Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Malezya
Challenge League •
12.04.2026 — 17:30
Santa Lucía
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 0.88
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Zurrieq
Elo: 1539λ (Beklenen Gol): 2.21
Model Güven Derecesi:
%87
Santa Lucía - Zurrieq mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.88, Dep: 2.21 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Zurrieq %66.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %43.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Santa Lucía xG
1.20
Dengeli
Zurrieq xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%13.0
X (Beraberlik)
%20.1
2 (Deplasman)
%66.9
Çifte Şans 1X: %33.1
Çifte Şans X2: %87.0
Çifte Şans 12: %79.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.7
0.5 Alt: %5.3
1.5 Üst: %82.1
1.5 Alt: %17.9
2.5 Üst: %59.8
2.5 Alt: %40.2
3.5 Üst: %37.4
3.5 Alt: %62.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.9
KG Yok
%47.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%11.1
1-2
%9.8
1-1
%9.5
0-1
%9.4
0-3
%8.2
1-3
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.8
İY X: %37.3
İY 2: %48.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.3
İY 0.5 Alt: %25.7
İY 1.5 Üst: %41.1
İY 1.5 Alt: %58.9
İY 2.5 Üst: %16.2
İY 2.5 Alt: %83.8
İY 3.5 Üst: %5.0
İY 3.5 Alt: %95.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.86
+
Dep
6.48
=
Toplam
10.34
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.4
8.5 Alt: %29.6
9.5 Üst: %58.3
9.5 Alt: %41.7
10.5 Üst: %45.9
10.5 Alt: %54.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.75 Korner (Ev: 1.78, Dep: 2.98)
İY 4.5 Üst: %51.5
İY 4.5 Alt: %48.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %16.3 |
Eşit: %9.1 |
Dep: %74.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.1
Ev: 9.4 • Dep: 16.7
İsabetli Şut
9.1
Ev: 3.4 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.7
21.5 Alt: %18.3
23.5 Şut Üst: %68.9
23.5 Alt: %31.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.6
7.5 Alt: %31.4
8.5 İsabetli Üst: %55.5
8.5 Alt: %44.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSanta Lucía
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Zurrieq
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Santa Lucía (+1.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Zurrieq (-1.25)
@2.07
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.15
%46.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @22.96 | %4.4 | %0.0 | @1.05 | %95.6 |
| -1.25 | @21.93 | %4.6 | %0.0 | @1.05 | %95.4 |
| -1.00 | @20.90 | %4.8 | %9.0 | @1.05 | %95.2 |
| -0.75 | @10.80 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
| -0.50 | @7.50 | %13.3 | %0.0 | @1.15 | %86.7 |
| -0.25 | @6.73 | %14.9 | %0.0 | @1.17 | %85.1 |
| 0.0 | @5.95 | %16.8 | %20.6 | @1.20 | %83.2 |
| +0.25 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| +0.50 | @2.95 | %34.0 | %0.0 | @1.51 | %66.1 |
| +0.75 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.63 | %61.5 |
| +1.00 | @2.25 | %44.4 | %23.5 | @1.80 | %55.6 |
| +1.25 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.07 | %48.2 |
| +1.50 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.83 | %20.7 |
| +2.00 | @1.31 | %76.2 | %22.9 | @4.20 | %23.8 |
| +2.25 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
| +2.50 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| +2.75 Ana Hat | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| +3.00 | @2.15 | %46.4 | %23.0 | @1.87 | %53.6 |
| +3.25 | @2.47 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.6 |
| +3.50 | @2.80 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.3% | 9.6% | 11.4% | 8.4% | 4.6% | 2.0% |
| 1 Gol | 3.4% | 9.8% | 10.0% | 7.4% | 4.1% | 1.8% |
| 2 Gol | 1.8% | 4.0% | 4.4% | 3.3% | 1.8% | 0.8% |
| 3 Gol | 0.5% | 1.2% | 1.3% | 1.0% | 0.5% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Santa Lucía — Son 5 Maç
B
vs Mgarr United (D)
1 - 1
M
vs Marsa (E)
0 - 1
M
vs Zurrieq (D)
4 - 0
M
vs Zurrieq (D)
2 - 0
M
vs Zurrieq (E)
3 - 6
Zurrieq — Son 5 Maç
G
vs Marsa (E)
2 - 1
B
vs Zebbug Rangers (E)
3 - 3
G
vs Mtarfa (D)
0 - 2
G
vs Santa Lucía (E)
4 - 0
G
vs Santa Lucía (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 09.12.2025 | Challenge League | Zurrieq | 4 - 0 | Santa Lucía |
| 19.04.2025 | Challenge Cup | Zurrieq | 2 - 0 | Santa Lucía |
| 15.02.2025 | Challenge League | Santa Lucía | 3 - 6 | Zurrieq |
| 04.01.2025 | Challenge League | Santa Lucía | 2 - 0 | Zurrieq |