Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Slovenya
2. liga •
05.04.2026 — 11:30
Petržalka
Elo: 1537λ (Beklenen Gol): 2.17
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Pohronie
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%90
Petržalka - Pohronie mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.17, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Petržalka %63.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Petržalka xG
2.35
Dengeli
Pohronie xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%63.2
X (Beraberlik)
%21.1
2 (Deplasman)
%15.7
Çifte Şans 1X: %84.3
Çifte Şans X2: %36.8
Çifte Şans 12: %79.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.0
0.5 Alt: %5.0
1.5 Üst: %83.1
1.5 Alt: %16.9
2.5 Üst: %61.3
2.5 Alt: %38.7
3.5 Üst: %39.0
3.5 Alt: %61.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.7
KG Yok
%43.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.9
2-0
%9.9
1-1
%9.8
1-0
%8.5
3-0
%7.1
3-1
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.6
İY X: %37.5
İY 2: %15.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.1
İY 0.5 Alt: %24.9
İY 1.5 Üst: %42.3
İY 1.5 Alt: %57.7
İY 2.5 Üst: %17.0
İY 2.5 Alt: %83.0
İY 3.5 Üst: %5.3
İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.44
+
Dep
3.87
=
Toplam
10.31
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.1
8.5 Alt: %29.9
9.5 Üst: %58.1
9.5 Alt: %42.0
10.5 Üst: %45.6
10.5 Alt: %54.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.74 Korner (Ev: 2.96, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %51.3
İY 4.5 Alt: %48.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %74.1 |
Eşit: %9.3 |
Dep: %16.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.5
Ev: 17.3 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
9.3
Ev: 6.1 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.6
21.5 Alt: %16.4
23.5 Şut Üst: %71.5
23.5 Alt: %28.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.2
7.5 Alt: %28.8
8.5 İsabetli Üst: %58.5
8.5 Alt: %41.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPetržalka
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pohronie
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Petržalka (-1.00)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %23.2
Pohronie (+1.00)
@2.04
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %22.9
+3.00 Gol Alt
@1.95
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.65 | %60.8 |
| -1.25 | @2.25 | %44.4 | %0.0 | @1.80 | %55.6 |
| -1.00 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %23.2 | @2.04 | %48.9 |
| -0.75 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| -0.50 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
| -0.25 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.33 | %30.1 |
| 0.0 | @1.26 | %79.6 | %21.6 | @4.89 | %20.4 |
| +0.25 | @1.22 | %82.0 | %0.0 | @5.56 | %18.0 |
| +0.50 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.24 | %16.0 |
| +0.75 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.72 | %11.5 |
| +1.00 | @1.07 | %93.6 | %10.3 | @15.72 | %6.4 |
| +1.25 | @1.06 | %94.0 | %0.0 | @16.63 | %6.0 |
| +1.50 | @1.06 | %94.3 | %0.0 | @17.54 | %5.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.14 | %19.5 |
| +2.00 | @1.29 | %77.7 | %22.4 | @4.49 | %22.3 |
| +2.25 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.12 | %32.0 |
| +2.50 | @1.66 | %60.4 | %0.0 | @2.52 | %39.6 |
| +2.75 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.23 | %44.7 |
| +3.00 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %22.9 | @1.95 | %51.4 |
| +3.25 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.73 | %57.6 |
| +3.50 | @2.67 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.0% | 3.6% | 2.2% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 8.6% | 10.1% | 4.7% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.1% | 10.1% | 5.1% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 7.3% | 7.3% | 3.7% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 4.0% | 4.0% | 2.0% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.7% | 1.7% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Petržalka — Son 5 Maç
M
vs Považská Bystrica (D)
2 - 1
G
vs Zlaté Moravce (E)
3 - 2
G
vs Pohronie (D)
1 - 2
G
vs Považská Bystrica (E)
1 - 0
G
vs Pohronie (D)
2 - 5
Pohronie — Son 5 Maç
M
vs Petržalka (E)
1 - 2
M
vs Petržalka (E)
2 - 5
M
vs Petržalka (D)
4 - 0
M
vs Petržalka (E)
0 - 1
M
vs Petržalka (E)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 12.09.2025 | 2. liga | Pohronie | 1 - 2 | Petržalka |
| 18.04.2025 | 2. liga | Pohronie | 2 - 5 | Petržalka |
| 16.11.2024 | 2. liga | Petržalka | 4 - 0 | Pohronie |
| 19.01.2024 | Friendlies Clubs | Pohronie | 0 - 1 | Petržalka |
| 10.11.2023 | 2. liga | Pohronie | 2 - 4 | Petržalka |
| 29.07.2023 | 2. liga | Petržalka | 2 - 0 | Pohronie |
| 17.03.2023 | 2. liga | Pohronie | 4 - 0 | Petržalka |
| 25.01.2023 | Friendlies Clubs | Petržalka | 2 - 0 | Pohronie |