Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Norveç
2. Division - Group 2 •
25.05.2026 — 16:00
Junkeren
Elo: 1534λ (Beklenen Gol): 1.84
3 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0
Ull/Kisa
Elo: 1419λ (Beklenen Gol): 1.20
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Junkeren - Ull/Kisa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.84, Dep: 1.20 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Junkeren %51.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Junkeren xG
2.00
Dengeli
Ull/Kisa xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.4
X (Beraberlik)
%24.4
2 (Deplasman)
%24.2
Çifte Şans 1X: %75.9
Çifte Şans X2: %48.6
Çifte Şans 12: %75.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.4
0.5 Alt: %5.7
1.5 Üst: %81.5
1.5 Alt: %18.5
2.5 Üst: %58.6
2.5 Alt: %41.4
3.5 Üst: %36.2
3.5 Alt: %63.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.6
KG Yok
%40.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.4
2-1
%9.7
2-0
%8.1
1-0
%8.0
1-2
%6.4
3-1
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.6
İY X: %40.0
İY 2: %21.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.6
İY 0.5 Alt: %26.4
İY 1.5 Üst: %40.5
İY 1.5 Alt: %59.6
İY 2.5 Üst: %15.7
İY 2.5 Alt: %84.3
İY 3.5 Üst: %4.8
İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.78
+
Dep
4.31
=
Toplam
10.08
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.7
8.5 Alt: %32.3
9.5 Üst: %55.3
9.5 Alt: %44.7
10.5 Üst: %42.8
10.5 Alt: %57.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.64 Korner (Ev: 2.66, Dep: 1.98)
İY 4.5 Üst: %49.4
İY 4.5 Alt: %50.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.9 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %26.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.8
Ev: 15.2 • Dep: 10.5
İsabetli Şut
9
Ev: 5.4 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.7
21.5 Alt: %20.3
23.5 Şut Üst: %66.3
23.5 Alt: %33.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.9
7.5 Alt: %32.1
8.5 İsabetli Üst: %54.8
8.5 Alt: %45.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiJunkeren
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ull/Kisa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Junkeren (-0.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ull/Kisa (+0.50)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.11
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.49 | %28.7 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
| -1.25 | @3.10 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.8 |
| -1.00 | @2.71 | %36.9 | %22.3 | @1.58 | %63.1 |
| -0.75 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| -0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| -0.25 | @1.72 | %58.2 | %0.0 | @2.39 | %41.9 |
| 0.0 | @1.48 | %67.7 | %24.8 | @3.10 | %32.3 |
| +0.25 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.61 | %27.7 |
| +0.50 | @1.32 | %75.7 | %0.0 | @4.12 | %24.3 |
| +0.75 | @1.23 | %81.5 | %0.0 | @5.42 | %18.5 |
| +1.00 | @1.13 | %88.4 | %14.3 | @8.59 | %11.6 |
| +1.25 | @1.12 | %89.3 | %0.0 | @9.31 | %10.7 |
| +1.50 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @10.03 | %10.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.71 | %21.2 |
| +2.00 | @1.32 | %75.6 | %23.2 | @4.09 | %24.4 |
| +2.25 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +2.50 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +2.75 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.11 | %47.3 |
| +3.00 | @2.19 | %45.7 | %22.7 | @1.84 | %54.3 |
| +3.25 | @2.51 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.1 |
| +3.50 | @2.83 | %35.3 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.6% | 5.0% | 3.5% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.1% | 11.5% | 6.4% | 2.6% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.2% | 9.8% | 5.9% | 2.4% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 5.0% | 6.0% | 3.6% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.3% | 2.8% | 1.7% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.8% | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Junkeren — Son 5 Maç
G
vs Rana (D)
1 - 2
G
vs Trygg/Lade (E)
3 - 2
B
vs Tromsdalen Uil (E)
1 - 1
G
vs Rana (E)
3 - 1
M
vs Tromsdalen Uil (E)
2 - 3
Ull/Kisa — Son 5 Maç
G
vs Junkeren (E)
5 - 1
M
vs Junkeren (D)
3 - 0
B
vs Junkeren (D)
0 - 0
B
vs Junkeren (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.08.2024 | 2. Division - Group 2 | Ull/Kisa | 5 - 1 | Junkeren |
| 09.06.2024 | 2. Division - Group 2 | Junkeren | 3 - 0 | Ull/Kisa |
| 12.08.2023 | 2. Division - Group 2 | Junkeren | 0 - 0 | Ull/Kisa |
| 07.05.2023 | 2. Division - Group 2 | Ull/Kisa | 1 - 1 | Junkeren |