Maç Listesine Dön
Malezya Challenge League • 12.04.2026 — 17:30

Santa Lucía

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 1.29
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Zurrieq

Elo: 1525
λ (Beklenen Gol): 2.41
Model Güven Derecesi:
%87
Santa Lucía - Zurrieq mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 2.41 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Zurrieq %61.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Santa Lucía xG 1.60
Dengeli
Zurrieq xG 2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %18.7
X (Beraberlik) %19.8
2 (Deplasman) %61.5

Çifte Şans 1X: %38.5
Çifte Şans X2: %81.4
Çifte Şans 12: %80.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.8 0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %89.0 1.5 Alt: %11.1
2.5 Üst: %71.4 2.5 Alt: %28.6
3.5 Üst: %50.5 3.5 Alt: %49.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %66.5
KG Yok %33.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%9.3
1-1
%8.3
1-3
%7.5
0-2
%7.2
2-2
%6.0
0-3
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.8 İY X: %34.8 İY 2: %46.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.1 İY 0.5 Alt: %19.9
İY 1.5 Üst: %50.2 İY 1.5 Alt: %49.8
İY 2.5 Üst: %22.9 İY 2.5 Alt: %77.1
İY 3.5 Üst: %8.3 İY 3.5 Alt: %91.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.68
+
Dep 6.9
=
Toplam 11.58
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.5 8.5 Alt: %18.5
9.5 Üst: %71.9 9.5 Alt: %28.1
10.5 Üst: %60.7 10.5 Alt: %39.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.33 Korner (Ev: 2.15, Dep: 3.17)
İY 4.5 Üst: %61.5 İY 4.5 Alt: %38.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %21.0 | Eşit: %9.7 | Dep: %69.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.8
Ev: 11.9 • Dep: 17.9
İsabetli Şut 10.4
Ev: 4.2 • Dep: 6.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.2 21.5 Alt: %5.8
23.5 Şut Üst: %87.9 23.5 Alt: %12.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.2 7.5 Alt: %18.8
8.5 İsabetli Üst: %70.8 8.5 Alt: %29.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Santa Lucía
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Zurrieq
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Santa Lucía (+1.00)
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %21.7
Zurrieq (-1.00)
@2.03
%49.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.95
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @12.80 %7.8 %0.0 @1.08 %92.2
-1.25 @12.08 %8.3 %0.0 @1.09 %91.7
-1.00 @11.35 %8.8 %11.3 @1.10 %91.2
-0.75 @7.00 %14.3 %0.0 @1.17 %85.7
-0.50 @5.22 %19.2 %0.0 @1.24 %80.9
-0.25 @4.68 %21.4 %0.0 @1.27 %78.7
0.0 @4.15 %24.1 %20.6 @1.32 %75.9
+0.25 @3.05 %32.8 %0.0 @1.49 %67.2
+0.50 @2.52 %39.7 %0.0 @1.66 %60.3
+0.75 @2.24 %44.6 %0.0 @1.80 %55.4
+1.00 Ana Hat @1.97 %50.8 %21.7 @2.03 %49.2
+1.25 @1.76 %56.8 %0.0 @2.31 %43.2
+1.50 @1.63 %61.5 %0.0 @2.59 %38.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.14 %87.4 %0.0 @7.92 %12.6
+2.00 @1.16 %86.0 %18.2 @7.12 %14.0
+2.25 @1.29 %77.4 %0.0 @4.42 %22.6
+2.50 @1.42 %70.3 %0.0 @3.37 %29.7
+2.75 @1.50 %66.7 %0.0 @3.00 %33.3
+3.00 @1.61 %62.1 %21.7 @2.64 %37.9
+3.25 @1.83 %54.5 %0.0 @2.20 %45.5
+3.50 Ana Hat @2.06 %48.6 %0.0 @1.95 %51.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.2% 5.6% 7.5% 6.0% 3.6% 1.7%
1 Gol 2.7% 8.6% 9.6% 7.7% 4.7% 2.2%
2 Gol 2.1% 5.2% 6.2% 5.0% 3.0% 1.4%
3 Gol 0.9% 2.2% 2.7% 2.1% 1.3% 0.6%
4 Gol 0.3% 0.7% 0.9% 0.7% 0.4% 0.2%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.2% 0.1% 0.1%
Santa Lucía — Son 5 Maç
B vs Mgarr United (D)
1 - 1
M vs Marsa (E)
0 - 1
M vs Zurrieq (D)
4 - 0
M vs Zurrieq (D)
2 - 0
M vs Zurrieq (E)
3 - 6
Zurrieq — Son 5 Maç
G vs Marsa (E)
2 - 1
B vs Zebbug Rangers (E)
3 - 3
G vs Santa Lucía (E)
4 - 0
G vs Santa Lucía (E)
2 - 0
G vs Santa Lucía (D)
3 - 6
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
09.12.2025 Challenge League Zurrieq 4 - 0 Santa Lucía
19.04.2025 Challenge Cup Zurrieq 2 - 0 Santa Lucía
15.02.2025 Challenge League Santa Lucía 3 - 6 Zurrieq
04.01.2025 Challenge League Santa Lucía 2 - 0 Zurrieq