ (Beklenen Gol): 1.52
Model Güven Derecesi:
%80
Ranger's - FC Santa Coloma mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.05, Dep: 1.52 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Santa Coloma %47.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ranger's xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
FC Santa Coloma xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.05 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %25.2
X (Beraberlik) %27.6
2 (Deplasman) %47.2

Çifte Şans 1X: %52.8
Çifte Şans X2: %74.8
Çifte Şans 12: %72.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.3 0.5 Alt: %8.7
1.5 Üst: %73.5 1.5 Alt: %26.5
2.5 Üst: %47.3 2.5 Alt: %52.8
3.5 Üst: %25.6 3.5 Alt: %74.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %51.6
KG Yok %48.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.2
0-1
%10.8
1-2
%9.3
0-2
%8.9
0-0
%8.6
1-0
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.2 İY X: %44.1 İY 2: %34.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.7 İY 0.5 Alt: %32.3
İY 1.5 Üst: %32.8 İY 1.5 Alt: %67.2
İY 2.5 Üst: %11.0 İY 2.5 Alt: %89.0
İY 3.5 Üst: %2.9 İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.19
+
Dep 4.98
=
Toplam 9.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.6 8.5 Alt: %43.4
9.5 Üst: %43.5 9.5 Alt: %56.5
10.5 Üst: %31.4 10.5 Alt: %68.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.22 Korner (Ev: 1.93, Dep: 2.29)
İY 4.5 Üst: %41.4 İY 4.5 Alt: %58.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %33.3 | Eşit: %12.9 | Dep: %53.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.9
Ev: 10.4 • Dep: 12.4
İsabetli Şut 8
Ev: 3.7 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %60.1 21.5 Alt: %39.9
23.5 Şut Üst: %43.5 23.5 Alt: %56.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.4 7.5 Alt: %45.6
8.5 İsabetli Üst: %40.4 8.5 Alt: %59.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Ranger's
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Santa Coloma
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Ranger's (+0.50)
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Santa Coloma (-0.50)
@2.13
%47.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.27 %9.7 %0.0 @1.11 %90.3
-1.25 @9.47 %10.6 %0.0 @1.12 %89.4
-1.00 @8.67 %11.5 %15.6 @1.13 %88.5
-0.75 @5.26 %19.0 %0.0 @1.23 %81.0
-0.50 @3.95 %25.3 %0.0 @1.34 %74.7
-0.25 @3.40 %29.4 %0.0 @1.42 %70.6
0.0 @2.86 %35.0 %27.7 @1.54 %65.0
+0.25 @2.20 %45.5 %0.0 @1.83 %54.5
+0.50 Ana Hat @1.89 %53.0 %0.0 @2.13 %47.0
+0.75 @1.67 %59.9 %0.0 @2.49 %40.1
+1.00 @1.45 %68.8 %23.0 @3.21 %31.2
+1.25 @1.37 %72.9 %0.0 @3.69 %27.1
+1.50 @1.32 %76.0 %0.0 @4.17 %24.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.44 %69.3 %0.0 @3.26 %30.7
+2.00 @1.57 %63.8 %26.4 @2.76 %36.2
+2.25 @1.85 %54.1 %0.0 @2.18 %45.9
+2.50 Ana Hat @2.13 %47.0 %0.0 @1.89 %53.0
+2.75 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.5
+3.00 @3.10 %32.2 %21.8 @1.48 %67.8
+3.25 @3.54 %28.3 %0.0 @1.39 %71.7
+3.50 @3.97 %25.2 %0.0 @1.34 %74.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.7% 10.8% 8.9% 4.5% 1.7% 0.5%
1 Gol 7.2% 13.2% 9.3% 4.7% 1.8% 0.5%
2 Gol 4.2% 6.4% 4.9% 2.5% 0.9% 0.3%
3 Gol 1.5% 2.2% 1.7% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.4% 0.6% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Ranger's — Son 5 Maç
G vs Penya Encarnada (D)
1 - 2
M vs Inter Club d'Escaldes (E)
3 - 5
M vs FC Santa Coloma (E)
0 - 1
G vs Ordino (D)
1 - 2
G vs Ordino (E)
4 - 0
FC Santa Coloma — Son 5 Maç
M vs Ordino (E)
0 - 1
G vs Ranger's (D)
0 - 1
G vs Sporting Escaldes (E)
5 - 1
G vs Ranger's (E)
2 - 0
B vs Ranger's (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
13.03.2026 Copa Constitució Ranger's 0 - 1 FC Santa Coloma
21.12.2025 1a Divisió FC Santa Coloma 2 - 0 Ranger's
09.11.2025 1a Divisió Ranger's 0 - 0 FC Santa Coloma
18.05.2025 1a Divisió FC Santa Coloma 0 - 5 Ranger's
13.03.2025 Copa Constitució FC Santa Coloma 1 - 1 Ranger's
23.02.2025 1a Divisió Ranger's 1 - 0 FC Santa Coloma
21.09.2024 1a Divisió FC Santa Coloma 1 - 1 Ranger's
04.03.2012 1a Divisió Ranger's 0 - 13 FC Santa Coloma